درمان میگرن

داشتن ابزار مناسب در دست می تواند به شما کمک کند در انجام هرگونه حمله میگرن آماده باشید.

ما شامل محصولاتی هستیم که فکر می کنیم برای خوانندگان ما مفید است. اگر از طریق پیوندها در این صفحه خرید کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. این روند ما است.

یکی از بهترین دوستان من چند سال پیش ازدواج کرد و یکی دیگر از عروسها با یک کیف مخصوص با نام “کیت اورژانس عروس” ظاهر شد.

در آن همه چیز بود که عروس می توانست برای روز ویژه خود احتیاج داشته باشد ، از جمله ایبوپروفن ، موهای زائد ، کوسن های کفش ، نوارهای مخصوص ، پین های بابی ، آب و سایر موارد.

فکر می کنم داشتن یک ابزار دقیق از همه چیزهایی که می توانید در شرایطی به آن نیاز داشته باشید ایده ای خارق العاده است تا بتوانید آن احساس آهوی روانی را فراهم کنید.

من از 2 اکتبر 2013 میگرن مداوم داشته ام و برای بسیاری از افراد میگرن مزمن دارم. سالهای قبل نیازی به گفتن نیست ، من طی سالهای زیادی با درد میگرنی مقابله کردم. با گذشت زمان ، من فهمیدم که چه چیزی می توانم در هنگام حمله میگرن تکیه دهم.

در حالی که آرزو می کنم همه ابزارهای موجود در “کیت کمکهای اولیه” من به راحتی می توانند مثل عروس دوست من در یک کیف کوچک قرار گیرند. کیت ، وقتی به میگرن می پردازیم ، هیچ چیز ساده نیست.

گفت ، در اینجا نگاهی به ابزارهایی که در جعبه کمکهای اولیه میگرن نگه می دارم ، هستم.

در تلاش برای مدیریت حالت تهوع در ارتباط با میگرن ، همیشه چند کیسه جویدنی زنجبیل نیز مفید هستند ، اما آنها را بسیار خوشمزه می کنند که نگهداری از آنها را برای من سخت می کند. در کیف من تعجب آور نیست که چای کمتر از جویدن زنجبیل شیرین باشد.

من همه روز ، هر روز ، آب می نوشم. و وقتی احساس می کنم میگرن روی می دهد ، حتی بیشتر می نوشم.

به عنوان یک اقدام پیشگیرانه ، من همیشه یک بطری آب با خود دارم تا بتوانم از آن آهسته بمانم و امیدوارم از ایجاد هرگونه درد اضافی خودداری کنم.

گرچه می فهمم که مرکبات ممکن است برای میگرن یا جوانه های طعم همه کار نکند ، اما می فهمم که اضافه کردن یک عطر و طعم لیمو به آب من باعث می شود که اقامت بیشتری داشته باشم. آبرسان

من از کریستالیزه شده بسته های لیمو (بدون قند یا شیرین کننده مصنوعی) که سالها پیش آنلاین پیدا کردم. اضافه کردن این عنصر اضافی به آب من به ویژه هنگام حمله میگرن بسیار مفید است ، زیرا من انگیزه انجام کارهای زیادی را ندارم.

متأسفانه ، تریپتان ها برای من به عنوان یک درمان میگرنی سقط جنین عمل نمی کنند. به عنوان یک گزینه دیگر ، من اغلب در ابتدای میگرن به Fioricet (یک داروی خوراکی) تکیه می دهم.

اگرچه من این دارو را در طول هر میگرن مصرف نمی کنم (و این همیشه به شما کمک نمی کند) ، من هرگز خانه را بدون حداقل دو قرص در کیف خود ترک نمی کنم.

داشتن این قرص ها مخصوصاً در شرایطی که من به راحتی نمی توانم آنرا به رختخواب خود بسپارم ، بسیار مفید است. من احساس بهتری می دانم که در صورت نیاز به داروی خودم نیز نیاز دارم.

چشمانم در مراحل مختلف میگرن به نور حساس هستند. نگه داشتن یک جفت عینک آفتابی با من بسیار مفید است تا میزان روشنایی را در داخل یا خارج از خود کاهش دهم.

من هر بسته یخی را در یک حوله کاغذی می پیچم و آن را روی ناحیه سرم قرار می دهم که بیشترین صدمه را وارد می کند. وقتی خیلی گرم شود ، من از یخچال فریزر خودم را تعویض می کنم. من حتی یک کلاه بستنی که وقتی درد همه سرم است ، می پوشم.

اگرچه بسته‌های یخی به هیچ وجه راه حلی برای درد میگرن نیستند ، اما این احساس را به من القا می کند که من هر کاری را که هستم انجام می دهم تا درد خود را کاهش دهم.

گرچه نمی توانم این را جسمی بگذارم ” ابزار “به کیف پول من ، این یک عنصر مهم از کمک های اولیه میگرن است.

من به شدت به مربیگری و مانترا تکیه می دهم تا دردهای میگرنی خود را تحریک کنم. من خودم را با گفتن مواردی مثل “شما قبلاً دچار این درد شده اید و می توانید دوباره آن را انجام دهید” و “این درد می گذرد” مربی می شوم. ”

این روش برای کمک به من بسیار ارزشمند بوده است. از طریق درد مداوم من.

این وسیله حیاتی ترین وسیله موجود در کیت اورژانس من است. با گذشت زمان لیستی از دوستان با میگرن را انتخاب کردم که می توانم در هر زمان (روز یا شب) با آنها تماس بگیرم. هنگامی که درد غیرقابل تحمل است ، یا احساس درد ناامیدی می کنم ، کمک می کند تا دوست دیگری برای متن ارسال یا تماس با او برای گفتن ، “من درک می کنم” را کمک کند.

مثل این است که همه در لیست تماس های من صحبت می کنند همان زبان به دلیل درد ما ، ما می گیریم یکدیگر را به شکلی که دیگران انجام ندهند.

جامعه ای پیدا کنید که به آن اهمیت می دهد

وجود ندارد دلیل اینکه فقط میگرن را پشت سر بگذارید. با رایگان برنامه میگرن Healthline ، شما می توانید به گروهی بپیوندید و در بحث و گفتگوی زنده شرکت کنید ، برای اینکه دوستان جدیدی پیدا کنید ، با اعضای جامعه هماهنگ شوید و در آخرین اخبار و تحقیقات میگرن به روز بمانید.

اگرچه این موارد در مجموعه کمکهای اولیه میگرنی من است ، اما لازم به ذکر است که این ابزارها ممکن است برای همه کارایی نداشته باشد. به عنوان مبتلایان به میگرن ، همه ما باید بدانیم که چه ابزارهایی به صورت جداگانه به ما کمک می کنند.

در ضمن ، همه ما باید سعی کنیم با دیگران که در حال مبارزه با میگرن هستند ، ارتباط برقرار کنیم تا هیچ کس در درد خود احساس تنهایی نکند.

.

میگرن چیست و بررسی روش های درمان آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *