چگونه COVID-19 مراقبت از سرطان را در پزشکی پن تغییر داده است

Headshots of Dr. Justin Bekelman and Dr. Carmen Guerra

شکل>

همه گیری COVID-19 تغییرات فناوری ها و فرایندهای ما را تسریع کرده است ، بنابراین دسترسی به بیماران ما در هر جایی که هستند از اهمیت بیشتری برخوردار است. از افزایش سطح پزشکی از راه دور تا گسترش در خانه با ارائه خدمات مراقبت ، تمرکز اصلی ما همچنان ارائه مراقبت از بیماران در عین ایمن نگه داشتن آنها و کارکنان است.

برای درک بهتر چگونگی تغییر همه گیری رویکرد پن پزشکی در مراقبت از بیمار ، ما با جاستین بکلمن ، MD ، از مرکز پن نوآوری در مراقبت از سرطان و کارمن گوئرا ، MD ، MSCE ، FACP ، مدیر تنوع و ارتباط مرکز سرطان آبرامسون. نظرات آنها را درباره نحوه تکامل مراقبت از سرطان و آنچه در آینده انتظار می رود بخوانید.

قبل از همه گیری COVID-19 ، چگونه از راه دور و مراقبت های خانگی برای بیماران سرطانی استفاده می شد؟

دکتر Guerra : Penn Medicine یکی از اولین برنامه های teleICU کشور را بیش از یک دهه پیش افتتاح کرد. ما از مدت ها پیش در زمینه پزشکی از راه دور برای پشتیبانی از مراقبت های پیشرفته بستری پیشرو بوده ایم. با این حال ، قبل از همه گیری ، معمولاً برای بیماران سرطانی ملاقات از راه دور با ارائه دهندگان آنها معمول نبود.

دکتر بکلمن : در سال 2018 ، از طریق مرور منظر و اسکن افق ، ما راه هایی را برای بهبود تجربه بیمار و کاهش مراقبت های حاد برنامه ریزی نشده – بستری ها و مراجعه به بخش اورژانس – برای بیماران مبتلا به سرطان آغاز کردیم. با الهام از اینکه چگونه پزشکی از راه دور به طور چشمگیری نحوه ارائه مراقبت های اولیه را تغییر داد ، ما معتقد بودیم که با ارائه مراقبت از سرطان در خانه می توانیم به مراقبت های با کیفیت برابر یا بالاتر ، رضایت بیشتر بیمار و هزینه کمتری دست یابیم.

و ، دکتر بیکلمن ، شما در ماه فوریه یک برنامه تظاهرات برای مراقبت از سرطان در خانه راه اندازی کرده بودید. چگونه این برنامه تحت تأثیر شیوع COVID-19 قرار گرفت؟

دکتر بیکلمن : مراقبت از سرطان در خانه ، که ابتکار مشترک PC3I است ، مرکز نوآوری در بهداشت و درمان ، بخش هماتولوژی و انکولوژی ، و Penn Medicine in Home ، خدمات یک تیم مراقبت چندرشته ای و دسترسی به بیش از دوازده داروی سرطان را به بیماران ارائه می دهد. ظهور COVID-19 باعث افزایش چشمگیر تعداد شرکت کنندگان شد زیرا برای بعضی از بیماران ماندن در خانه ایمن تر از مراجعه به بیمارستان برای معالجه بود.

هنگامی که مشخص شد که ما باید از نظر تراکم در بیمارستان ها و کلینیک های آنفوزیون برای کاهش ظرفیت بیماران در طی همه گیری در بهار ، کاهش دهیم ، ما مجبور شدیم برنامه را به سرعت مقیاس بندی کنیم. تا ماه ژوئن ، ما بیش از 400 بیمار را برای دریافت مراقبت در خانه معرفی کرده بودیم.

برخی از چالش های لجستیکی در ایجاد چنین تغییر شدید و ناگهانی به پزشکی از راه دور و مراقبت در خانه چه بود؟

دکتر بکلمان : به عنوان شروع ، همه داروهای سرطانی نمی توانند در محیط خانه تجویز شوند و همه بیماران برای مراقبت در خانه مناسب نیستند ، بنابراین ما معیارهای انتخاب را برای حفظ بالاترین ایمنی و کیفیت ممکن تعیین کردیم.

ما با پزشکان کار کردیم تا از چالش های آنها در زمینه تجویز داروهای سرطانی در خانه و اطمینان از نظارت بر درمان بیماران خود اطمینان حاصل کنیم. و افراد بزرگ ما – واقعاً قهرمانان – مانند پرستاران کلینیک تزریق انکولوژی ما داوطلبانه در این شرایط جدید اعزام می شوند و با افزایش ظرفیت درمان سرطان را در خانه به بیماران خود تحویل می دهند. ما از آمادگی خود و تخصص تیم خود در اینجا در Penn Medicine بهره بردیم.

ما همچنین باید مراقب سیاست های بازپرداخت بیمه گر باشیم زیرا دریافت درمان در سایت های مختلف مراقبت می تواند بر پرداخت به ارائه دهندگان و هزینه های جیبی بیماران تأثیر بگذارد. در آینده ، باید قوانین جدیدی برای پرداخت مناسب هزینه مراقبت از سرطان در خانه وجود داشته باشد ، از جمله سیاست هایی که به بیماران سرطانی اجازه می دهد مراقبت های حاد و داروهای سرطانی تزریق شده را در خانه دریافت کنند. شرکت های بیمه باید مراقبت از سرطان را که بیشتر بیمار محور است ، ترویج دهند یا حداقل مانع آن نشوند.

دکتر گوئرا : نکته آخر بسیار مهم است. هنگامی که بیمه گران موافقت کردند که قرارهای پزشکی از راه دور را پوشش دهند ، موانع بالقوه مراقبت برداشته شد.

و ملاحظات خاص – به عنوان مثال ، دسترسی به باند پهن در خانه – برای بیماران در جوامع سنتی که کمتر محروم هستند چیست؟ چگونه می توانید دسترسی آنها را به مراقبت قبل و در هنگام شیوع همه گیر مقایسه کنید؟

دکتر Guerra : پزشکی از راه دور و اینترنت باند پهن برای بسیاری از افراد مقرون به صرفه یا غیرقابل دسترسی است. تنها در فیلادلفیا ، طبق سرشماری ، 26 درصد از ساکنان به پهنای باند دسترسی ندارند و بسیاری تخمین می زنند که تصمیمات اجتماعی 80 درصد از کل پیامدهای سلامتی را به دنبال دارد.

همه گیری ، شکاف دیجیتالی را در جمعیت بیماران ما نشان داده است و متخصصان بهداشت عمومی که تأثیر تأثیر اینترنت باند پهن بر سلامت کشور را مطالعه می کنند ، آن را “فوق العاده تعیین کننده” برای سلامتی دانسته اند زیرا بسیاری از موارد دیگر – مانند تحصیلات و اشتغال – به دسترسی باند پهن بستگی دارد.

از طرف دیگر ، پزشکی از راه دور برخی از مشکلات را حل می کند. به عنوان مثال ، بیمار نگران این نیست که اینقدر وقت ملاقات برای کار بگذارد زیرا دیگر مجبور به رفت و آمد نیست و همچنین نگران حمل و نقل از قرار ملاقات خود نیست.

دکتر بکلمان : این امر به ویژه در مورد بیماران جوان مبتلا به سرطان پستان ، که بسیاری از آنها مجبورند ماهانه هورمون درمانی با لوپرولید مصرف کنند – گاهی اوقات به مدت 5 تا 10 سال ، صادق است. این یک بار سنگین است که اغلب به معنای استراحت از محل کار است ، اما اکنون آنها می توانند تزریقات خود را در خانه خود به راحتی خود دریافت کنند.

چه تغییرات دیگری در مراقبت های اعمال شده در جهان پس از همه گیری ادامه خواهد یافت؟ و با در نظر گرفتن این تغییرات ، چگونه می توان پیشرفت خود را در رسیدن به جوامع محروم و ایجاد برابری بیشتر در سلامت ادامه داد؟

دکتر بکلمن : وقت آن است که دوباره نقش بیمارستان ها و کلینیک ها را در مراقبت از سرطان تصور کنیم. اقداماتی که ما برای گسترش مراقبت از سرطان در خانه در طی همه گیری انجام داده ایم ، باعث تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی و بهبود مراقبت از سرطان می شود. پزشکان از کیفیت مراقبت های ارائه شده بسیار استقبال می کنند و از اشتیاق بیماران خود بسیار خوشحال می شوند. برنامه برای ماندن در اینجا است.

دکتر Guerra : تا حد زیادی پاسخ مثبت به پزشکی از راه دور ، به ویژه برای بیماران روانپزشکی داده شده است.

من op نوشته ام -ed برای Philadelphia Inquirer که از همه فیلادلفیا می خواهد موضع عمومی بگیرند و خواستار افزایش دسترسی باند پهن برای همه شوند. زمان اقدام اکنون است – قبل از اینکه شکاف دیجیتالی به شکاف کیفیت خدمات بهداشتی ، آموزشی و سایر فرصت های کشور منجر شود که پتانسیل انسانی ما را کاهش می دهد.

دکتر بکلمن : دستیابی به عدالت در مراقبت از سرطان برای ما یک ستاره شمالی است. ما فقط یک کمک مالی بزرگ از موسسه ملی سرطان برای تمرکز بر نابرابری های بهداشتی و سمیت مالی دریافت کردیم تا مراقبت از سرطان در دسترس تر و مقرون به صرفه تر شود.

سپاس فراوان از آقایان. Bekelman و Guerra برای به اشتراک گذاشتن بینش خود در مورد چگونگی تکامل مراقبت از سرطان در پاسخ به بیماری همه گیر. از سیاست های COVID-19 و مرکز تحقیقات پن در مورد ویروس کرونا و سایر پاتوژن های نوظهور .

چگونه COVID-19 مراقبت از سرطان را در پزشکی پن تغییر داده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *