صحبت های یوفا

الکساندر سرفرین ، رئیس یوفا امیدوار است که هواداران بتوانند تا ماه اکتبر برای بازی های اروپا به ورزشگاه ها برگردند ، چند روز پس از پیروزی بایرن مونیخ برابر پاری سن ژرمن ، اولین فینال لیگ قهرمانان اروپا بود که بدون هوادار برگزار شد. Ceferin به AP گفت: “استادیومی که صدای فریاد مربیان به گوش می رسد ناراحت کننده است.” “این یک فوتبال فوق العاده نیست ، اما هنوز هم از هیچ چیز بهتر است. امیدوارم حداقل ماه اکتبر تماشاگر داشته باشیم. من فکر می کنم اگر اوضاع COVID بدتر نشود ، باید شروع کنیم. ”

اما یوفا فقط با تحویل جام اروپا سه ماه دیرتر از زمان برنامه ریزی شده جام حذفی اروپا را با نگرانی تماشا می کند زیرا فصل جدید در حال اجرا است. وی افزود: با ویروس کرونا همه چیز ویران شده است.

این فصل باید با قهرمانی اروپا در ژوئن و ژوئیه 2021 به پایان برسد. به نظر می رسد که قبل از این که بیماری همه گیر کرونا ، یوفا را در ماه مارس مجبور کند رویداد چهار ساله خود را به تعویق بیندازد فصل قبل باید تکمیل می شد.

فقدان واکسن و غیرقابل پیش بینی بودن شیوع بیماری ، حتی برای مسابقات نیمه نهایی و نهایی در ورزشگاه ومبلی لندن ، برای یک تورنمنت که هم اکنون از 12 شهر در سراسر اروپا استفاده می کند ، پیچیدگی های بیشتری ایجاد می کند. “اما در حال حاضر ، به نظر می رسد که ما در 12 کشور جهان همین سیستم را بازی خواهیم کرد و من اطمینان دارم که سال آینده این کار را خواهیم کرد. ”

” ما باید وضعیت را ارزیابی کنیم “

ابه نظر می رسد گر در مرحله برگزاری مسابقات اختلال بیشتری ایجاد شود تأثیر مالی می تواند بر یوفا و بازی کنان فوتبال اروپا بیشتر باشد.

“ما باید بالاخره واکسن را بزنیم و اوضاع مانند قبل شود.ما باید  وضعیت را ارزیابی کنیم زیرا فعلاً نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد Ceferin گفت: ” هنگامی که اوضاع عادی شود بزرگترین مشکل غیر قابل پیش بینی بودن ان است. ” تیم های کوزوو به دلیل قرارگرفتن بازیکنان با COVID-19 در این ماه بازی هایی را از دست داده یا به تعویق انداخته اند.

“این یکی از چالش برانگیزترین موارد در مورد صلاحیت است در حال حاضر ،Ceferin گفت. “اما اگر دولت ها به گونه ای عکس العمل نشان دهند که اجازه بازی به تیم ها را ندهند ، باید فکر کنیم که تیم های این کشورها باید در زمین بی طرف بازی کنند.”

اولویت اصلی ، اطمینان از 55 تیم ملی متقاطع در اروپا است که می توانند بازی های لیگ ملت های خود را طی دو هفته انجام دهند. Ceferin گفت: “مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا در ماه اکتبر آغاز می شود.

” کشورها امروز در لیست سبز و فردا در لیست قرمز قرار دارند. “ما مواردی در فوتبال داشتیم که بسیار چالش برانگیز و بسیار دشوار بود. و هرگز نمی دانید که فردا چه اتفاقی خواهد افتاد.

.

هواداران فوتبال می توانند تا ماه اکتبر به استادیوم ها برگردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *