چگونه تصاویر زمینه شخصی را از پرونده های themepack آزاد کنید

این عکس شیک و زیبا از موضوع دسک تاپ “سواحل درخشان” گرفته شده است.

E اولین بار دیگر مایکروسافت دوباره موضوعات جدید منتشر شده . اینها بسته های کاملی از عکس های با کیفیت بالا ، صداها متناسب با رنگ و پنجره ها هستند که ویندوز به طور خودکار هر 20 دقیقه تغییر می کند. گرفتن: پرونده های بسته با پسوند “.temepack” فقط با ویندوز 7 یا 8 کار می کنند. تصاویر پانوراما برای دو صفحه (پرونده های “deskthemepack”) حتی جدیدترین ویندوز پیش رو. اگر از یک سیستم عامل متفاوت استفاده می کنید یا می خواهید با یک عکس خاص دسک تاپ خود را زیبا کنید ، می توانید از ترفند زیر استفاده کنید تا تصویر زمینه دلخواه را از درون مضامین آزاد کنید.

سفارشی کردن موضوع

اگر می خواهید از یک موضوع در ویندوز 7 یا 8 استفاده کنید ، اما تصاویر خاصی در آن نیست شما به سادگی می توانید آنها را مخفی کنید. برای انجام این کار ، روی یک فضای خالی روی دسک تاپ کلیک راست کرده و در لیست باز شده روی Customize کلیک کنید. در پنجره جدید روی پس زمینه دسک تاپ در پایین کلیک کنید. سپس تصاویر موجود در بسته را به عنوان پیش نمایش مشاهده خواهید کرد. علامت انتخاب همه تصاویر را که دیگر نمی خواهید آنها را ببینید و روی ذخیره تغییرات کلیک کنید. تمام شده.

موضوعات اضافی را استخراج کنید

اگر می خواهید از یک تصویر لذت ببرید بدون هیچگونه تغییر در سیستم ، ابتدا یک مضمون را بارگیری کنید. اگر ویندوز 7 یا 8 ندارید ، بانک اطلاعات را از طریق وب سایت گالری شخصی سازی مایکروسافت باز کنید در غیر این صورت ، بر روی دسک تاپ راست کلیک کرده و روی Customize کلیک کنید. در پنجره جدید طرح های بیشتر را بصورت آنلاین انتخاب کنید . گالری مایکروسافت با جدیدترین طراحی ها ظاهر می شود. بعد از کلیک روی جزئیات می توانید ببینید که کدام تصاویر در بسته ها قرار دارند. برای بارگیری یک موضوع ، روی Download design یا مستقیماً در لیست پیش نمایش در بارگیری کلیک کنید. سپس بر روی Open یا اجرای در مرورگر کلیک نکنید ، اما روی Save. » BILD COMPUTER-Special: تصاویر پس زمینه رایگان – محبوب ترین تصاویر دسکتاپ

برنامه باز کردن بسته install

بسته های themepack در واقع پرونده های zip هستند. با این حال ، کامپیوتر نمی تواند این قالب را بدون ابزار اضافی باز کند. برای این کار از 7-Zip (Windows) یا The Unarchiver (Mac) استفاده کنید. بهتر است ابتدا با استفاده از یکی از لینک های زیر ، نسخه مناسب را نصب کنید. سپس پوشه بارگیری را با موضوع بارگیری باز کنید: برای ویندوز ، ترکیب کلید Windows + E را فشار داده و بر روی Downloads

باز کردن موضوع
بعدی ، روی پرونده themepack بارگیری شده کلیک کنید. اگر ویندوز هیچ افزونه ای از پرونده را نشان نمی دهد ، باید آنها را از قبل نشان دهید. برای انجام این کار ، روی Organize و گزینه های پوشه و جستجو (ویندوز 7) یا View و گزینه ها (ویندوز 8) کلیک کنید. . بعد از کلیک بر روی View ، علامت تیک کنار “پنهان کردن پسوند برای انواع پرونده های شناخته شده” را حذف کنید. بسته تصویر بارگیری شده اکنون با پسوند “themepack” ظاهر می شود. بر روی آن کلیک کرده و سپس کلید F2 را فشار دهید. پسوند “themepack” را به “zip” تغییر دهید ، کلید Enter را فشار داده و با بله تأیید کنید.

100 تصویر زمینه

مشاهده تصاویر پس زمینه

تصویر زمینه را فعال کنید

برای باز کردن پرونده پستی که تازه تغییر نام یافته است ، روی آن راست کلیک کنید. در لیست کشویی ، روی مثال های زیر روی 7-zip و Unzip اینجا کلیک کنید. چند پرونده WAV ، یک پرونده “تم” و پوشه ای به نام “DesktopBackground” در همان پوشه ظاهر می شوند. آن را با دوبار کلیک باز کنید تا تصاویر پس زمینه موجود در آن نمایش داده شود. در صورت لزوم ، نمای Explorer را روی نمادهای بزرگ بزرگ تنظیم کرده و تصویر دلخواه را انتخاب کنید. برای تنظیم آن به عنوان تصویر زمینه ، به سادگی با کلیک بر روی دکمه سمت راست ماوس و در لیست کشویی روی تنظیم بعنوان پس زمینه دسک تاپ کلیک کنید. پوشه “DesktopBackground” و پرونده های غیر از بین رفته موضوع را حذف کنید.

.

چگونه تصاویر زمینه شخصی را از پرونده های themepack آزاد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *