چگونه گربه خود را به نوزاد خود معرفی کنید

در دنیای حیوانات خانگی ، گربه ها از بدخوابی بودن ، بی حوصلگی و بی پروایی بودن شهرت بدی دارند. عواطف آنها – لازم به ذکر نیست که سریع بتوانید بندهای غیر منتظره را با پنجه های تیز خود ببندید. به عبارت دیگر دقیقاً دوستانه برای نوزادان نیست.

اما حتی اگر گربه شما یک دستگاه نرم و دوست داشتنی ، دوست داشتنی و پاک کننده باشد ، می تواند عصبی باشد که کودک شیرین ، بی گناه ، کاملاً قادر به دفاع از خود را به خانه خود منتقل کند و به خانه برود. خواهر و برادر بزرگتر ، عاقل تر و باهوش تر.

خوشبختانه ، با کمی آمادگی و دانش فنی ، کودک خز شما و کودک انسانی شما با خوشحالی می توانند در کنار هم زندگی کنند (یا حداقل تحمل یکدیگر را داشته باشند).

اگر شما صاحب افتخار ماهی طلایی بدون دردسر شوید ، داشتن حیوان خانگی در خانه با فرزندان کوچک مسئولیت خاصی را به همراه دارد. با وجود موجود ، گربه شما تهدیدی ناچیز برای کودک شما ایجاد می کند ، اگرچه نمی دانید که به دنبال چه چیزی بگردید.

احساس خواب و یا فرسودگی وجود دارد. یک افسانه شهری در مورد گربه ها باشد که نفس نوزادان را درست از دهانشان سرقت می کند ، که خیلی به کمپین روابط عمومی “گربه ها و نوزادان کمک نکرد”. بدیهی است که این درست نیست ، اما گربه شما خطر خفگی را ایجاد می کند a > اگر اجازه دهید آنها را در نزدیکی یکدیگر بخوابید ، به کودک خود بگویید.

این به راحتی قابل حل است: اطمینان حاصل کنید که گربه شما از کودک شما در حالی که کودک شما دور است آنها می خوابند یا در حال دوزخندگی هستند ، خواه در گهواره ، باسن ، چرخش ، یا صندلی نوزاد. این ممکن است به این معنا باشد:

 • نظارت بر کودک در هنگام خواب (که شما همیشه باید وقتی که به هر حال آنها در گهواره یا بیس بال نیستید) نظارت کنید.
 • بسته نگه داشتن درب برای هر کسی اتاق کودک شما در حال خواب است
 • قرار دادن دروازه های کودک برای جلوگیری از ورود گربه شما به آن اتاق ها بدون اینکه شما بدانید

توکسوپلاسموز

بله ، این یکی از نگرانی های واقعی شماست – اما احتمالاً شما در حال انجام همه موارد مورد نیاز برای جلوگیری از توکسوپلاسموز در دوران بارداری هستید. زنان باردار و خردسالان به روشهای مشابه مستعد ابتلا به این عفونت هستند. عفونت های توكسوپلاسموز در كودكان می توانند علائمی مانند آنفلوانزا مانند تب ، درد بدن و غدد متورم ایجاد كنند.

برای حفظ سلامتی كودك خود: از گربه های خارج از خانه یا ولگرد

 • اجازه ندهید کودکتان بستر بچه گربه را لمس کند (یا بخورد!)
 • دستان خود را بشویید یا برای تغییر جعبه بستر دستکش بپوشید
 • گوشت خام گربه خود را تغذیه نکنید ، زیرا این باعث می شود گربه شما از انقباض انگل باعث ایجاد توکسوپلاسموز شود

مصرف موهای گربه مصرفی

زندگی با ریختن حیوانات به معنی شما است. با موهایشان در همه جا به پایان می رسید ، از جمله در دهان گاهی اوقات. بله ، ناخوشایند است ، اما در بیشتر موارد ، واقعاً نمی تواند به کسی آسیب برساند. بدیهی است ، اگر کودک شما به طور عمدی موهای گربه را بخورد ، می تواند به اندازه کافی از آن استفاده کند تا باعث انسداد در دستگاه گوارش شود (سلام ، موی سر) ، اما این اتفاق از موی گربه های گاه به گاه رخ نمی دهد. در مورد کودک ، نوع پتوی بلع مصرف می شود.

در تئوری ، اگر فرزند شما به موهای گربه بسیار حساسیت داشته باشد ، مصرف نکردن آن باعث واکنش می شود. از نظر واقعی ، هرچند تا زمانی که کودک شما به اندازه کافی پیر می شود که موهای گربه را در دهان خود ببندد ، احتمالاً می دانید که آنها به گربه ها حساسیت دارند یا نه. (بعلاوه ، برخی از منابع تحقیق نشان می دهد نوزادانی که با حیوانات خانگی بزرگ می شوند در این خانه ممکن است در معرض خطر آلرژی کمتری داشته باشد.)

بیماریهای روده ای روده

از نظر فنی ، هرگونه بیماری – ویروسی ، باکتریایی یا انگلی – که گربه شما در مثانه یا دستگاه گوارش خود پناه می برد. در صورت عدم استفاده از بهداشت خوب ، ممکن است سیستم به بقیه خانواده گسترش یابد. باز هم ، این آسان است که اجتناب کنید: تغییر بستر گربه خود یا انجام هرگونه مراقبت روزمره بهداشت بر روی گربه شما

مسائل مربوط به حسادت

گربه ها درست مانند بقیه ما حسادت می کنند (فکر می کنید اصطلاح “کجاست” به هر حال؟) و این ممکن است که گربه شما به دلیل آن بتواند برخی از علائم پرخاشگری را نسبت به کودک نشان دهد.

علائم حسادت در گربه ها از زیاد برداشتن تا رفتار مخرب ، از جمله نشانه ادرار است.

برای کاهش نارضایتی:

 • سعی کنید برخی از آنها را حفظ کنید روال عادی گربه شما بعد از اینکه کودک شما به خانه آمد
 • آنها را از نقاط مورد علاقه خود در خانه بیرون نکشید تا جایی برای وسایل کودک فراهم شود
 • برای انجام هرگونه رفتار سرکشگرانه آماده باشید صبر ، مجازات نیست

خراش ها و نیش ها

گربه ها هنگام ممنوع کردن دندانها یا پنجه های خود ، تهدیدهای جسمی برای کودکان نسبت به سگها هستند. اما هنوز هم می توانند صدمات كافی برای صدمه به لوازم آرایشی و بهداشتی ایجاد كنند یا عفونت پوستی (مانند كرم حلقه) را وارد كنند اگر خراش به اندازه كافی باشد. اتفاق می افتد.

نه! اغلب فشارهای مهمی در اجتماع وجود دارد که والدین انتظار می توانند قبل از ورود کودک به خانواده ، یا برای محافظت از کودک و یا فراهم کردن زندگی شادتر از خانه برای گربه ، از بچه گربه محبوب خود خداحافظی کنند. (راستش را بخواهید صادقانه بگوییم: درست است که گربه ممکن است در ابتدا از اینکه از ستاره گرفته تا بازیکن حامی تخریب شود ، هیجان زده نشود.)

اما اگر مسائل ایمنی را در نظر بگیرید و راه هایی برای احترام هر دو گربه خود پیدا کنید. و مرزهای کودک شما ، شما می توانید بعد از زندگی همه با خوشحالی زندگی کنید.

در هر چیز خوب “چیزهای بزرگی قرار است تغییر استراتژی ، آماده سازی فوق العاده مهم است. از آنجا که ممکن است دقیقا نمی دانید چه موقع کودک شما به دنیا آمده است ، سعی کنید چند ماه قبل از موعد مقرر .

  • صداهای ضبط شده نوزادان را ضبط کنید
  • هر روز چند دقیقه دستگاه های الکترونیکی (مانند نوسانات نوزاد) را روشن کنید
  • هر نوع لوسیون یا کرم را که قصد دارید روی کودک خود استفاده کنید شروع به پوشیدن کنید. گربه خود را با یک نوزاد متولد کنید. یک نوزاد جدید به معنای بو و صداهای جدید است ، هر دو شما گربه ممکن است حساس باشد. برای اینکه گربه خود را از قبل به محرک های جدید عادت دهید:
 • اسباب بازی های کاهش دهنده استرس را تنظیم کنید. گربه ها دلایل خراشیدن پست ها را به دلایل زیادی دوست دارند ، و کمترین چیز این نیست که خراش دادن یک منبع عالی برای استرس و کسل است. داشتن چیزی که به زن سبک و جلف شما اجازه خراش داده می شود ، می تواند آنها را از خراشیدن چیزهایی که قرار نیست در نظر بگیرند.
 • سطوح فقط کودک را با نوار چسبنده آماده کنید. برای ایمنی کودک ، مهم است که گربه شما عادت به خوابیدن در مناطقی نداشته باشد که فقط کودک مانند گهواره و جدول در حال تغییر گربه ها سطوح چسبنده ای را دوست ندارند. می توانید نوار دو طرفه را در اطراف میز گربه و جدول کودک خود قرار دهید تا گربه شما یاد بگیرد که پاکسازی کند.
 • نقش های مراقب را تغییر دهید. اگر گربه شما همیشه گربه شما بوده و بیشتر مراقبت های روزانه آنها را انجام داده اید ، عاقلانه است برای شروع برخی از آن وظایف به شریک زندگی خود (در صورت امکان) اکنون شروع کنید. به این ترتیب ، گربه شما احساس نمی کند که پس از روی کار آمدن کودک آنها را رد می کنید (یا بدتر اینکه کودک خود را به دلیل تغییر ناگهانی سرزنش می کنید).

پس از به دنیا آمدن کودک شما ، مهم است که خانه خود را برای کودک خود ایمن و راحت کنید. > و گربه خود را. در اینجا مواردی وجود دارد که باید در چند هفته و ماههای اول پس از آوردن کودک خود از بیمارستان از بیمارستان انجام دهید.

 • گربه خود را ابتدا با بو کردن به کودک خود معرفی کنید. در صورت امکان ، شریک زندگی خود را با یک پتو پذیرایی که کودک شما از آن استفاده کرده است به بیمارستان بفرستید تا گربه شما بتواند به بوی کودک شما عادت کند. پتو را در یک فضای مناسب برای گربه ها بگذارید و به گربه خود اجازه دهید آن را با توجه به شرایط خاص خود از آن خارج کند. تا زمانی که با کودک به خانه می آیید ، بوی آنها باید برای گربه شما آشنا باشد.
 • چند دقیقه با گربه خود بدون کودک بازی کنید. وقتی برای اولین بار از بیمارستان به خانه می آیید ، قبل از ورود به خانه توسط خودتان وارد خانه شوید. کودک شما (اگر کسی دارید که بتواند کودک را در خارج نگه دارد). گربه شما احتمالاً دلتان برای شما تنگ شده است و توجه شما را می خواهد. مدیریت این مسئله بدون داشتن کودک در آغوش برای شما آسانتر خواهد بود و گربه شما می تواند چند دقیقه در گرمای محبت شما قرار بگیرد بدون اینکه احساس کند در حال رقابت با کودک هستند.
 • قوی> به گربه خود مکانهای ایمن برای عقب نشینی اختصاص دهید (به تنهایی). نوزادان می توانند برای بزرگسالان بیش از حد تحریک شوند … تصور کنید که این تجربه برای گربه های انفرادی چقدر شدید است! اطمینان حاصل کنید که گربه شما در خانه شما دارای مناطق مختلفی است که “فقط برای گربه ها” هستند ، که از وسایل کودک دور بوده و از هرج و مرج دور هستند. همچنین ممکن است بخواهید یک یا دو مکان را که از کف خارج است ، فراهم کنید ، زیرا گربه ها هنگام بلند شدن ، احساس امنیت بیشتری می کنند.
 • از نیازهای بهداشتی اولیه گربه خود غافل نشوید یا بازی نکنید. زمان. شما در روزهای تازه متولد شده ، تن زیادی برای نظافت ، معالجه و تعقیب نشانگر لیزری نخواهید داشت ، اما شما هم نمی توانید نیازهای گربه خود را کاملاً نادیده بگیرید. حتی اگر می توانید به جای 30 دقیقه یک جلسه بازی 10 دقیقه ای متعهد شوید ، بهتر از هیچ چیز نیست. اگر واقعاً قادر به ادامه کار نیستید ، ببینید آیا یک دوست یا عضو خانواده می توانند روزی یک مرتبه متوقف شوند تا به شما کمک کند تا مراقبت های اصلی گربه خود را تا زمان حل شدن شرایط مدیریت کنید.

گربه ها و نوزادان می توانند با هم زندگی سالم داشته باشند ، هرچند ممکن است بدون کمک شما این اتفاق نیفتد. مانند هر واسطه گری خوب ، شما باید صلح و آرامش بین “بچه ها” خود را انجام دهید و به بچه و بچه گربه خود وسایل مورد نیاز برای زندگی مشترک را موفق کنید.

همیشه به یاد داشته باشید نظارت بر هر زمان بازی انسان و حیوان ، هرگز گربه خود را با کودک خود تنها نگذارید.

.

چگونه گربه خود را به نوزاد خود معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *