در خط مقدم کشف: از تشخیص اولیه تا درمان های جدید برای سرطان ریه

Dr. Aggarwal

تشخیص سرطان معمولاً غیر منتظره است ، اما مخصوصاً برای یک جوان 44 ساله سالم مانند سارا ورنون استرمن. پس از تشخیص سرطان ریه سلول غیر کوچک ، سارا متوجه شد که واجد شرایط داروهای جدیدتر است که می تواند بدن او را از شر این بیماری خلاص کند.

تحت مراقبت دکتر Charu Aggarwal ، MD ، MPH ، سارا سه داروی مختلف را امتحان کرده است ، از جمله یکی که نیاز به برنامه غذایی داشت که به نظر او بسیار محدود کننده بود. او اکنون روزانه یک قرص آلکتینیب (Alecensain®) با حداقل تا هیچ عارضه جانبی مصرف می کند.

دکتر آگاروال به این روشهای درمانی جدید خوشبین است و از پیشرفت علم از زمانی که وی شروع به فعالیت در زمینه پزشکی کرده است شگفت زده شده است.

“من بورسیه خود را در سال 2008 شروع کردم. در آن زمان ، ما گزینه های زیادی برای سرطان ریه نداشتیم. این بسیار هیجان انگیز است که بتوانیم به گذشته نگاه کنیم و ببینیم ، فقط در 10 سال ، 12 داروی خوراکی در دسترس داریم و دکتر آگاروال ، منعکس کننده شش ایمونوتراپی که در سرطان ریه نقش دارند.

دکتر آگاروال درمان ایمونوتراپی را برای سرطان ریه و سر و گردن مطالعه می کند. با این حال ، مانند بسیاری از محققان سرطان در پن ، دامنه کار او گسترده تر است زیرا روابط وی با سایر پزشکان و دانشمندان در محوطه دانشگاه-روابط تقویت شده توسط مرکز سرطان آبرامسون مرکز ترجمه تعالی انکولوژی توراسیک (TCE) .

معمولاً حداقل پنج سال طول می کشد تا پیشرفت بیولوژیکی به یک دارو تبدیل شود که ممکن است برای مردم مفید باشد. هدف TCE ها تسریع سرعت است. در سرطان ریه ، این به معنی تمرکز بر تشخیص و درمان زودهنگام و امیدوارکننده ترین درمان با ایمونوتراپی است. اکثر بیماران مبتلا به سرطان ریه سلول غیر کوچک در پن اکنون نوعی ایمونوتراپی را به عنوان درمان خط اول یا دوم دریافت می کنند.

دکتر آگاروال می گوید: “به طور کلی به عنوان یک برنامه ریه ، ما واقعا الگوی درمانی این بیماری را تغییر می دهیم.” او به مطالعه ای در سال 2016 اشاره کرد که ترکیبی از ایمونوتراپی/شیمی درمانی را به عنوان اولین خط درمان سرطان ریه سلول غیر کوچک پیشرفته تعیین کرد. این مطالعه توسط Corey J. Langer ، MD ، Professor که TCE را با استیون ام البلدا ، MD ، پروفسور ویلیام ماول میسی.

اعضای TCE برای ارائه ایده و اولویت بندی ایده هایی که بیشترین پتانسیل را دارند همکاری می کنند. جاشوا م می گوید: “اگر منظر ایمونوتراپی را بررسی کنید ، هزاران آزمایش وجود دارد. راه متمایز کردن آن این است که آزمایشات مبتنی بر علم باشد ، نحوه عملکرد این سرطان ها و چگونه می توانیم آنها را به بهترین نحو مورد هدف قرار دهیم.” . Bauml ، MD ، استادیار ، که همچنین ایمنی درمانی را مطالعه می کند.

روابط قوی با امور خیریه و صنعت به این امر کمک می کند. دکتر آگرووال می افزاید: “این روابط به ما این فرصت را می دهد تا ایده های خود را به صنعت برسانیم تا بتوانیم به انجام کارهای جالب بپردازیم ، در صورتی که سایر سازمان ها یا دولت بودجه لازم را ندارند.

زمینه های اولویت تحقیق

آزمایش هایی برای تشخیص و نظارت بر سرطان ریه

بسیاری از افرادی که در معرض ابتلا به سرطان ریه هستند تحت غربالگری قرار نمی گیرند. کسانی که این کار را انجام می دهند ، احتمال دریافت نتایج مثبت کاذب را دارند. علم آینده را در آزمایش های خون می بیند که از اسکن و بیوپسی بافت کم هزینه تر و تهاجمی تر است و به طور بالقوه دقیق تر است.

متخصص ریه آنیل دی واچانی ، MD ، MS ، دانشیار ، بر یافتن راههای بهتری برای غربالگری افراد در معرض خطر بالا تمرکز دارد سرطان ریه. یک مطالعه ، که هنوز در مراحل اولیه است ، به فناوری DNA در گردش و تخصص اریکا ال کارپنتر ، MBA ، PhD ، که مرکز مواد تومور گردش خون را هدایت می کند ، متکی است. “این جمعیتی در معرض خطر است. اگر بتوانیم علاوه بر دوز پایین سی تی اسکن هایی که در حال حاضر به عنوان استاندارد مراقبت انجام می دهند ، نظارت غیرتهاجمی حساس تری را به آنها ارائه دهیم ، این فوق العاده خواهد بود. این به پزشکان ابزار دیگری برای کمک به این بیماران می دهد دکتر کارپنتر می گوید.

یک سری دیگر از تحقیقات به بررسی آزمایش خون برای نظارت یا پیش بینی نحوه واکنش بیماران مبتلا به سرطان ریه به درمان می پردازد. دکتر آگاروال و آلبلدا اخیراً دریافتند که سلول های توموری در گردش می توانند به پیش بینی پاسخ به درمان در افراد مبتلا به سرطان ریه با سلول کوچک کمک کنند.

در سرطان ریه سلول های کوچک کوچک پیشرفته (NSCLC) ، بیوپسی مایع با استفاده از DNA تومور در گردش می تواند تغییرات ژنتیکی در تومور بیمار را تشخیص دهد. این اطلاعات به پزشکان کمک می کند تا مراقبت های شخصی را بدون نیاز به بیوپسی تهاجمی انجام دهند. دکتر آگاروال برای توسعه بیوپسی مایع در NSCLC به همکاری با دکتر کارپنتر ادامه می دهد و به دنبال الگوهای پاسخ در افرادی است که تحت درمان هدفمند ، ایمونوتراپی و شیمی درمانی .

درمانهای بهتر ، نتایج بهتر

قدرت درمان های ترکیبی

ایمونوتراپی بازی را تغییر داده است ، اما حتی م effectiveثرترین داروها نیز برای همه م workثر نیستند. مطالعات Penn گزینه های درمانی جدید یا بهتر را کشف می کند. آنها شامل اشکال جدیدی از ایمونوتراپی ، ترکیب درمان ها یا تجویز داروها به روش متفاوت یا در مرحله ای متفاوت از روند درمان می شوند.

به عنوان مثال ، دکتر آلبلدا و سانیل سینگال ، MD ، دانشیار ویلیام مول میسی ، در حال تلاش برای تقویت پاسخ ایمنی هستند قبل از عمل جراحی سرطان ریه آنها از یک ناقل ویروسی برای فعال سازی موضعی پاسخ ایمنی قبل از برداشتن تومورها از طریق جراحی استفاده می کنند. امید است این پاسخ ایمنی قوی از عود تومور جلوگیری کند. این خط از تحقیقات مربوط به کار ژن درمانی قبلی در مزوتلیوما و سرطان ریه است که در پن توسط دکتر انجام شده است. آلبلدا و آگاروال. دکتر سینگل به عنوان همکار در آزمایشگاه دکتر آلبلدا به تحقیق علاقه مند شد.

دکتر باومل به تازگی مطالعه ایمونوتراپی را پس از درمان موضعی برای بیماران با متاستازهای محدود ، که پزشکان آن را بیماری “الیگوماتاستاتیک” می نامند ، تکمیل کرد. یافته های اولیه بسیار امیدوار کننده بوده و جمع آوری محاکمه بسیار عالی بوده است. او در حال حاضر در حال مذاکره با شرکای متعدد برای تعیین مرحله بعدی برای این جمعیت بیمار است.

در خط مقدم کشف: از تشخیص اولیه تا درمان های جدید برای سرطان ریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *