بهترین تلفن های T-Mobile برای سال 2020

T-Mobile جدید اینجاست

2020 شاهد بزرگترین تغییر در T-Mobile است. سرانجام ادغام این شرکت با Sprint اتفاق افتاد و یک “نیروگاه غول پیکر” جدید “T-Mobile” ایجاد کرد که دو شبکه حامل ها را به چیزی سریعتر و قوی تر تبدیل می کند.

تلفن های 5G در T-Mobile

T-Mobile قصد دارد از کل منوی 5G فرکانس — کم ، متوسط ​​و زیاد — و سامسونگ گلکسی S20 + و Galaxy Note 20 بهترین ترکیب را در ترکیب آنها انجام می دهد. این تلفن ها 5G چاقوی ارتش سوئیس هستند. آنها برای سال آینده تمام حرکات 5G T-Mobile را کنترل می کنند و تنها با شروع T-Mobile به استفاده از طیف 5G Sprint ، قدرت بیشتری می گیرند.

OnePlus 8 یک جایگزین ارزان تر است. با قابلیت های خوب 5G این دستگاه از باند 5G بالا برخوردار نیست ، اما این کوچکترین قسمت از شبکه T-Mobile خواهد بود و عملکرد بسیار خوبی در شبکه 5G باند کم T-Mobile در سطح کشور دارد. این گروه از گروه میانی 5G از طیف اسپرینت نیز استفاده خواهد کرد.

ببینید چگونه ما تلفن ها را آزمایش می کنیم

سه فرکانس 5G T-Mobile به تراکم جمعیت های مختلف می پردازد. باند کم 5G شکل اصلی در مناطق روستایی و برون شهری خواهد بود. در حال حاضر ، عملکرد بسیار بیشتری نسبت به 4G ندارد ، بنابراین اگر در یکی از آن مناطق زندگی می کنید ، نترسید که زیاد از دست ندهید.

اواسط باند 5G تفاوت بزرگی ایجاد می کند. از این نوشتار ، در پنج شهر است ، اما به سرعت گسترش می یابد. باند متوسط ​​5G تقریباً در سطح شهر است و سرعت آن 4 برابر یا 3 برابر می شود.

باند بلند 5G T-Mobile در حال حاضر فقط در هفت شهر است و کمپانی در مورد گسترش آن چیز زیادی نگفته است. در واقع ، با سرعت بیش از 500 مگابیت در ثانیه می تواند خیلی سریع باشد.

تلفن های تلنگر در T-Mobile

همچنین یک تلفن Alcatel Go Flip 3 تلنگر خوب برای T-Mobile وجود دارد ،. مانند Go Flip قبلی است ، اما این یکی خیلی راحت تر عمل می کند و دارای ویژگی های مفید مانند تلفن های هوشمند مانند پشتیبانی WhatsApp است.

.

بررسی بهترین تلفن های T-Mobile برای سال 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *