nicole peltz

به نظر می رسد که Nicola Peltz در حال حاضر بخشی از خانواده Beckham است! او به تازگی مشاهده شده بود که به فروشگاه لندن ویکتوریا بکهام با خواهرزاده آینده اش هارپر حمله کرد.

Nicola Peltz 25 ساله در حال پیوند است با نامزدش خانواده بروکلین بکام ! این زیبایی بلوند در 29 ژوئیه با خواهرزن آینده خود هارپر بکهام ، 9 ، در حال طوفانی بود و یک شیرین و دوست داشتنی از دوتایی را که سعی در لباس در Victoria Beckham فروشگاه لندن. نیکولا عنوان اینستاگرام خود را با عنوان “بهترین روزهای دختران با خواهر کوچک من داشت” ، اضافه کرد: “victoriabeckham فروشگاه شما یک رویا است.” این عکس توسط هارپر کوچک گرفته شده است ، که او لبخندی شیرین را برای دوربین به دست می آورد ، لباس ساده سیاه پوشید و با دستبندهای مهره ای به آن دسترسی داشت.

نیکولا تازه درگیر ، که به نظر می رسید بهترین روز دختران را در دوران نوجوانی دارد ، برای دوربین قرار داد و در ژاکت قرمز ، جین و پمپ های سیاه قرار گرفت. . او موهای بلوند خود را در موهای براق و مستقیم قرار داد ، همانطور که در اتاق مناسب با هارپر قرار گرفت. فقط دو هفته پس از آنكه او فاش كرد مشغول به كار بود بیو بروکلین 21 ساله

nicole peltz
نیکولا پالتز با خانواده نامزد خود پیوند برقرار می کند. تصویر: سیپا از طریق تصاویر AP

او خبر خوش را در 11 ژوئیه با یک عکس عاشقانه از خود نوازشگر نیکولا شکست ، که انگشتر الماس برش زمرد برجسته انگشت حلقه او بود. “دو هفته پیش من از همسرم خواستم كه با من ازدواج كند و او گفت بله xx من خوشبخت ترین مرد جهان هستم.” او حتی در حال فکر کردن در مورد پدر بودن است ، و افزود ، “من قول می دهم یک روز بهترین شوهر و بهترین پدر باشم [قلب ایموجی] من شما را دوست دارم xx.”

nicola
مینی من هارپر ویکتوریا به طور جدی قابل تحسین است. تصویر: MEGA

خواننده پیشین ادویه دختران ، طراح مد تبدیل شده است ویکتوریا مطمئن است که به پسرش و عروس آینده تبریک می گوید. “اخبار جالب ترین !! ما نمی توانستیم شادتر باشیم کهbrooklynbeckham وnicolaannepeltz در حال ازدواج هستند! برای شما آرزوی خیلی عشق و یک زندگی شاد. همه ما شما را خیلی دوست داریم ، “ویکتوریا در صفحه اینستاگرام خود نوشت. یک منبع به طور انحصاری به هالیوود لایف گفت که احتمالاً طراح ناشناس می تواند لباس عروسی سفارشی برای نیکولا.

منبع گفت: “آنها هنوز برنامه ریزی دقیقی را انجام نداده اند اما مطمئنا ویکتوریا دوست دارد در طراحی لباس یا هر چیز دیگری که نیکولا به آن احتیاج دارد کمک کند.” کار مهم ویکتوریا طراحی و ارائه مد است و من مطمئن هستم که او دوست دارد بخشی از روند لباس او باشد. دانستن ویکتوریا ، انجام این کار برای نیکولا برای او بسیار معنادار است اما ویکتوریا نیز به گونه ای نیست که بتواند طرح های خود را وارد کند و یا خلاقیت شخصی را وارد کند. اگر ایده ها و سبك های خاص خود را داشته باشد ، او پیشنهاد خواهد كرد اما مرتكب تخلف نمی شود. ”

.

نیکولا پلتز با سیس هارپر کوچک بروکلین بکهام ، “روز بهترین دخترها”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *