ذهن آگاهی دوشنبه: عشق خود را به درون معطوف کنید

Young woman with a hopeful look, her face is pointed skyward

شما قبلاً آن را شنیده اید-“شما باید خودتان را دوست داشته باشید” ، اما چگونه می توانیم به این خود محبت معنادار ، فراگیر و تجسم یافته بپردازیم؟ با آگاهی شروع می شود.

آگاهی از افکار خود در طول روز بسیار مهم است. در مطالعه اخیر ، گفته شده است که بطور متوسط ​​روزانه بین 12 تا 60 هزار فکر در مورد انسان ها وجود دارد و حدود 80 درصد از این افکار از نظر محتوایی منفی هستند.

در اینجا چند روش برای تمرکز بر تفکر مثبت آمده است.

در طول روز ، چه در حال مدیتیشن هستید و چه مدتی برای توجه به این امر ، مدتی را بر تمرکز بر روایت درونی خود اختصاص دهید. با خودت چی میگی؟ آیا افکار شما باعث می شود احساس خوبی داشته باشید یا غمگین شوید؟

تمرین آگاهی بدون قضاوت می تواند روش های تفکر “پیش فرض” ما را روشن کند. از طریق پرتو آگاهی ، این فرصت را دارید که روایت های درونی خود را تغییر دهید.

جملات تاکیدی مثبت برای قرائت صبح:

  • وای ، من خواب کامل را دیدم.
  • من به خودم افتخار می کنم.
  • من می دانم که من برای داشتن زندگی معنادار و آرام و پر از عشق امروز به تمام نیازهای خود نیاز دارم.
  • شادی من هر روز قوی تر می شود.

چرخاندن عشق به درون به این معناست که با کلمات حمایتی محبت آمیز با خود صحبت کنید. شما قدرت بیرون کشیدن این عشق درونی را دارید-لحظه به لحظه.

مانترا توجه این هفته (روزانه تکرار شود):

من آنچه هستم را دوست دارم و به خوبی درونی خود اعتماد دارم.

Namaste.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراقبه ذهن آگاهی یا سایر خدمات حمایتی موجود در بیمارستان پنسیلوانیا ، با 215-829-6466 تماس بگیرید. برای خدمات در مرکز پزشکی پیشرفته پرلمان ، با 215-615-0534 تماس بگیرید.

ذهن آگاهی دوشنبه: عشق خود را به درون معطوف کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *