با روح خود در ارتباط باشید

این قسمت سوم از مجموعه “استفاده از حس های شما برای تبدیل به زندگی بهتر است.”


با استفاده از حس بینایی با روح خود درارتباط باشید:

طبیعت می تواند همه چیز را معالجه کند ، به شما آرامش دهد ، احیا کند و انگیزه ایجاد کند. سفر به تپه ها ، جنگل ها یا ساحل به شما این امکان را می دهد که وقتی به زیبایی طبیعت می نگرید از انها لذت ببرید. رنگ سبز نیز باعث جوان سازی اعصاب ، گردش خون و قلب می شود.
برای دستیابی به این مزایا نیازی به سفر طولانی و خاصی نیست فقط باغ خود را پرورش دهید.آنچه در باغ شخصی خود می بینید این فواید را نیز به همراه دارد:

  • وقتی گیاهی می روید ، با روح شما در ارتباط است.
  • وقتی باغ خود را از علف های هرز پاک می کنید مثل این است که احساسات نا مطلوب را از خودتان پاک می کنید.
  • کار در باغ به ما یادآوری می کند که باید با نگاه به تغییر فصول و جوانه زنی ، رشد و نمو گیاهان ، از تعادل و تحمل کافی برخوردار شویم. بنابراین ما نیز باید مطابق با زمان تغییر کرده و مطابقت داشته باشیم.

نشستن در سایه در یک روز خوب و یک مکان
سرسبز بهترین طراوت است.

جین آستین

برای استفاده بیشتر ، هنگام برنامه ریزی و کار در باغ خود این نکات را در نظر بگیرید:

  1. رنگهای مختلفی را انتخاب کنید ک به شما ارامش می دهد. با ساماندهی باغ خود از رنگهای مختلف لذت ببرید ، به خود لذت و آرامش بیشتری ببخشید. خود را با رنگ هایی که از آن لذت می برید محاصره کنید و باغ شما می تواند به سرعت به مکان “شادی” شما تبدیل شود ، جایی که می توانید در آن آرام شوید ، تأمل کنید و خود را از مشکلات خود دورکنید.
  2.  میوه ، گیاهان ، توت یا سبزیجات بکارید و از خوردن انها لذت ببرید که این برای شما بسیار ارزشمند است. طعم آنها بسیار بهتر از محصولات فروشگاه است. علاوه بر این ، بسیار سالم تر و بدون مواد شیمیایی است.
  3. سعی کنید در باغ خود موجوداتی مثل پرندگان ، قورباغه ها ، پروانه ها ، مورچه ها و حلزون ها داشته باشید و از انها انگیزه بگیرید.

 

.

چگونه با استفاده از حس بینایی با روح خود در ارتباط باشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *