سرطان و COVID-19: آنچه باید بدانید و اینکه چگونه از بیماران محافظت می کنیم

COVID-19 viruses

شکل>

در میان بیماری همه گیر COVID-19 ، ما می خواهیم به شما اطمینان دهیم که در مرکز سرطان آبرامسون پن پزشکی ، ما مراقبت را در ایمن ترین حالت ممکن برای همه بیماران خود ارائه می دهیم – چه شما تازه تشخیص داده شده باشید ، چه تحت معالجه باشید یا تحت پیگیری – مراقبت بالا

ما درک می کنیم که ممکن است س aboutالاتی در مورد خطرات COVID-19 داشته باشید و برخی از سوالات متداول را در زیر پاسخ داده اید. اگر س additionalال یا نگرانی دیگری دارید ، لطفاً با تیم مراقبت خود تماس بگیرید.

COVID-19 چگونه بر بیماران سرطانی تأثیر می گذارد؟

برخی از بیماران مبتلا به سرطان ، به دلیل شرایط زمینه ای یا درمان ، سیستم ایمنی ضعیفی دارند. ضعف سیستم ایمنی ، مبارزه با بیماری ها را دشوارتر می کند. در حال حاضر ، داده های محدودی وجود دارد که آیا بیماران مبتلا به سرطان یا افرادی که تحت درمان هایی قرار می گیرند که سیستم ایمنی بدن آنها را سرکوب می کند ، مانند شیمی درمانی ، می توانند به شدت آسیب ببینند.

ما در حال حاضر این سوال را در آزمایشگاه های تحقیقاتی خود بررسی می کنیم و از نزدیک آن را کنترل می کنیم.

اگر من سرطان دارم ، آیا بیشتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19 هستم؟

COVID-19 هنوز جدید است و تحقیقات هنوز در مورد این ویروس و تأثیر آن بر بیماران سرطانی در حال انجام است. با این حال ، ما اطلاعاتی در مورد خطر عفونت به طور کلی برای بیماران سرطانی داریم ، بنابراین می توانیم برخی فرض ها را ارائه دهیم.

هنگامی که گلبول های سفید بدن که با عفونت ها مقابله می کنند ، کم یا عملکرد خوبی ندارند ، بدن قادر به مبارزه م infectionsثر با عفونت ها نیست. برخی از درمان ها ، مانند شیمی درمانی و پرتودرمانی ، می توانند عوارض جانبی ایجاد کنند که توانایی بدن در مبارزه با عفونت ها را کاهش می دهد. به همین دلیل ، بیماران سرطانی که تحت درمان فعال هستند ممکن است در معرض خطر بیشتری برای COVID-19 باشند.

علاوه بر این ، افرادی که مبتلا به سرطان خون هستند ، مانند سرطان خون ، لنفوم و میلوم متعدد ، ممکن است بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس جدید نسبت به سایر سرطان ها قرار بگیرند. سرطان های خون اغلب تولید طبیعی سلول های ایمنی را مختل می کنند و بر سیستم لنفاوی که سلول های ایمنی را ذخیره می کند ، تأثیر می گذارند. به همین ترتیب ، از آنجا که COVID-19 به ریه ها حمله می کند ، افراد مبتلا به سرطان ریه نیز ممکن است در معرض خطر بیشتری برای علائم شدید باشند.

آیا همه بیماران سرطانی در معرض خطر هستند یا فقط کسانی که تحت درمان فعال هستند؟

در حال حاضر ، داده های محدودی وجود دارد که آیا بیماران مبتلا به سرطان یا افرادی که تحت درمان قرار می گیرند می توانند به شدت تحت تأثیر قرار گیرند. احتمالاً بیمارانی که تحت درمان فعال سرطان قرار دارند در معرض خطر بیشتری نسبت به بیماران در حال بهبودی قرار دارند. با این حال ، اثرات بعدی درمان سرطان می تواند طولانی مدت باشد. ما بر این باوریم که اکثر افرادی که سالها پیش به دلیل سرطان تحت معالجه قرار گرفته اند ، عملکرد ایمنی طبیعی دارند ، اما هر فرد متفاوت است.

ما توصیه می کنیم نگرانی های شما در مورد خطر فردی خود را با متخصص انکولوژیک خود در میان بگذارید زیرا آنها به بهترین وجهی وضعیت و سابقه پزشکی شما را درک می کنند.

آیا باید درمان سرطان خود را ادامه دهم یا بهتر است از بیمارستان خودداری کنم؟

مرکز سرطان آبرامسون برای به حداکثر رساندن ایمنی و محافظت از بیماران و کارمندان ما پروتکل های ایمنی جدیدی را در همه مکان های ما اجرا کرده است. ما معتقدیم که مراقبت از سرطان ، از جمله شیمی درمانی ، پرتودرمانی ، جراحی ، مشاوره و سایر ویزیت ها ، باید ادامه یابد ، مگر اینکه علائم ویروس کرونا مانند تب ، سرفه و تنگی نفس را تجربه کنید. ارائه دهندگان شما دائماً در حال ارزیابی خطرات مربوط به تشخیص سرطان منحصر به فرد هر بیمار و قرار گرفتن در معرض COVID-19 هستند ، و بهترین کار این است که هر گونه نگرانی را با ارائه دهنده خود در میان بگذارید.

ما فرآیندها ، منابع و قسمتهای تأسیسات خود را داریم که برای جلوگیری از شیوع ویروس به بیماران و کارکنان طراحی شده است. ما پروتکل های غربالگری و اقدامات ایمنی توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) را اجرا کرده ایم در هر یک از مکانهای ما.

علاوه بر این ، ما به سرعت توانایی انجام بسیاری از قرارهای جدید بیمار و پیگیری را از طریق پزشکی از راه دور برای اطمینان از ایمن ترین دسترسی به ارائه دهندگان خود. اگر قرار ملاقات شما می تواند یک بازدید از راه دور باشد ، ارائه دهنده شما جزئیات بیشتری را به شما ارائه می دهد.

به پیامی از باب ووندرهید ، MD ، مدیر مرکز سرطان آبرامسون گوش دهید ، در مورد مراقبت از بیمار در پی COVID -19 شیوع.

آیا جراحی ایمن است؟

برای اطمینان از اینکه ما در معرض COVID-19 برای بیماران و تیم های مراقبت خود هستیم ، ما هر بیمار را بر اساس شرایط پزشکی خاص و تشخیص شما ارزیابی می کنیم. ما با شما همکاری می کنیم تا بهترین تصمیم گیری آگاهانه را در مورد اینکه آیا و چه زمانی باید جراحی سرطان انجام دهید ، انجام دهیم. اگر به جراحی نیاز دارید ، ما قبل از انجام هرگونه عمل جراحی ، آزمایش COVID-19 را انجام می دهیم تا ایمنی بیشتر شود.

بیماران سرطانی هنگام مراجعه به درمان چه اقدامات احتیاطی را باید انجام دهند؟

مرکز سرطان آبرامسون در حال همکاری با همه بیماران ما برای اطمینان از امن ترین وضعیت مراقبت از بیماران و تیم های مراقبت است. هنگامی که برای معالجه مراجعه می کنید ، لطفاً از آخرین پروتکل های ایمنی و دستورالعمل های بازدید کننده ، که شامل محدود کردن بازدید کنندگان است ، مطلع شوید. از همراهی بیماران تا قرار ملاقات یا دیدن آنها در بیمارستان. ما همچنین از همه بیماران ، بازدیدکنندگان و پرسنل خواسته ایم تا هنگام حضور در امکانات خود از ماسک و ماسک استفاده کنند و فاصله فیزیکی داشته باشند.

قبل از انتصاب از همه بیماران س screenالات غربالگری خواسته خواهد شد تا مشخص شود که آیا شما در معرض COVID-19 یا علائم مربوطه هستید. به محض رسیدن به قرار ملاقات ، از همه بیماران س additionalالات اضافی خواسته می شود و درجه حرارت آنها بررسی می شود. این سطح از غربالگری به ما این امکان را می دهد تا اطمینان حاصل کنیم که در ساختمان های ما از ایمن ترین مراقبت ها استفاده می شود.

در صورت بروز علائم عفونت چه کاری باید انجام دهم؟

در صورت بروز علائم COVID-19 ، مانند تب شدید ، سرفه خشک شدید ، خستگی و تنگی نفس ، با ارائه دهنده خدمات خود تماس بگیرید. آنها می توانند راهنمایی کنند که آیا در خانه بمانید و ببینید که علائم شما چگونه پیشرفت می کند یا اینکه به فوریت پزشکی احتیاج دارید.

در صورت بروز علائم در یکی از اعضای خانواده چه باید بکنم؟

سلامتی و ایمنی شما و خانواده شما بالاترین اولویت برای تیم مراقبت شما در مرکز سرطان آبرامسون است. اگر یکی از اعضای خانواده علائمی پیدا کرد ، باید در حد توان خود سعی کنید از تماس نزدیک با آنها جلوگیری کنید. شما باید در اتاق خواب دیگری بخوابید. هم شما و هم اعضای خانواده باید مرتباً دستان خود را بشویید. همچنین باید سطوح مکرر لمس شده را تمیز و ضد عفونی کنید.

مهم است که در صورت داشتن یکی از اعضای خانواده که علائم آن را نشان می دهد ، به پزشک و تیم مراقبت خود اطلاع دهید. آنها با شما همکاری خواهند کرد تا ضمن اطمینان از محافظت از بیماران و تیم های مراقبت از ما ، مراقبت از بیمار را ادامه دهند.

در صورت مثبت بودن آزمایش ویروس COVID-19 ، آیا بازهم می توانم برای درمان مراجعه کنم؟

به طور کلی ، ما درمان را به بهبودی خود از عفونت موکول می کنیم ، همانطور که برای سایر انواع عفونت ها مانند آنفولانزا نیز انجام می دهیم. اگر علائمی را برای پیشنهاد عفونت COVID-19 (تب ، سرفه یا دشواری در تنفس) یا آزمایش COVID-19 دارید ، قبل از قرار ملاقات با پزشک تماس بگیرید.

اگر من یک عارضه جانبی یا علامت جدی داشته باشم و دکتر سرطان توصیه کند که به کلینیک یا بخش اورژانس آمدم ، چه می کنم؟

برای به حداقل رساندن نیاز به ارجاع به بخش اورژانس (ED) ، ما در تلاش هستیم تا از تمام بیماران سرطانی خود در کلینیک های سرطان مراقبت کنیم. در برخی از بیمارستانهای ما ، ما کلینیک های مدیریت علائم و مراقبت های فوری را به طور خاص برای مدیریت مراقبت های حادتر خارج از ED ایجاد کرده ایم.

اگر انکولوژیست Penn Medicine شما را برای مراقبت های حضوری در یکی از کلینیک های انکولوژی ما معرفی کرده است ، لطفا مطمئن باشید که ما معتقدیم این مطمئن ترین راه برای مراقبت از علائم شما است. تیم بالینی شما برای ورود شما آماده خواهد شد و فرایندهایی برای اطمینان از ایمنی همه بیماران وجود دارد.

بسته به علائم یا عوارض جانبی که تجربه می کنید ، ممکن است متخصص انکولوژیک Penn Medicine شما را به جای مرکز سرطان به ED بسپارد. در صورت انجام این کار ، مهم است که برای مراقبت به ED مراجعه کنید. پزشکان در سراسر Penn Medicine پروتکل ها و شیوه های جدیدی را برای اطمینان از ایمنی و حفاظت از همه بیماران ، از جمله بیماران مبتلا به سرطان ، اجرا کرده اند.

اگر نگرانی دیگری دارید ، لطفاً برای بحث با ارائه دهنده خود تماس بگیرید.

س questionsالات بیشتری دارید؟

اگر در مورد وضعیت خاص خود س questionsال یا نگرانی دیگری دارید ، لطفاً با تیم مراقبت خود تماس بگیرید.

بعلاوه ، توصیه می کنیم مشاهده کنید:

سرطان و COVID-19: آنچه باید بدانید و اینکه چگونه از بیماران محافظت می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *