مصاحبه با ابی برمن ، انکولوژیست پرتویی

Radiation oncologist Abigail Berman, MD, MSCE

Abigail T. Berman، MD، MSCE استادیار گروه انکولوژی تشعشع است. وی متخصص درمان بیماران مبتلا به سرطان ریه و سایر بدخیمی های قفسه سینه با فوتون و پرتودرمانی پروتون است. برای یادگیری در مورد تحقیقات ، تمرین و تجربه او در پن ، مصاحبه ما با دکتر برمان را در زیر بخوانید:

تمرکز عمل بالینی شما چیست؟

من در درجه اول بیماران مبتلا به سرطان ریه یا هر بیمار مبتلا به سرطانی که در داخل قفسه سینه ایجاد می شود را می بینم. به عنوان مثال ، من همچنین در تیموما تخصص دارم. > همچنین اغلب از من خواسته می شود تا سرطان های دیگر را که به ریه گسترش یافته اند ، درمان کنم.

چگونه به انکولوژی تشعشع علاقه مند شدید؟

من در دانشکده پزشکی جذب بیماران سرطانی شدم. همچنین ، مادرم بیمار سرطانی بود و پزشکان او واقعا الگوهای ویژه ای بودند. من به طور خاص Radiation Oncology را انتخاب کردم زیرا مجذوب نگاه به تومور و تفکر در مورد چگونگی با اشعه به آن برسید ، با حداقل عوارض جانبی برای بیمار. من همیشه یک شخص پازل بزرگ بودم. انکولوژیست های تابشی درک بسیار عمیقی از تومورها دارند – رفتار طبیعی آنها و قدرت مراقبت چندرشته ای با درمان سیستمیک ، اشعه و جراحی.

چه شد که تصمیم گرفتید بعد از تحصیل در دانشکده پزشکی و اقامت در پن اقامت داشته باشید؟

پن ترکیبی منحصر به فرد از ذهن ها و پزشکان در سطح جهانی و محیطی بسیار دوستانه و خانوادگی است ، به ویژه گروه سرطان شناسی پرتویی. افراد بخش ما و کل گروه ریه همکاران درخشان و شگفت انگیزی هستند. همچنین ، و این برای من بسیار مهم است ، بیمار همیشه در پن اول قرار می گیرد.

چگونه تخصص سرطان ریه را انتخاب کردید؟

هنگامی که از اقامت خارج می شدم ، مربیان اصلی من پزشکان سرطان ریه بودند و در دسترس بود تا با آنها در تیم خود کار کنم.

تمرین در فیلادلفیا چگونه است؟

فوق العاده است که بتوانید بیماران را در شهر خود درمان کنید. یک اتصال خاص را اضافه می کند. این واقعاً یک امتیاز است.

تمرکز تحقیق شما چیست؟

من سه حوزه تمرکز دارم. اولین مورد ، آزمایشات بالینی است که تشعشع را با ایمونوتراپی یا سایر اشکال تعدیل ترکیب می کند تا تابش بهتر کار کند. حوزه دیگر پرتو درمانی برای سرطان ریه است. سومین حوزه استفاده از داده های بزرگ برای بهبود گردش کار بالینی سرطان ریه است.

آموزش شما در زمینه اپیدمیولوژی چگونه کار شما را آگاه می کند؟

در برنامه کارشناسی ارشد خود ، من روی طراحی کارآزمایی بالینی تمرکز کردم ، یک منطقه به طور فزاینده ای چالش برانگیز. ما می خواهیم آزمایشات بالینی به سرعت پیش برود تا بتوانیم پاسخ ها را بیابیم و بهبود خدمات را در اختیار همه بیماران قرار دهیم. سرعت تغییر در درمان سرطان ریه به قدری سریع است که ما مجبوریم این سوالات را با سرعت بی سابقه ای بپرسیم و به آنها پاسخ دهیم. به عنوان مثال ، کریستین A. Ciunci ، MD ، MSCE ، استادیار ، و من یک آزمایش را در پن انجام می دهیم که از پرتو درمانی پروتون استفاده می کند ، با ایمونوتراپی ، برای درمان مجدد سرطان ریه. از زمان آغاز آزمایش ، چشم انداز درمان سرطان ریه تغییر کرده است و بسیاری از بیماران از قبل ایمونوتراپی دریافت می کنند. ما در مورد تغییر کارآزمایی به بیمارانی که در گذشته ایمونوتراپی داشته اند فکر می کنیم. این فقط یک نمونه از سرعت تغییر حوزه است.

منظور شما از تحقیقات “داده های بزرگ” چیست؟

ما یک گروه ریه چند رشته ای بسیار قوی در پن داریم. ما همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود مراقبت از بیماران خود هستیم ، از جمله بهبود جریان مراقبت در پن. به عنوان مثال ، بسیاری از بیماران ما در ER بستری می شوند. ما می خواهیم از وقوع چنین اتفاقی جلوگیری کنیم. من با Penn Predictive Analytics همکاری دارم. ما یک الگوریتم برای پیش بینی اینکه کدام بیماران مبتلا به سرطان ریه تحت مراقبت های ما طی دو هفته در اورژانس به سر می برند ، توسعه دادیم. این الگوریتم بر اساس اطلاعات موجود در پرونده بیمار ، نمره پیش بینی خطر را تعیین می کند. ما در حال کار بر روی یک مدل مبتنی بر هوش مصنوعی/روبات برای ارتباط با الگوریتم هستیم ، زیرا متوجه شدیم که بیماران متن را به تماس ترجیح می دهند.

روی چه چیز دیگری کار می کنید که شما را هیجان زده کند؟

من چهار کارآزمایی بالینی باز دارم. همه آنها شامل همکاری با همکاران پن است. آزمایش فاز 1 میکروبیوم را بررسی می کند و سعی می کند با استفاده از آنتی بیوتیک ها میکروبیوم را تغییر دهد تا پاسخ ایمنی بیمار به اشعه را تغییر دهد. باید بسیار جالب باشد.

چه چیزی گروه سرطان ریه را در پن متمایز می کند؟

پن بسیار مشارکتی است. ما مدام در حال گرفتن تلفن هستیم که در وسط روز با یکدیگر تماس می گیریم.

چگونه استفاده از انکولوژی تشعشعی در سرطان ریه تغییر می کند؟

انکولوژی تابشی معمولاً یک میدان جعبه سیاه بوده است. حتی بسیاری از دانشجویان پزشکی نمی فهمند که موضوع چیست. ما در زیرزمین بودیم و همیشه عضو کامل سر میز مراقبت از سرطان نبودیم. این تغییر کرده است. علائم تابش به سرعت در حال گسترش است. به عنوان مثال ، برای بیماران مبتلا به بیماری متاستاتیک ، اشعه همیشه در تسکین علائم نقش داشته است. در حال حاضر ما از اشعه در بیماران مبتلا به بیماری متاستاتیک که سرطان دارند در تعداد محدودی از سایتها با هدف نه تنها تسکین علائم بلکه از بین بردن آن محل سرطان استفاده می کنیم.

چگونه درمورد آزمایشات انکولوژی اشعه با بیماران صحبت می کنید؟

آزمایشات انکولوژی تشعشعی گاهی اوقات س aboutالاتی در مورد داروهای افزودنی به اشعه می پرسند و موارد دیگری نیز وجود دارد که به تکنیک نگاه می کند. به عنوان مثال ، ما یک مطالعه باز داریم که بیماران مبتلا به سرطان ریه را به پروتون و فوتون تصادفی می کند. توضیح اصول فیزیکی باطنی برای بیماران می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. شما نمی توانید فقط سطح را خراش دهید. بیشتر می خواهند تفاوت ها ، جوانب مثبت و منفی را درک کنند. یک مشاوره می تواند به یک درس مینی فیزیک تبدیل شود-به شیوه ای خوب! بیماران واقعاً می خواهند درک کنند.

انکولوژی تشعشعی در پن چه ویژگی خاصی دارد؟

مهمتر از همه ، کارکنان و پزشکان اختصاصی در بخش و بیماران قوی و شجاع. همچنین ، ما بسیار خوش شانس هستیم که در اینجا پن درمان پروتون درمانی داریم. پروتون درمانی نوید بسیاری برای سرطان ریه می دهد زیرا ممکن است خطر عوارض جانبی را کاهش دهد. در جمعیتی از بیماران که اغلب نازک هستند و جایی برای تحمل عوارض جانبی قابل توجهی ندارند ، پروتون درمانی ممکن است با کاهش میزان تابش وارد شده به ریه و قلب طبیعی کمک کند. مرکز درمانی پروتون روبرتز منبع فوق العاده ای برای دره بزرگ دلاور است و همچنین به عنوان یک مرکز تحقیقاتی پروتون کلیدی در جهان است.

شما همچنین به عنوان مدیر مرکز پزشکی دقیق Penn خدمت می کنید. این شامل چه مواردی است؟

این شامل همکاری با یک رهبر شگفت انگیز ، دیوید بی. روث ، دکترای دکترای تخصصی ، و گروهی از افراد پرانرژی و روشن در سراسر دانشگاه است. ما سعی می کنیم در مورد چگونگی آوردن داروی دقیق به Penn به شیوه ای یکنواخت و آسان برای پزشکان فکر کنیم. پروژه ها در همه رشته ها انجام می شود. ما از تحقیقات در مرحله آزمایشی یا اجرایی پشتیبانی می کنیم.

در فیلادلفیا از چه چیزی لذت می برید؟

من عاشق رستوران ها ، موزه ها ، راه رفتن هستم. فیلادلفیا شهری در دسترس است و همه را به شهر می کشاند.

وقتی کار نمی کنید چه کار می کنید؟

من یک کودک نوپا دارم که مرا مشغول می کند. آشپزی هم می کنم و یوگا انجام می دهم. من و شوهرم ایتالیا را دوست داریم بنابراین سعی می کنیم غذاهایی را که در آنجا صرف کرده ایم دوباره بسازیم. ما سعی می کنیم تا جایی که می توانیم به کنسرت ها برسیم. ما به تازگی خانه ای خریداری کرده ایم بنابراین از پروژه های کوچک اطراف خانه لذت می بریم و با همسایگان ملاقات می کنیم.

مصاحبه با ابی برمن ، انکولوژیست پرتویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *