نحوه استفاده از ویندوز 8 بدون حساب مایکروسافت

مانند نسخه های قبلی ویندوز ، ویندوز 8 و 8.1 نیز از حساب های کاربران محلی پشتیبانی می کنند.

D که پیوند ویندوز با سرویس های آنلاین مایکروسافت چیز جدیدی نیست ، اما از آنجا که Windows 8 ، ورود به سیستم با یک حساب Microsoft (قبلاً” Windows Live ID “) تقریباً اجباری است. مزیت این بدیهی است: کاربران ویندوز می توانند بدون احتساب بیشتر به فضای ذخیره‌سازی آنلاین SkyDrive ، از تقویم تقویم ، نامه و مخاطبین مرتبط استفاده کنید ، نرم افزار را از Windows Windows بارگیری کنید و تنظیمات را در چندین رایانه همگام نگه دارید. گرفتن: مایکروسافت کلیه فعالیتهای رایانه شخصی ویندوز را مرور می کند و وی را به مشتری شفاف تبدیل می کند. اگر شما آن را نمی خواهید و یا فقط به سرویس های آنلاین مایکروسافت نیاز دارید به صورت پراکنده ، می توانید مثل گذشته از یک حساب کاربری محلی استفاده کنید و ارتباط ثابت با سرورهای مایکروسافت را قطع کنید. این ورود به سیستم رایانه شخصی ، که در نسخه های قبلی ویندوز معمول بود ، با نسخه 8 یا 8.1 نیز امکان پذیر است – با این حال ، اطلاعات مربوطه بسیار خوب پنهان است.

فوراً وارد سیستم نشوید

خواه یک کامپیوتر جدید باشد ، یک نصب جدید ویندوز یا به روز باشد: هر کسی که برای اولین بار ویندوز 8 یا 8.1 را شروع می کند ، هیچ وقت تنظیم نخواهد کرد. اما همیشه آن را با اسب های جوان آسان بگیرید: اگر در صورت درخواست آدرس ایمیل وارد کنید ، به طور خودکار یک حساب Microsoft تنظیم می کنید یا رایانه شخصی را به یک موجود وصل می کنید. برای جلوگیری از این امر ، بسته به نسخه ویندوز 8 خود ، مستقیماً روی ورود بدون حساب Microsoft یا روی ایجاد یک حساب کاربری جدید در ابتدا ، روی آن کلیک کنید. گزینه ورود به سیستم بدون حساب Microsoft را می توانید با حروف کوچک در پایین صفحه مشاهده کنید (تصویر را مشاهده کنید). در صورت لزوم ، روی حساب محلی کلیک کنید و هر نام کاربری از جمله گذرواژه و یک اشاره را وارد کنید. بعد از کلیک روی پایان ، ویندوز بدون اتصال ابر شروع می شود. مهم: اگر قبلاً از Windows 8 با یک حساب محلی استفاده کرده اید و در نسخه 8.1 به روز شده اید ، گزینه ورود بدون حساب مایکروسافت دیگر ظاهر نمی شود. در این حالت ، روی گزینه ایجاد یک حساب کاربری جدید کلیک کرده و سپس برای گذر از نیاز ظاهری آنلاین ، روی ادامه با یک حساب موجود کلیک کنید.

ویندوز را می توان متقاعد کرد که پس از آن به صورت محلی وارد سیستم شوید.

از طریق اینترنت آفلاین شوید

حتی کسانی که به هنگام راه اندازی ویندوز به طرز ناخواسته ویندوز را به یک حساب مایکروسافت وصل کرده اند ، می توانند در تاریخ بعدی به نوع ورود کلاسیک تغییر دهند. برای این کار ، کلید Windows را روی حرف “I” (مانند Ida) فشار داده و نگه دارید و بر روی تغییر تنظیمات رایانه شخصی کلیک کنید. اگر از Windows 8 استفاده می کنید ، روی کاربر و تغییر به یک حساب محلی ، برای نسخه 8.1 در حساب ها ، حساب خود و در زیر تصویر نمایه خود روی قطع اتصال قرار بگیرید. برای تأیید ، گذرواژه فعلی مایکروسافت خود را تایپ کرده و روی بعدی کلیک کنید. بعد از اینکه حساب محلی را به عنوان بالا مشخص کردید ، روی Next ، روی خروج از سیستم و پایان دادن کلیک کنید.

به هر حال از توابع cloud استفاده کنید

علیرغم این ثبت نام “قدیمی” ، شما بدون مزایای استفاده از ابر Microsoft نباید کاری انجام دهید. به عنوان مثال ، اگر برنامه Mail را شروع کردید ، می توانید مستقیماً به حساب مایکروسافت موجود خود بروید یا یکی را به صورت رایگان تنظیم کنید. سپس می توانید در هر زمان و با استفاده از مسیری که در بالا نشان داده شده است ، به حساب کاربری محلی خود برگردید.

.

نحوه استفاده از ویندوز 8 بدون حساب مایکروسافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *