زندگی ارزشمند: تغییر الگوی سرطان پانکراس

Dr. Ben Stranger, head of the Pancreatic Research Center, stands with arms crossed.

“ما می توانیم به صورت هم افزایی تعامل داشته باشیم. همه می دانند بقیه چه می کنند. ” Ben Z. Stanger ، MD ، PhD ، پروفسور پزشکی ، وقتی در مورد تیم تحقیقاتی سرطان پانکراس در پن صحبت می کند ، روشن می شود. دکتر استنگر ، متخصص گوارش و دانشمند پایه ، به جای آنکولوژیست ، به ندرت با افرادی که از کار او سود می برند ملاقات می کند ، با این حال ، آنها تحقیقات او را هدایت می کنند.

او ناتوانی را که در دوران دانشجویی پزشکی هنگام مواجهه با بیمار مبتلا به سرطان متاستاتیک لوزالمعده احساس می کرد ، به خاطر می آورد. علم پزشکی در آن زمان چیزهای کمی برای ارائه داشت. این لحظه بود که برای دکتر استنگر ثابت شد ، “اگر من آزمایشگاهی برای خودم داشته باشم ، سرطان پانکراس در کانون توجه قرار می گرفت.”

امروز ، دکتر استنگر مرکز تحقیقات سرطان آبرامسون را در مرکز تحقیقات سرطان پانکراس هدایت می کند. ، موقعیتی که او از Robert H. Vonderheide ، MD ، DPhil ، پروفسور مرکز سرطان جان H. Glick Abramson ، متخصص ایمونوتراپی سرطان که اکنون مرکز سرطان پن آبرامسون را هدایت می کند.

این مرکز از مرکز ترجمه تعالی سرطان لوزالمعده شکل گرفت ، یکی از چندین تلاش متمرکز بر بیماری برای جمع آوری پزشکان و دانشمندان پن برای حل یک مشکل فوری. این مشکل در سرطان لوزالمعده ، شیوع روزافزون با چند گزینه درمانی موثر است.

“وقتی پیشرفت های زیادی در زمینه سرطان های دیگر حاصل شد ، سرطان لوزالمعده عقب ماند. تا سال 2010 ، تنها یک شیمی درمانی وجود داشت و خیلی خوب جواب نداد. ” گریتزر و دانیل جی هالر دانشیار. از سال 2010 ، پزشکان رویکردهای جدیدی را یافته اند که نتایج بهتری را برای بیماران به همراه دارد. آنها اکنون می توانند آنچه را که دکتر تایتل باوم “منوی گزینه ها” می نامد ، ارائه دهند.

منوی گزینه ها

به طور متوسط ​​، تقریباً 10 آزمایش سرطان پانکراس در یک زمان معین در پن باز می شود – بیشتر از سایر مراکز پزشکی. منوی گزینه ها شامل آزمایشات برای بیماران با تشخیص جدید برای کسانی است که سرطان آنها به درمان پاسخ نداده است یا پاسخ نداده است.

علاوه بر این ، این مرکز برنامه هایی برای گسترش آزمایشات “تشخیص زودهنگام” برای بیمارانی که سرطان پانکراس ندارند اما بر اساس سابقه خانوادگی یا سایر اطلاعات بالینی در معرض خطر بالایی قرار دارند ، دارد.

این تیم بر اهمیت حرکت سریع در صورت مشکوک شدن به سرطان لوزالمعده تاکید می کند. آنها می خواهند زودتر به بیماران مراجعه کنند ، در صورت تشخیص یا قبل از اینکه عوارض جانبی درمان بیش از حد قابل تحمل باشد. اغلب اوقات ، افراد برای واجد شرایط بودن برای محاکمه بسیار دیر معرفی می شوند. “ما می خواهیم زودتر بیماران را ببینیم. ما دوست داریم وقتی آنها هنوز خوب هستند آنها را ببینیم. ما مطالعات خط اول ، مطالعات خط دوم داریم-گزینه هایی وجود دارد. ”

به عنوان یادآوری امید ، دکتر تایتلبام دیواری از آهن ربا را از سفر بیماران خود نگه می دارد. او می خواهد بیمارانش خوب زندگی کنند نه اینکه فقط زندگی کنند. خوب زیستن یعنی احساس خوب. در مرکز ، دو متخصص اختصاصی انکولوژی مراقبت های تسکینی با بیماران ملاقات می کنند تا عوارض جانبی درمان را برطرف کنند.

یک روش جدید تفکر

“مرکز روش جدیدی برای تفکر ارائه می دهد. ما قصد نداریم همان کارهایی را که همیشه انجام می دادیم پیش ببریم. برای مقابله با چنین بیماریهایی باید رویکرد جدیدی وجود داشته باشد. ” درمان های تجربی را هدایت می کند روش جدید به معنی انواع جدید درمان است.

به عنوان مثال ، یک مطالعه پیشگام ترکیبی از درمان هدفمند با ایمونوتراپی است. این آزمایش واکسن ، تحت رهبری Kim A. Reiss Binder ، MD ، استادیار ، به طور بالقوه یک گزینه نگهداری بهتر را برای بیمارانی ارائه می دهد که در شیمی درمانی با داروهای حاوی پلاتین ، که بخشی از زرادخانه مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به سرطان لوزالمعده است ، ثابت ماند یا بهبود یافت.

حمله زودهنگام به سرطان پانکراس موضوع طنین انداز این مرکز است. سرگرد کنت لی ، IV ، MD ، PhD ، استادیار ، می گوید: “ما یک تیم چند رشته ای داریم”. “برای بیمار مناسب ، جراحی می تواند درمانی برای این سرطان باشد. ما تخصص فنی لازم برای انجام این کار را داریم. ” تحقیقات جدید راه هایی را برای افزایش پاسخ ایمنی قبل از عمل برای جلوگیری از عود بعد از عمل بررسی می کند. “عود شایع است. ما باید بیماران را زود تشخیص دهیم و چندین استراتژی را برای درمان این بیماری ترکیب کنیم. “دکتر لی می افزاید.

خط تحقیق دیگری استفاده از داروهای ضد CD40 در ترکیب با شیمی درمانی را مورد بررسی قرار می دهد. این اثر بر اساس مقاله برجسته ای منتشر شده در Science در سال 2011 ، که توسط دکتر Dr. بیتی و وندرهید. تحقیقات آنها نشان داد که می توان از ایمونوتراپی برای بهبود عملکرد شیمی درمانی استفاده کرد و داروهایی که پروتئین CD40 را هدف قرار می دهند می تواند در درمان سرطان مثر باشد. کارآزمایی های جدید توسط موسسه ایمن درمانی سرطان پارکر و توسط دکتر وندرهیده و Mark H. O’Hara ، MD ، Assistant پشتیبانی می شود. استاد.

سایر مطالعات بر روشهای جدیدی برای استفاده از اشعه به عنوان “واکسن سرطان” برای افزایش پاسخ ضد توموری و تغییر محیطی که سرطان در آن زندگی می کند-به اصطلاح “محیط زیست تومور” متمرکز شده است. ایده های نوآورانه کم نیستند.

علم پیشگام و منابع منحصر به فرد

علم آزمایشگاه جامد ، که بیشتر آن در پن اتفاق می افتد ، زمینه ساز این تحقیق است. محققان در حال مطالعه در مورد عوامل موثر در گسترش سرطان لوزالمعده و چگونگی جلوگیری از حذف آن توسط سیستم ایمنی هستند. به عنوان مثال ، دکتر استنگر سلول های درون تومورها را مطالعه می کند تا بفهمد چرا برخی از سرطان ها به درمان بهتر پاسخ می دهند. آزمایشگاه او سلول های توموری “گرم” و “سرد” و نحوه رشد آنها را بررسی می کند. این کار بر منابع منحصر به فردی مانند بیمارستان موش توسط Cynthia L. Clendenin ، VMD متکی است.

همچنین تحقیقات بیوپسی مایع امیدوار کننده است که از DNA در گردش برای یافتن نشانگرهای زیستی سرطان لوزالمعده استفاده می کند. پیشرفت می تواند منجر به یک روش کمتر تهاجمی و حساس تر برای تشخیص و ردیابی سرطان لوزالمعده شود. این کار توسط اریکا کارپنتر ، MBA ، PhD ، مدیر مرکز گردش مواد تومور و Kenneth S. Zaret ، PhD ، Joseph Leidy استاد سلول و زیست شناسی تکاملی هدایت می شود.

زندگی ارزشمند: تغییر الگوی سرطان پانکراس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *