چرا مردم تصمیم می گیرند یک پروژه قدیمی را ایجاد کنند

Older and younger family member hands in a circle
آیا تا به حال فکر کرده اید که چه نوع میراثی را پشت سر خواهید گذاشت؟

یک تشخیص چالش برانگیز معمولاً مردم را به این فکر می اندازد که میراث خود را بشناسند ، اینکه سرانجام چه چیزی و چه کسی را ترک کنند. مردم اغلب به وضعیت مالی خود فکر می کنند ، اما تقریباً همیشه ، روابط ما تغییر می کند. ما در مورد معنای مردم برای ما ، آنچه می خواهیم با آنها به اشتراک بگذاریم ، و آنچه را که برای آنها امیدواریم فکر می کنیم.

متأسفانه ، اغلب این افکار افکار باقی می مانند و در واقع به حرکت در نمی آیند و به اشتراک گذاشته نمی شوند.

“کار قدیمی” فرآیند تبدیل این افکار به عمل است. این نشستن و وقت گذاشتن است تا هدفمندانه چیزی را برای افرادی که دوستشان دارید و به آنها علاقه دارید ، خلق کنید. این راهی برای ثبت داستانها ، درسها ، احساسات ، خاطرات و سنتهاست. میراث ها می توانند آنچه را که می خواهیم باقی مانده و نسل های آینده از تجربیات زندگی ما بدانند و درک کنند ، منتقل کنند. آنها به ما کمک می کنند تا سنت های مهم را به یاد بیاوریم و بهبود یابیم.

فقط بخاطر بسپارید ، نکته جالب در مورد کارهای قدیمی این است که می توان آن را در هر مکانی انجام داد و می تواند از هر زمان یا انرژی بیشتری برای شما استفاده کند. حتی لازم نیست شما در حال انجام کار باشید. اگر نوشتن برای شما یک چالش است ، سعی کنید یک فیلم تهیه کنید یا افکار خود را به شخصی که می تواند بنویسد دیکته کنید. و اگر خستگی نگران کننده است ، از یکی از عزیزان کمک بخواهید. ایده های بی پایان برای پروژه های قدیمی وجود دارد.

نکته جالب در مورد پروژه های قدیمی این است که این پروژه متعلق به شماست. شما به هر شکلی که به آن می دهید می آید و معنای شما را در آن القا می کند. این برای شما ، و در صورت تمایل ، برای عزیزان شما است.

ساخت میراث

A box with photographs

اینها پروژه های قدیمی هستند که برای دیگران مفید بوده اند. بگذارید این لیست شما را الهام بخش و تشویق کند. به ایده هایی که به سمت شما جلب شده توجه کنید.

با خواندن لیست زیر شروع کنید:

 • یک دفترچه (همراه با تصاویر / یادگارهای مربوط به یک دوره خاص از زندگی شما ، یک عزیز ، یک مکان مورد علاقه برای تعطیلات و غیره)
 • مجموعه ای از دستور العمل های مورد علاقه شما
 • یک پتو که از تی شرت های مورد علاقه شما یا سایر وسایل پارچه ای تهیه شده است
 • کاربرگ مرور زندگی
 • اثر دستی شما و / یا عزیزانتان در گچ
 • یک مونتاژ ویدئویی (از بهترین توصیه های شما ، عزیزترین خاطرات شما ، داستانهایی در مورد سابقه خانوادگی و غیره)
 • کارت های نوشته شده یا هدایای خریداری شده برای تولد ، تعطیلات یا مناسبت های خاص در آینده
 • شعر یا ترانه ای که به طور خاص برای عزیزان شما ایجاد شده است
 • یک جعبه حافظه پر از موارد خاص
 • درخت خانواده مفصل ، با نکاتی درباره اطلاعات مهم (سابقه پزشکی ، ازدواج ، تولد ، مرگ ، داستان ، و غیره)
 • ضبط تاریخچه خانواده (ضبط های مکتوب ، صوتی یا تصویری داستان ها و خاطرات نسل های گذشته و فعلی)
 • مصاحبه هایی که با دیگران در خانواده خود انجام می دهید! می توانید اینها را به صورت ویدئویی یا صوتی ضبط کنید.
 • مجموعه ای از موسیقی که برای شما بسیار عزیز است
 • کاشتن درخت ، تخت گل مخصوص ، یا ساخت استخر ماهی

سپس ، بر آنچه می خواهید به اشتراک بگذارید تمرکز کنید

A box with memories written on top پروژه میراث شما می تواند به هر شکلی باشد. استادانه یا ساده – همه معنی دار هستند. مهمترین بخش پروژه های ساخت میراث این است که راهی برای انتقال چیزی است که دوست دارید به افرادی که دوستشان دارید. بنابراین ، یک پروژه را تصور کنید و به سادگی شروع کنید. وقتی روی پروژه خود کار می کنید ، دیگران را نیز درگیر کنید که می توانند به شما کمک کنند.

مشارکت دیگران

متوجه شده ایم که صحبت با دیگران و جلب کمک آنها واقعاً می تواند پروژه های قدیمی را به تجربه ای فوق العاده تبدیل کند. اگر می خواهید در مورد ایده ها و پروژه خود با شخصی در تیم مراقبت حمایتی صحبت کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید! ما برای شنیدن و کمک به شما در اینجا هستیم. فقط به یاد داشته باشید ، کارهای قدیمی در مورد مرگ و مردن نیست ، در مورد زندگی و زندگی است. این در مورد ایجاد ارتباط و به اشتراک گذاشتن لحظات گرانبها با افراد خاص زندگی شما است.

چرا مردم تصمیم می گیرند یک پروژه قدیمی را ایجاد کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *