آلرژی چیست؟

آلرژی های غذایی وقتی ممکن است چالش برانگیز باشد شما غذا می خورید ، و آلرژی فصلی می تواند باعث شود که اوقات خارج از خانه مشکل داشته باشد. خبر خوب؟ فناوری ممکن است بتواند کمک کند.

ما بهترین برنامه های آلرژی سال را برای محتوای با کیفیت ، قابلیت اطمینان ، بررسی های عالی و توانایی کمک به شما در جلوگیری از انواع حساسیت انتخاب کردیم.

AroundMe

وقتی با حساسیت زندگی می کنید ، دسترسی آسان به آنچه در زمان نیاز به آن نیاز دارید می تواند مهم باشد. نزدیکترین بیمارستان ، رستوران ، سوپر مارکت و سایر مشاغل را در مجاورت خود با AroundMe پیدا کنید. این برنامه قدرتمند به شما اطلاعات فوری در مورد محیط اطراف خود می دهد ، مکان های دیدنی مجاور را بر روی نقشه نشان می دهد و بهترین مسیرها را از نقطه شروع خود ارائه می دهد. جزئیات را به لیست مخاطب خود اضافه کنید یا آن را به دوستان خود ایمیل دهید و به مکانی که می خواهید بروید دسترسی پیدا کنید.

شناسه پزشکی: در مواقع اضطراری

با استفاده از این برنامه تمام اطلاعات ضروری پزشکی و آلرژی خود را در یک مکان ذخیره کنید. در مواقع اضطراری ، این امر می تواند به دوستان ، اعضای خانواده ، همکاران یا ارائه دهندگان پزشکی کمک کند تا سریعاً از جزئیات سلامت شما ، از جمله آلرژی ، قد ، وزن ، گروه خون و سایر اطلاعات مهم ، عکس فوری بگیرند. این می تواند در تصمیم گیری آگاهانه در مورد درمانی که می تواند جان شما را نجات دهد یا از عوارض جلوگیری کند ، به آنها کمک کند.

دستور العمل های Yummly + لیست خرید

Yummly بیشتر ویژگی های بیش از 2 میلیون دستور العمل است که می توانید با توجه به سلیقه و نیازهای غذایی خود را شخصی سازی کنید. فقط آلرژی ها و ترجیحات خود را به هم وصل کنید ، و دستور العمل های مورد علاقه خود را به شما ارائه می دهد. دستورالعمل های گام به گام راهنمایی را دنبال کنید ، موارد دلخواه خود را جمع آوری و ذخیره کنید و حتی دستور العمل هایی را که می توانید با مواد تشکیل دهنده تهیه کنید در دست پیدا کنید.

آلرژی های غذایی

اگر به آلرژی غذایی علاقه دارید ، می توانید در بسیاری از رستوران های معروف خیلی چیزهای زیادی بخورید. این برنامه به شما کمک می کند تا در میان رستوران های آلرژی دوستانه برای انواع حساسیت های غذایی قدم بزنید ، آیتم های منو که غذای آنها بی خطر است را تجزیه می کند و حتی لیست های رستوران ها را توسط شهرهای بزرگ مانند نیویورک و واشنگتن دی سی و جاذبه هایی مانند والت ترتیب می دهد دنیای دیزنی.

خاطرات غذایی و علائم مواد غذایی mySymptoms

این برنامه به شما کمک می کند علائم ، قسمت های آلرژی ، حرکات روده ، و هر رویداد مهم دیگر این می تواند به شما در درک بهتر الگوهای آلرژی شما کمک کند و اینکه رژیم ، شیوه زندگی یا روالهای ورزشی ممکن است باعث بدترین علائم و نحوه مدیریت آنها شود.

عدم تحمل مواد غذایی

درک آلرژی غذایی شما وقتی بسیار متغیرهای مغذی را درگیر کند می تواند بسیار زیاد باشد ، مواد معدنی و ویتامین ها برنامه غذایی عدم تحمل به شما کمک می کند تا علم پشت آلرژی غذایی را برای انواع مختلفی از جمله آلرژی بدون گلوتن و بادام زمینی حس کنید. همچنین به شما کمک می کند تا در جزئیات مربوط به عدم تحمل هیستامین ، سوء جذب کربوهیدرات و بسیاری از فعل و انفعالات دیگر که منجر به حساسیت غذایی می شوند ، عمیق شوید. سپس ، می توانید رژیم غذایی خود را پیرامون دانش خود ایجاد کنید تا از علائم آلرژی ناراحت کننده یا تهدید کننده زندگی جلوگیری کنید.

مراقبت کارا: IBS ، ردیاب FODMAP

شرایط روده برای هر شخص با عدم تحمل IBS ، IBD یا FODMAP یکسان نیست. برنامه Cara Care به شما کمک می کند علائم خود را ردیابی کنید و نحوه پاسخ بدن شما به غذاها و مواد مغذی مختلف را ثبت کنید. این به شما کمک می کند تا محرک های خود را بهتر بشناسید ، حرکات روده خود را مورد توجه قرار داده و تجزیه و تحلیل های مفصل را در مورد تعامل بین رژیم ، سبک زندگی و سلامتی کلی مشاهده کنید تا علائم روده شما زندگی شما را تحت تأثیر نگذارد.

اسکنر رایگان گلوتن

مطمئن نیستید که آیا چیزی بدون گلوتن است؟ فقط بارکد را اسکن کنید. این برنامه حاوی یک پایگاه داده از بیش از نیم میلیون محصول است به طوری که شما همیشه می توانید مطمئن باشید که یک ماده غذایی ، مواد تشکیل دهنده یا نوشیدنی علائم عدم تحمل گلوتن را تحریک نمی کند. این می تواند به شما کمک کند بهتر درک کنید که چرا یک ماده غذایی خاص بدون گلوتن نیست ، و دانش خود را در مورد چگونگی عملکرد بهتر رژیم غذایی ایجاد می کند.

یافتن من گلوتن رایگان

هنگام غذا خوردن نگران نباشید دوباره بدون گلوتن برنامه Find Me Gluten Free برای جستجوی منوها هزاران رستوران برای یافتن گزینه های بدون گلوتن ، خواه به دنبال مکان ، موارد منو یا وعده های غذایی خاص (مانند ناهار یا نوشیدنی) هستید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تا رزرو کنید و رستوران های مورد علاقه خود را برای مراجعه بعدی ذخیره کنید.

پیش بینی گرده من

تعداد گرده ها را دنبال کنید تا با پیش بینی گرده من ، آلرژی خود را تحت کنترل داشته باشید. برنامه شیک پیش بینی تب یونجه را به اشتراک می گذارد و شامل یک دفترچه یادداشت برای ردیابی علائم شما برای بینش بیشتر است. نقشه مناطق محلی با بیشترین تعداد گرده را بررسی کنید و در مورد گرده هایی که بیشترین تأثیر را بر شما دارند یاد بگیرید.

گزارش پخش هوا

کیفیت هوا را در هر کجا که هستید یا در هر کجا که هستید با گزارش Plume Air بررسی کنید. این برنامه از داده های کیفیت هوا در زمان واقعی ، به علاوه پیش بینی های 24 ساعته برخوردار است ، بنابراین می توانید برنامه ریزی کنید. این پیشگویی کننده کیفیت هوا در سراسر جهان نیز به گونه ای طراحی شده است که توصیه های سفارشی در مورد بهترین زمان برای فعالیت های مورد علاقه خود در فضای باز را به شما ارائه می دهد تا بتوانید میزان آلودگی را در حداقل نگه دارید.

تعداد گرده ملبورن

گرده می تواند یک مشکل بزرگ آلرژی در شهرهای بزرگ باشد که سایر موارد مربوط به کیفیت هوا ، از جمله ترافیک و آلودگی صنعتی ، می توانند آلرژی و سایر نگرانی های سلامتی شما را نیز برانگیزند. برنامه گرده ملبورن پیش بینی های 7 روزه برای کل دوره گرده ملبورن را از اوایل اکتبر تا اواخر ماه دسامبر ارائه می دهد. با استفاده از آن ، می توانید فعالیت های خود را در مورد قرار گرفتن در معرض گرده برنامه ریزی کنید تا از شدت علائم خود کاسته شود و از علائم آسم ناشی از رعد و برق بزرگ در منطقه جلوگیری شود.

پیش بینی کیفیت هوا AirVisual

داده های کیفیت هوا پیش بینی زمان واقعی و 7 روزه را برای PM2.5 دریافت کنید ، PM10 ، NO2 و سایر آلاینده های مهم هوا برای بیش از 60،000 مکان. داده ها از منابع رسمی دولتی مانند ناسا و همچنین مانیتورهای کیفیت هوا AirVisual Pro توسط IQAir ، یک شرکت برجسته اطلاعات و فناوری در زمینه کیفیت هوا ، تهیه شده اند. توصیه هایی را بر اساس داده های کیفیت هوا دریافت کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که چگونه روز خود را برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا انجام دهید و از سلامتی خود محافظت کنید.

کیفیت هوا – مراقبت هوایی

بیاموزید کیفیت هوا در هر زمان با چه مواردی است داده های زنده ارائه شده در نمودارها و نقشه ها برای شاخص کیفیت هوا و سایر آلاینده های خطرناک رایج مانند PM10 و PM2.5. سایر تهدیدات بهداشتی خطرناک در فضای باز ، مانند قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش و گرده را رعایت کنید و بیاموزید که چرا هوای تمیز با طلسم Breezy مهم است.

.

بهترین برنامه های آلرژی سال 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *