یوفا رئیس فوتبال ایتالیا را به دلیل اظهارات نژادپرستانه متهم کرد

یوفا می گوید که قرار است دستوراتانضباطی علیه کارلو تاچچیو ، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا ( FIGC ) به اتهام اظهارات نژادپرستانه ارائه شود. در طول مبارزات انتخاباتی خود. در جریان انتخابات ، وی درباره یک بازیکن ساختگی تقلب کرد و گفت “قبلاً موز می خورد و بعد ناگهان اولین بازیکن تیم با لاتزیو می شود”.

یوفا در بیانیه ای گفت: ” کارلو تاوشیو … امروز از طرف Uefa شخصاً از تصمیم رئیس اخلاق و بازرس انضباطی خود مبنی بر بازرسی تحقیقات انضباطی در مورد اظهارات نژادپرستانه ادعا شده توسط وی در دوران FIGC انتخابات ریاست جمهوری آگاه شده است. ”

هیئت حاکمه فوتبال اروپا گفت: گزارشی به “اخلاقیات و انضباطی” هیئت انضباطی “برای تصمیم گیری درمورد این موضوع” ارائه می شود.
پاتریک وایرا هافبک پیشین فرانسه گفت که فکر می کند “باور کردن سخت است. ویرا ، که برای یوونتوس و اینتر میلان بازی می کرد ، گفت که این انتخابات نشان می دهد که مقامات فوتبال ایتالیا تا چه حد از برخورد با تبعیض فاصله دارند.

“شصت و سه درصد از رأی دهندگان اعتراف می کنند که نژادپرستی نمی جنگند یا نمی خواهند با این مشکلات مبارزه کنند. من سالها در ایتالیا بازی کردم تا مسائل را می دانم ، مسائل را می دیدم. ”

.

یوفا رئیس فوتبال ایتالیا را به دلیل اظهارات نژادپرستانه متهم کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *