نوشتن مقدمات ارزیابی و تمرین از Writable

اطمینان از این که دانش آموزان قبل از امتحانات دولتی همه چیز مورد نیاز خود را دارند قطعاً استرس زا است. من به عنوان یک معلم کلاس درس ، یادم می آید که پیدا کردن سؤالات “درست و مناسب” برای دانش آموزان چقدر سخت بود. Writable ابزاری کاربردی EdTech برای معلمان و دانش آموزان است. مربیان می توانند از آن استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که امتحانات جمع بندی آزمایشی تجربه دردناکی نیست. این یک تمرین نوشتن و بستر ارزیابی نوشتن برای مربیان برای کمک به تزریق ارزیابی سازنده و تمرین های فراوان در آموزش نوشتن.”

اگر دنبال کننده ی منظم وبلاگ هستید ( در اینجا ثبت نام کنید – این برنامه رایگان است ) احتمالاً در اوایل سال جاری پست من را دیده اید. من از ابزار آنها برای معلمان و دانش آموزان بسیار هیجان زده ام. می توانید اولین پست وبلاگ من در این مجموعه در اینجا. اکنون این ابزار EdTech پویا می تواند به شما در دستیابی به اهداف زیادی در سال تحصیلی کمک کند. بیایید به ویژگی های ارزیابی نوشتار و تمرین آنها غرق شویم.

ابزار ارزیابی نوشتن

قابل نوشتن دسترسی به مدارس را به روش ارزیابی همسو با دولت فراهم می کند. معلمان می توانند دانش آموزان را به صدها قطعه خواندن و خواندن مطالب مرتبط کنند. آنها نه تنها به مهارتها ، ژانرها و سطوح درجه خاصی گره خورده اند ، بلکه مستقیماً با عناوین خلاصه ای از دولت گره خورده اند. ایده در اینجا این است که شما همه چیز مورد نیاز خود را در دست دارید تا به دانشجویان بصورت آنلاین فرصت دهید تا ضمن آمادگی برای امتحانات دولتی ، نوشتار خود را تمرین کنند. به جای اینکه فقط تمرین های دولتی را برای آمادگی در آزمون ها انجام دهید ، می توانید این تمرین را به یک فرصت دیگر نوشتن و تجدید نظر معتبر تبدیل کنید. این قسمت ها برای خواندن درک مطلب یا تحلیل شواهد به مربی تبدیل می شوند.

تیم Writable همچنین می خواست اطمینان حاصل کند که معلمان ساده می توانند محتواهایی را که به آنها دسترسی پیدا می کنند ، بر روی سکوی خود تنظیم کنند. آنها ویرایش و سفارشی کردن همه تکالیف خود را آسان می کنند. آنها همچنین فقط ایجاد تکالیف را از ابتدا ساخته اند. به این ترتیب معلمان می توانند از همان روال ارائه شده در وب سایت Writable استفاده کنند ، اما هنوز هم استقلال لازم را دارند که بتواند از مهارتها و مهارتها و نیازهای دانش آموزان خود استفاده کند.

در حال حاضر ، Writable دارای تکالیف ، مقالات ، و اعلانی است که با SBAC و PARCC تراز شده است. در سکوی آنها همچنین تکالیفی مطابق با ارزیابی استانداردهای فلوریدا (FSA) ، سؤالات مربوط به تحلیل متن (TDA) ، و ارزیابی وضعیت آمادگی دانشگاهی (ایالت تگزاس) ، استانداردهای یادگیری ویرجینیا (SOL) ، تنسی TCAP ، CAASP مشاهده خواهید کرد. (کالیفرنیا) ، و جورجیا مایستون (GMAS). در حال حاضر می فهمید که تکالیف و تمرین های قابل نوشتن حدود 75٪ از ایالات را شامل می شوند – بقیه آنها به زودی انجام می شوند. این صفحه ارزیابی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه Writable می تواند برای کلاس ، مدرسه یا منطقه شما کار کند.

مطالعه موردی برای ارزیابی نوشتن

در این مطالعه موردی از Writable با الیزابت کلاهبردار دیدار خواهید کرد. او هماهنگ كننده برنامه درسی 6-12 اخیراً بازنشسته در ELA ، مطالعات اجتماعی و سواد علمی برای منطقه مدرسه تلفیقی در بریتانیا در ایالت کانتیكت است. لیز موضوعاتی را که در منطقه مدرسه بزرگ خود داشت به اشتراک می گذارد. او بحث می کند که چگونه دانش آموزان با استفاده از Writable ، 1.7 برابر رشد نوشتار را در مقایسه با گروه هایی که از Writable استفاده نمی کنند ، دیده اند. این منجر به افزایش 30٪ در نمرات برای ارزیابی های کالیبره شده منطقه آنها شد.

همانطور که می بینید در ویدیوی بالا Writable توسط ناحیه انتخاب شده است تا اطمینان حاصل کند که چرخه بازخورد در کلاس نوشتن اتفاق می افتد. آیا می خواهید در مورد کل داستان بدانید ، و به قسمت 1 و 2 مطالعه موردی دسترسی پیدا کنید؟ آن را در صفحه اختصاصی در وب سایت Writable بررسی کنید. اطلاعات بیشتر در مورد مطالعه مورد نوشتن و همچنین پیوندی به وبینار با ویژگی الیزابت کلاهبردار.

شما ممکن است کتاب من تنظیم کردن متن وحشی: استراتژی های سوادآموزی برای خواننده امروز با پام آلیین همکاری کرد. اکنون در این کتاب ، در مورد کلاس های دیجیتالی صحبت می کنیم. و راه های افزایش قدرت ابزارهای دیجیتالی برای پشتیبانی از خوانندگان و نویسندگان. یکی از دلایلی که در ابتدا مورد توجه من قرار گرفت ، روشی است که از دانش آموزان در هنگام غوطه وری در متن پشتیبانی می کند. به طور مکتوب ، دانش آموزان فرصت دارند تا یادگیری خود را از طریق نوشتن به اشتراک بگذارند.

Writable provides a writing practice and writing assessment platform for educators to help infuse formative assessment into writing instruction.

هنگامی که در قسمت نوشتاری قرار گرفتید ، احساس راحتی استفاده از این ابزار را خواهید داشت. می توانید به سمت قابل نوشتار برای شروع و دیدن آن در عمل.

.

نوشتن مقدمات ارزیابی و تمرین از Writable

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *