نگارش میراث

Older Woman Writing Journal پیرزن زن ژورنالی

شکل>

نوشتن میراث نوعی مستند سازی لحظات ، تجربیات ، ارتباطات و ارزشهای مشترک است که برای شما و عزیزان شما خاص است. این فرصتی است که شما می توانید داستان خود را بگویید — از طریق لنزهای خود.

زندگی با سرطان می تواند یک تجربه بزرگ باشد – در مرکز سرطان ، ما متوجه شدیم که نوشتن میراث راه مفیدی برای درک تاثیر آن بر زندگی فرد است.

همچنین به عنوان ابزاری قدرتمند برای کنار آمدن و یادگیری استفاده می شود. این می تواند به آینده عزیزان شما کمک کند و همچنین به عنوان یادگاری عمل می کند تا آنها شما را به خاطر بسپارند.

چگونه شروع کنیم؟

نوشتن مقاله ممکن است چالش برانگیز باشد. با خیال راحت فضایی امن برای تأمل پیدا کنید. شما می توانید نوشتن داستان خود را از هر کجا و در هر زمان شروع کنید. اگر نوشتن چیز شما نیست ، همیشه می توانید روش های دیگری برای بیان داستان خود پیدا کنید – مانند ایجاد یک ویدیو یا دستورالعمل. پروژه میراث شما می تواند به هر شکلی که به آن می دهید باشد. این یک فرآیند تبدیل افکار به عمل است. این نشستن و وقت گذاشتن است تا هدفمندانه چیزی برای خود و دیگران ایجاد کنید. تصمیم گیری در مورد نوع نوشتاری که می خواهید انجام دهید مفید است. در اینجا چندین ابزار نوشتن قدیمی وجود دارد که بسیاری از آنها برای جهت گیری استفاده کرده اند.

ابزار نوشتن قدیمی:

نامه های قدیمی: نامه نویسی یک روش عالی برای اطلاع دیگران از نظرات شما در طول روند درمان است. این نامه ها می توانند برای والدین دارای فرزند خردسال بسیار معنی دار باشند. نامه ها را می توان برای بزرگسالان اختصاص داد. توانایی خواندن نامه ای از مادر یا پدر در مورد روند کار ، دانستن اینکه آنها در کودکی / نوجوانی در مورد آنها فکر می کردند ، می تواند بسیار مفید باشد وقتی آنها نامه ها را سالها بعد بخوانند – در بزرگسالی. مطمئناً برای کسانی که بیماری پیشرفته دارند ، داشتن راهی برای برقراری ارتباط و عشق و علاقه شما به فرزندان ، همسران ، خانواده در صورت مرگ شما ، می تواند برای نویسنده و گیرندگان راحت باشد.

به عنوان مثال ، یک مادر جوان که سرطانش نهایی شده بود نوشتن نامه به فرزندانش بعداً در مراحل مهم زندگی آنها ، هنگامی که متوجه شد ممکن است در آنجا حضور نداشته باشد ، مفید بود. و بنابراین او نامه ها و کارت هایی را برای فارغ التحصیلی ، ازدواج ، تولد نوشت. نوشتن این نامه ها راه های مفیدی برای به اشتراک گذاشتن ارزش ها و پیام های مهم عشق و پشتیبانی بود. در این مثال ، هنگامی که پسر بزرگتر بعداً ازدواج کرد ، نامه ای از مادرش به او و عروسش داده شد که در 16 سالگی از دنیا رفته بود. این یک لحظه قدرتمند حمایت و برکت شد.

خواندن این نامه های شخصی و همچنین نوشتن آنها یک تجربه ارزشمند است. این نامه ها را می توان برای نگهداری ایمن به کسی ، با دستورالعمل هایی در مورد زمان به اشتراک گذاشتن آنها ، داد.

بررسی زندگی: این بیان ساختار یافته ای از زندگی فرد است که به ادغام خاطرات مثبت و منفی در داستان زندگی فرد کمک می کند. مرورهای زندگی می توانند با استفاده از ابزار نوشتاری رسا ، تجربیات هدایت شده توسط یک داور یا راهنمای خود باشند. می توانید در هر قسمت از زندگی خود که می خواهید تأمل کنید. به عنوان مثال ، برخی از مرورهای زندگی ، خاطرات و داستان ها را براساس مراحل رشد منعکس می کنند (به عنوان مثال کودکی ، سالهای نوجوانی ، بزرگسالی جوان ، بزرگسالی میانه ، بزرگسالی بزرگتر) سایر مرورهای زندگی بر انتخابهای متقاطع در زندگی فرد تمرکز دارند (به عنوان مثال تصمیمات مربوط به ایمان ، شغل ، خانواده). مرورهای دیگر زندگی مجموعه ای از “> در خدمات آنلاین وجود دارد، مانند StoryWorth ، اگر می خواهید سالی را بخواهید که بخواهید سالی را بپردازید که بخواهید در سال بخرید برای یک سال بخواهید کتابی را بخرید که اگر بخواهید سالی را بپردازید که بخواهید سال را بپردازید.

نگارش میراث

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *