مصاحبه با پرستار سرطان ریه ، مگان روی

Megan Roy, oncology nurse navigator for lung cancer patients

شکل>

مگان روی ، BSN ، RN-BC ، OCN یک پرستار پرستار برای سرطان ریه است بیماران در مرکز سرطان آبرامسون. او از نزدیک با تیم انکولوژی کار می کند و به عنوان مدافع بیماران و خانواده آنها عمل می کند. مأموریت او کمک به بیماران برای تصمیم گیری آگاهانه و ارائه پشتیبانی مورد نیاز در طول سفر سرطان است.

ما اخیراً با مگان برای آشنایی بیشتر با نقش او ملاقات کردیم.

ناوبر پرستار چه کار می کند؟

ناوبران پرستار موانعی را که مانع از مراقبت از بیماران می شوند را ارزیابی و به آنها کمک می کنند. در ابتدای تشخیص سرطان ، ما به بیماران کمک می کنیم تا از خدمات مراقبت برخوردار شوند و قرار ملاقات با پزشک مناسب را در زمان مناسب تنظیم کنیم. ما با بیماران در مورد سیستم پشتیبانی آنها صحبت می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که آنها هیچ مشکلی در حمل و نقل و یا موانع مالی برای دریافت مراقبت های لازم ندارند. اگر آنها این کار را انجام دهند ، ما در صورت نیاز از خدمات حمایتی دیگری استفاده می کنیم. ما همچنین در مورد نوع سرطان و منابع زیادی که در دسترس او است ، به وی آموزش می دهیم.

چه توصیه یا راهنمایی برای یک بیمار مبتلا به سرطان ریه که تازه تشخیص داده شده است ، ارائه می دهید؟

بیماران مبتلا به سرطان ریه که به تازگی تشخیص داده شده اند بسیار مضطرب هستند. من به آنها اطمینان می دهم که این یک احساس طبیعی است. سخت ترین بخش این است که منتظر همه نتایج باشید تا برنامه درمانی مشخص شود و درمان شروع شود. من به بیمار و عزیزان آموزش می دهم که چرا باید منتظر ماند. بهترین روش این است که بار اول آن را درست انجام دهید.

آیا برای کمک به بیماران در پیمایش در سیستم ، نکاتی برای اشتراک گذاری دارید؟

با مراجعه به mypennmedicine.org در MyPennMedicine ثبت نام کنید. می توانید برای پزشک خود پیام ارسال کنید ، به سوابق خود دسترسی داشته باشید و قرارهای خود را برای برخی از تخصص ها بصورت آنلاین برنامه ریزی کنید. نکته دیگر این است که هنگامی که کارت وی به شما داده می شود ، شماره تلفن پزشک خود را در تلفن خود اضافه کنید. بسیاری از افراد نمی دانند که چگونه مدتی با مطب پزشک تماس بگیرند ، اگر مدت زمانی است که آنها را نمی بینند. من بیمارانم را تشویق می کنم که از من به عنوان منبع استفاده کنند. اگر پاسخ س questionالی را نمی دانم ، می توانم آنها را با شخص مناسب در ارتباط قرار دهم.

عضویت در تیم سرطان ریه در Penn Medicine چگونه است؟

من این امتیاز را دارم که با یک تیم چندرشته ای درخشان در Penn Medicine کار کنم. آنها تلاش می کنند بهترین گزینه های درمانی را به بیماران ما ارائه دهند. آنها زندگی خود را وقف پیشرفت درمان سرطان ریه کرده اند تا بهترین نتیجه را برای بیماران ما بهینه کنند. پزشکان ما بخشی از بسیاری از آزمایشات بالینی هستند. آنها آزمایشات مناسب را بررسی کرده و توصیه می کنند تا به شما در دریافت بهترین مراقبت های ارائه شده کمک کنند.

چه چیزی تیم پرستار شما را در پن بسیار خاص می کند؟

من با گروه بسیار خاصی از زنان کار می کنم. در پن ، پرستاران پرستار ما سایت های بیماری خاصی را پوشش می دهند ، و ما در مورد سایت های سرطانی که تحت پوشش قرار می دهیم بسیار آگاهی داریم ما بخشی از تیم مراقبت شما هستیم ، بنابراین می توانیم به عنوان حامی شما عمل کنیم. ما برای کمک به بیماران سرطانی در آسیب پذیرترین دوران زندگی خود اختصاص داده ایم.

ناوگان پرستار همچنین در سایر سازمان های سرطانی مشارکت دارند. از جمله دستاوردهای ما می توان به انتشار مقالات در مجلات حرفه ای ، ارائه پوستر و سخنرانی در جلسات ملی ، نگارش فصل در کتاب های متن آنکولوژی و افتخار آفرینی به بسیاری از جوایز پرستاری اشاره کرد. احساس می کنم بسیار خوش شانس هستم که عضوی از تیم هستم. آنها مرا راهنمایی می کنند و به من انگیزه می دهند که پرستار بهتری باشم.

چگونه از بیماران به طور مجازی حمایت می کنید؟

من از ماه مارس در خانه کار کردم. من در تمام طول روز با بیماران تلفنی هستم. من نمی توانم به صورت حضوری با بیمارانم ملاقات کنم اما شماره تلفن همراه خود را به آنها برای ارسال پیامک و آدرس ایمیل می دهم تا در صورت آسان تر بودن از طریق آنها از طریق روش های دیگر ارتباط برقرار کنیم. من می توانم با پزشکان آنها ملاقات های پزشکی از راه دور را بحث کنم و گاهی اوقات پیشنهاد کنم تا بتوانم زمان مراجعه آنها به پن را کاهش دهم. بخش من تمام گروههای حمایتی ما را به صورت مجازی منتقل کرده است. ما توانسته ایم بسیاری از گروه های جدید را با شرکت کنندگان بیشتری از بیماران خود در پن تأسیس کنیم.

گروه های پشتیبانی آنلاین ما را مشاهده کنید

پس از COVID-19 نقش شما چگونه تغییر کرده است؟

من در این دوره جدید COVID-19 به بیمارانم در مورد اهمیت غربالگری و پیگیری درمان سرطان آموزش می دهم. سرطان منتظر از بین رفتن COVID-19 نخواهد ماند. پن ایمنی بیماران سرطانی ما را در اولویت خود قرار داده و محدودیت ها و تدابیری را برای ایمن آمدن به پن برای آزمایش و درمان در نظر گرفته است. من در مورد این اقدامات مطلع هستم و می توانم به شما اطلاع دهم که چه کاری انجام می شود.

در اوقات فراغت چه کاری انجام می دهید؟

من چهار پسر دارم و اوقات فراغت خود را با خانواده ام می گذرانم. من در بیشتر روزهای یکشنبه شام ​​های بزرگ خانوادگی داشتم که شامل پدر و مادرم ، خانواده عمه ام و خانواده خواهرم می شد. ما این را به دلیل COVID-19 تنظیم کرده ایم. اکنون پوکر مجازی شب بازی جمعه و جمعه شب با خانواده و دوستان داریم. من و شوهرم دوست داریم که میکروجروخانه های جدید ، سفر و تماشای سری Netflix را امتحان کنیم. من همچنین وقت خود را صرف خواندن و گرفتن مانی / پدی با دوست دخترانم می کنم.

مصاحبه با پرستار سرطان ریه ، مگان روی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *