کریستوفر شوارتزنگر: 5 مورد که باید درباره جوان ترین پسر آرنولد و ماریا شریور بدانید

جوانترین پسر آرنولد شوارتزنگر و ماریا شریور در مقایسه با خواهر و برادرهای بزرگتر خود کمتر در معرض دیده شدن بوده اند.

کریستوفر شوارتزنگر بعد از اینکه او متوجه ورزش یک نگاه بسیار باریک در لس آنجلس در 24 ژوئیه سال 2020. این  فرزند 22 ساله آرنولد که به ندرت دیده نمی شود ، در یک فروشگاه مواد غذایی سالم  با یک تی شرت خاکستری ، شورت قرمز و کفش ورزشی از فروشگاه خارج شد. به نظر می رسد وی مشغول کار در مناطقی مانند بازوها ، شانه ها و میانی خود برای بهبود وضعیت جسمانی خود اس ، چیزی که  پدر او دلیل مشهوریت پدر او شده است. اما چیزهای بیشتری در مورد کریستوفر نسبت به شخصیت جدید او وجود دارد.

در اینجا پنج چیز است که باید درباره او بدانید.

کریستوفر شوارتزنگر و درباره آن. اعتبار: بکگراند = “https://hollywoodlife.com/celeb/arnold-schwarzenegger/”> آرنولد شوارتزنگر

1:  ازدواج ماریا شریور . آنها در 27 سپتامبر 1997 در لس آنجلس به استقبال وی رفتند.

2: Baby Bro اسمی است که او را در خانواده آرنولند صدا می زنند . او در خانواده اش نام های شناخته شده زیادی دارد که این یکی از معروف ترین های آنهاست.

3: او در سالهای نوجوانی خود یک حادثه دل خراش داشته است. در سال 2011 گزارش شد که کریس پس از یک تصادف  سنگیندر سن 13 سالگی ،ریه و دنده هایش شکست و مدت ها طول کشید تا بهبود یابد.

4: آرنولد پس از فارغ التحصیلی کریس از دانشگاه میشیگان در اوایل سال جاری افتخار برای پدر بود. این ستاره معروف اکشن در اینستاگرام خود نوشت: “کریستوفر ، شما قهرمان هستید و من شما را دوست دارم.” “من می دانم فارغ التحصیلی شما از میشیگان جشن بزرگی نبود که سالها در آن آرزو داشته باشید ، اما رفتن به جلو و مرحله بعد،چیز رضایت بخشی است : این شفقت شما ، کار سخت ، چشم انداز ، تفکر انتقادی شماست ، و از خودگذشتگی شما که باعث می شود من با غرور به تو افتخار کنم. من  بی صبرانه منتظر موفقیت های بیشتر تو در اینده هستم”

5: او در رسانه های اجتماعی فعال نیست . مشخصات پایین کریس فراتر از دیدن او در ملاء عام نیست. او تا ژوئیه سال 2020 هیچ حساب در شبکه های اجتماعی ندارد که در مقایسه با بسیاری از اعضای خانواده اش در تضاد است.

.

کریستوفر شوارتزنگر: 5 مورد که باید درباره جوان ترین پسر آرنولد و ماریا شریور بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *