ایفون 12

افرادی که درمورد آیفون 12 هیچ هیجانی ندارند احتمالاً کارگرانی هستند که وظیفه ساخت آن را دارند. این پس از آن است که فاکسکان ، شریک تولید آیفون اپل ، گام های جدی را برای تولید گوشی های ایفون 12 و همچنین پاسخ گویی به تقاضای بسیار زیاد مشتریانش برداشت.

بر طبق گزارش های South China Morning Post ، مجتمع عظیم کارخانه فاکسکان در Zhengzhou ، تولید مدل های آیفون 12 اینده را افزایش داده است. روشهایی که برای افزایش میزان پمپاژ آیفون ها در هر روز استفاده می شود ، مورد پسند بسیاری نخواهد بود. فاکسکان ظاهراً تمام تعطیلات کارگران را لغو کرده و اضافه کار اجباری را اجرا کرده است. خطوط تولید نیز 24 ساعت شبانه روز در حال کار هستند.

این مجتمع عظیم کار بیشتر و تعطیلات کمتر را مد نظر قرار داده است . به گفته یکی از کارمندان به نام وانگ گوفنگ ، “شما می توانید ماهانه 5000 یوان تا 6000 یوان (880 دلار آمریکا) درآمد کسب کنید ، و اگر بیش از 90 روز در کارخانه کار کنید ، یک مبلغ فوق العاده  ویژه به عنوان پاداش دریافت می کنید.” این کارخانه همچنین پاداش 10 هزار یوان (1467 دلار آمریکا) را برای کارمندان جدیدی که پس از 18 سپتامبر پیوستند را تبلیغ می کند. این پاداش تنها در صورتی دریافت می شود که حداقل 90 روز کار کنند. 

امسال جشنواره اواسط پاییز و روز ملی چین منجر به تعطیلات هشت روزه مردم چین در ابتدای ماه اکتبر می شود اما نه برای کارگران فاکسکان در ژنگ ژو. این یکی از تعطیلاتی است که آنها مجبور به کار شده اند ، که مطمئناً باعث ناامیدی و عصبانیت زیادی نه تنها در بین کارگران بلکه برای خانواده های آنها نیز شده است. با این حال ، یک کارگر به مورنینگ پست اشاره کرد که ، “برخی از مردم مایل به این کار هستند زیرا طبق قانون کار چین ، حقوق در سه روز اول [جشنواره اواسط پاییز] سه برابر می شود.”

ما انتظار داریم آیفون 12 در ماه اکتبر به بازار عرضه شود ، اما در دو مرحله.

مرحله اول:مدل 6.1 اینچی ابتدا باید وارد بازار شوند.

مرحله دوم:در نوامبر نوبت به مدل های 5.4 اینچی و 6.7 اینچی می رسد ، اگرچه ممکن است مراحل تولید تغییر کند. همچنین انتظار می رود مدل های iPhone 12  شارژر یا EarPods نداشته باشند و کاملا متفاوت باشد.

 .

خطوط تولید آیفون 12 به صورت 24 ساعته در حال اجرا هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *