مگان و هری

مگان مارکل مصاحبه ای خاص انجام داد و به هواداران از زندگی جدید خود در کالیفرنیا با شاهزاده هری و پسرش اطلاعاتی ارائه داد.

مگان مارکل 39 ساله ، وقتی که مصاحبه نادر با نشریه انگلیسی با همسرش شاهزاده هری در تاریخ 1 اکتبر انجام داد خواستار پایان نژادپرستی شد.او همچنین در مورد پسر کوچکش خبر جدیدی ارائه داد.او گفت: “ما باهم خوب هستیم. [آرچی] خیلی خوب است. “ما از داشتن کوچولوی خود بسیار خوش شانس هستیم. او خیلی شیطون و پر سر و صدا است ، او مارا روی انگشتان خود می چرخاند. ما از داشتن او بسیار خوش شانس هستیم. ”

مگان و هری

به نظر می رسد این زوج اخیراً بعد از دور شدن از وظایف سلطنتی ، عاشق شیوه زندگی جدیدشان هستند! اگرچه از زمان جابجایی ایالت استریت ، روند بسیار کندتری داشته اند ، اما تیترهای خبری دراماتیک مطمئناً این جفت عاشق را در ایالات متحده دنبال کرده اند. برای مگان مواضعی در مورد بسیاری از مسائل جدی جهانی ، از جمله رئیس جمهور دونالد ترامپ بسیار سرگرم کننده است.

مگان و هری

“مگان به” فورچون “گفت:” اگر به هر چیزی که من گفته ام نگاه کنید ، آنچه در نهایت التهاب آور است تفسیر مردم از آن است ” الن مک گرت هنگام مصاحبه فکر می کند که او تعداد زیادی اطلاعات غلط درباره صحبت های او می دهد”اما اگر به آنچه در واقع می گویم گوش دهید ، بحث برانگیز نیست.”

او افزود ، “لحظه ای که شما قادر به رهایی از همه این عقاید درست هستید ، من فکر می کنم زندگی با حقیقت و زندگی با اصالت بسیار آسان است …  و اینگونه انتخاب می کنم. ” مگان همچنین در مورد مرگ غم انگیز جورج فلوید صحبت کرد ، که باعث اعتراض زندگی سیاهان در سراسر جهان شد.

.

مگان و شاهزاده هری بعد از دور شدن از وظایف سلطنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *