یک اتفاق قابل توجه در اینجا رخ داد: به روز رسانی در مورد ایمونوتراپی سرطان

Dr. Carl June stands with arms crossed.

30 آگوست 2017 روز مهمی برای سرطان بود ایمونوتراپی در مرکز سرطان پن آبرامسون و در سراسر جهان. در یک تصمیم تاریخی ، سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) اولین درمان سلولی برای سرطان : tisagenlecleucel (Kymriah®) برای کودکان لوسمی لنفوبلاستیک حاد ( همه) .

طی هشت ماه ، تأیید FDA گسترش یافت و شامل سلولهای بزرگ B بزرگ منتشر لنفوم غیر هوچکین (NHL) استفان جی شوستر ، MD دو مطالعه کلیدی را در NHL رهبری کرد. یکی شامل 27 سایت در 10 کشور در سراسر آمریکای شمالی ، اروپا ، استرالیا و آسیا بود.

Kymriah® با مهندسی مجدد سلول های T شخصی خود برای مبارزه با سرطان کار می کند. منحصر به فرد است که یک داروی زنده است. سالها فراتر از درمان ، بیماران سلولهای T قوی را در بدن خود حفظ می کنند. این دارو در پن توسط Carl H. June، MD با همکاری داروهای Novartis تولید شده است.

استفان ا. گروپ ، محقق ، متخصص اطفال ، از طرف CAR T. شهادت انتقادی را به FDA ارائه داد. وی با دکترها همکاری نزدیک داشته است. کارل جون ، بروس لوین ، و دیوید پورتر برای تبدیل سلول های T به واقعیت از اولین ملاقات با دکتر ژوئن در سال 2000.

دکتر گروپ اولین آزمایش ثبت جهانی برای سلول درمانی CAR را رهبری کرد که به نوبه خود به تأیید FDA منجر شد. وی همچنین بر درمان اولین کودکی که تحت درمان با سلول های CAR T ، امیلی وایتهد قرار گرفت ، نظارت داشت. امیلی که اکنون شش سال است بدون سرطان است ، یک بچه 13 ساله معمولی است که عاشق حیوانات ، مدرسه ، گذراندن وقت با دوستان و مهمانی های خواب شبانه است.

تبدیل ترس از سرطان به سرطان شدید

FDA یک فرایند بازبینی دقیق برای همه تأییدیه های دارویی را حفظ می کند. این فرایند بیشتر برای نوع جدیدی از داروها است.

دکتر گروپ فشار را به یاد می آورد ، “این شهادت زمینه جدیدی از پزشکی را مشخص کرد. مسائل زیادی وجود داشت که باید حل می شد زیرا این محصول نوع جدیدی بود. ما مجبور بودیم به سوالات به گونه ای پاسخ دهیم که در آینده مفید باشد و به درمان بیشتر بیماران کمک کند. “

دکتر گروپ برنامه ایمنی درمانی سرطان را در بیمارستان کودکان فیلادلفیا (CHOP) هدایت می کند. CHOP از سال 2012 تاکنون بیش از 250 کودک را با CAR T تحت درمان قرار داده است ، این تعداد بیمار بیشتر از هر م institutionسسه دیگری با سلول درمانی است.

در حال حرکت به جلو ، پن و CHOP قصد دارند از ارتباط بین درمان های سلولی امروزی و پیوند مغز استخوان (BMT) . هر دو موسسه ما برنامه های سلول درمانی و پیوند را زیر نظر دکتر انجام داده اند. به ترتیب Porter (Penn) و Grupp (CHOP).

برنامه ما یک چتر ایجاد می کند که گروههای BMT و سلول درمانی موجود را به هم متصل می کند.

“در ترکیب این رشته ها هم افزایی زیادی وجود دارد. ما می توانیم از تخصصی که طی سالها در BMT ، جمع آوری سلول ، دستکاری سلولی و مراقبت های بالینی به دست آمده استفاده کنیم و آن را با تخصص در سلول درمانی های پیشگام ترکیب کنیم. “دکتر پورتر می گوید.

در دوره درمان

تسریع در تکامل سیستم ایمنی

“ما می دانیم که این پلت فرم مثر است. سوال این است که چگونه می توانیم آن را بهتر کار کنیم. ” در Saar I. Gill ، MD ، PhD ، پن ، آینده تحقیقات مربوط به سلول درمانی CAR T بحث می شود. دکتر گیل یکی از دانشمندان بسیاری است که در مرکز سرطان پن آبرامسون ، ImmunoRevolution را تحریک می کند.

تأیید برجسته سال گذشته FDA بر داروهای سلول درمانی T برای درمان انواع خاصی از لوسمی و لنفوم ، راه را برای تحقیقات ایمونوتراپی سرطان باز کرد.

دکتر گیل دلیل یکی از مطالعات خود را که ترکیبی از درمان هدفمند با سلول T در افراد مبتلا به لوسمی لنفوسیتی مزمن است ، توضیح می دهد: “اگر می توانید بار بیماری را کاهش دهید ، می توانید در مواقعی که بیمار مبتلا به سلول های CAR T است ، وارد شوید. احساس خوب ، بیماری کمتری دارد و بنابراین احتمالاً بهتر پاسخ می دهد و عوارض جانبی کمتری دارد. ”

دکتر گیل در اوایل آموزش خود به ایمونوتراپی کشیده شد: “در هر مرحله از راه ، من بسیار علاقه مند بودم که چگونه می توانیم قدرت سیستم ایمنی بدن را برای انجام کارهای بیشتر از آنچه اکنون انجام می دهیم ، به کار گیریم.”

ایمونوتراپی فراتر از درمان های سلول T شامل واکسن ، مهار کننده های بازرسی و آنتی بادی های مونوکلونال است. این زمینه برای محققان و دانش آموزان جوان بسیار باز است ، که بسیاری از آنها به دلیل دستاوردهای دکتر جون و دیگران به پناهگاه می روند.

شرکای جدید

موسسه ملی سرطان به تازگی دکتر اعطا کرده است. ژوئن ، گیل و همکارانش یک پروژه معتبر چند برنامه ای برای ادامه تحصیل در مورد سلول درمانی T اعطا کردند. Penn همچنین از طریق اهداکنندگان سخاوتمند و مشارکت با سایر موسسات از طریق تلاش هایی مانند ایستادگی در برابر سرطان سود می برد. پن یکی از شش بنیانگذار موسسه ایمن درمانی سرطان پارکر ، شبکه ملی پیشرو در تحقیقات ایمنی درمانی سرطان بود.

دکتر جون به مزایای همکاری با سایر موسسات اشاره می کند: “ما می توانیم با درمان های جدید سرطان و به ویژه ایمونوتراپی بسیار چابک باشیم. این به ما امکان می دهد از تخصص فردی سایر مراکز سرطان استفاده کنیم. بیماران از این جهت سود می برند که آزمایشات سریعتر آغاز می شوند. به جای رقابت با علم ، این علم مشارکتی است. “

علم همکاری منجر به درمان سرطان می شود

برخی از رویکردهای مورد مطالعه عبارتند از:

درمان های ترکیبی

دانشمندان روشهای جدیدی را برای ترکیب ایمنی درمانی با درمان هدفمند ، شیمی درمانی ، سایر اشکال ایمونوتراپی و حتی پرتودرمانی مطالعه می کنند. به عنوان مثال ، تیم RadVax ، به رهبری Robert H. Vonderheide ، MD ، DPhil ، مدیر مرکز سرطان آبرامسون ، و Andy oncologist اشعه J. Minn ، MD ، PhD ، در حال بررسی استفاده از ایمونوتراپی برای بهبود پاسخ به اشعه است.

این مطالعه بر اساس تحقیقات انجام شده در مورد ملانوما در سال 2015 انجام شده است و شامل Amit Maity، MD، PhD و E. جان وری ، دکتری . آنها به تازگی کمک مالی پروژه بزرگی را از موسسه ملی سرطان برای حمایت از این کار دریافت کرده اند که شامل آزمایشات بالینی در انواع مختلف تومور و مطالعات ترجمه ای است.

ویرایش ژن

یک کارآزمایی جدید استفاده از فناوری ویرایش ژن CRISPR و درمان سلول T را برای درمان میلوم متعدد ، سارکوم و ملانوم آزمایش می کند. پن رهبری این اولین کارآزمایی بالینی با بودجه پارکر را بر عهده دارد.

ادوارد A. Stadtmauer ، MD ، تلاش را هدایت می کند-با همکاری Kristy M. Weber، MD و Lynn L. Schuchter، MD -و تعدادی از اوایل- محققان سرطان حرفه ای بر درک و استفاده از فناوری CRISPR متمرکز شده اند.

یکی دیگر از تحقیقات ، به رهبری دکتر گیل ، از CRISPR برای اصلاح سلولهای طبیعی برای درمان سرطان خون حاد میلوئیدی (AML) استفاده می کند. دکتر گیل توضیح می دهد ، “شما می توانید یکی از دو کار را انجام دهید. شما می توانید سلول های سرطانی را وادار به بیان سلول های طبیعی نکنید ، یا می توانید هدف مشترک را از سلول های طبیعی بردارید و فقط آن را روی سلول های سرطانی بگذارید. ما یک فناوری برای انجام این مورد در AML توسعه داده ایم. ”

همکار او ، مارکو روئلا ، MD ، داروها و ناک اوت های ژن را با استفاده از رویکرد CRISPR برای کشف راه های جدید برای تقویت CAR T- نمایش می دهد. حمله سلولی به سرطان

تحقیقات بیشتر در زمینه سلول درمانی CAR

ادامه تحقیقات آزمایشگاه دکتر جون و دیگران بر بهبود فناوری CAR و ترکیب آن با سایر روش های درمانی متمرکز است. آدرس مطالعات:

  • درک اینکه چرا درمان سلول های T برای برخی از بیماران جواب نمی دهد
  • ترکیب درمان های سلول T در آزمایشات dualCAR ، مانند آنچه دکتر اشتاتماور برای بیماران مبتلا به مولتیپل میلوما انجام می دهد
  • حرکت به خارج از CD19 (هدف Kymriah®) برای یافتن اهداف جدید CAR ، مانند CD22. (CD22 در 90 درصد سلولهای لوسمی لنفوسیتی حاد یافت می شود و مرکز مطالعه Noelle Frey، MD، MSCE و استفان محققان اطفال است. Grupp ، MD ، PhD و Shannon L. Maude ، MD ، PhD.)
یک اتفاق قابل توجه در اینجا رخ داد: به روز رسانی در مورد ایمونوتراپی سرطان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *