سامسونگ تلفن همراه دیگری را با عنوان Galaxy Z Fold2 ارائه می دهد.

Galaxy Z Fold2 امروز در کنار ترکیب Note20 سامسونگ و همچنین یک تبلت جدید ، ساعت هوشمند ، قرار گرفته است.

این تلفن شامل یک صفحه نمایش 6.2 اینچی با پوشش کامل می باشد که از صفحه نمایش 4.6 اینچی نسبتاً باریک در مدل سال گذشته برخوردار است.

در داخل ، صفحه نمایش تاشو از 7.3 به 7.6 اینچ باز شده است. انتظار داشته باشید که از نرخ تازه سازی 120 هرتز نیز پشتیبانی کند. علاوه بر این ، هر دو صفحه نمایش از فناوری نمایشگر “Infinity-O” سامسونگ استفاده می کنند ، که برای از بین بردن صفحات اطراف طراحی شده است. بدنه گوشی نیز نازک تر است ، از 6.9 میلی متر به 6.0 میلی متر (0.23 اینچ) ، و سامسونگ در هنگام جمع شدن گوشی شکاف خالی داخل را به حداقل رسانده است.

یکی دیگر از تغییرات عمده اتصال 5G است. اگرچه تصاویر نشان می دهند که از سه دوربین در عقب پشتیبانی می کند و یک دوربین سوراخ پانچ در صفحه نمایش داخلی 7.6 اینچی است.

Galaxy Fold سال گذشته با قیمتی بالغ بر 1980 دلار به فروش رفت و آن را برای بیشتر مصرف کنندگان دور از دسترس قرار داد. در ضمن نقص طراحی که شامل لولا قابل تاشو تلفن است ، در ضمن ، اجازه می دهد تا ذرات خاک به خزش بپردازند و به صفحه نمایش شکننده Galaxy O FDD آسیب بزنند. در نتیجه ، این شرکت مجبور شد تا عرضه محصول را به تأخیر بیندازد.

سامسونگ می گوید که Z Zold F2 را تقویت کرده است تا اطمینان حاصل کند که از فرسودگی محیط های دنیای واقعی زنده مانده است. این شرکت همچنین لولا تاشو را تصفیه کرده است و به هر زاویه ای امکان باز کردن آن را می دهد.

.

سامسونگ تلفن همراه دیگری را با عنوان Galaxy Z Fold2 ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *