پشتیبانی در تعویض جام جهانی فیفا

بعد از حذف تیم خود از مسابقات FIFA از کدام کشور حمایت کردید؟ 

بررسی فیس بوک در مورد پشتیبانی و رقابت در طول مسابقات FIFA چگونگی تغییر هواداران پس از حذفی تیم هایشان از مسابقات ، چراغانی را تغییر داد.

هواداران ملت میزبان بزرگترین نتیجه گیری اینکه بعد از خروج از مسابقات در مرحله نیمه نهایی چه کسی باید از آنها حمایت کند. بعد از شکست تحقیرآمیز آنها ، اولین بار در خانه در یک مسابقه رقابتی از سال 1975 ، هواداران چه کسی برای حمایت از فینال بودند؟ آلمان – که آنها را 7-1 شکست داد – یا از رقیبان آرژانتین متنفر بودند. هواداران آلمان را انتخاب کردند. هفتاد و سه درصد از اروپایی ها برای حضور در فینال برابر 27 درصد برای همسایگان خود حمایت کردند ، قطعاً یک مورد برای کسی به جز آرژانتین. فیس بوک می گوید ، مردم با روش های مختلف حمایت خود را ابراز کردند ، با اشتراک گذاشتن اینکه در حال تماشای یک بازی خاص بودند و یکی از پرچم های دو تیم را در پست خود انتخاب کردند ، از طریق نظرسنجی آنلاین ، شبکه های اجتماعی در سراسر جهان به اجرا درآمد. صفحه بازی Trending World Cup خود ، و با به اشتراک گذاشتن عباراتی مانند “Go Team USA ” ، “Vai Brasil” یا “Allez les bleus!”.

پس از فرانسوی ها در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف همسایگان خود رفتند در نیمه نهایی به آلمان برزیل بالای برزیل مهاجرت کردند.

پس از نمایش ضعیف انگلیس در مرحله گروهی ، اکثریت ، 18٪. پشت لباس یورگن کلینزمن USA ، باقی مانده در بین میزبان سایر تیم ها از جمله برزیل ، 13٪ کلمبیا ، 15٪ و هلند 11٪ است.
فیسبوک همچنین به بررسی برخی کشورها از حمایت آنها پرداخته است. به عنوان مثال ، آرژانتین 78٪ هواداران خود را از خانه ، 11٪ از ایالات متحده ، 4٪ از برزیل و 2٪ از مکزیک به دست آورد.

کاستاریکا ، یکی از تیم های غافلگیر کننده این مسابقات ، که موفق شد با سه برنده قبلی این مسابقات از گروه مرگ پیشرفت کند ، اکثر حمایت های خود را از ایالات متحده ، 49٪ ، جلب کرد و تنها 17٪ از کشور خود بودند.

.

پشتیبانی در تعویض جام جهانی فیفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *