کنار هم غذا خوردن

مقدمه

در این مقاله می خواهیم نظر یک مادر را درباره اهمیت کنار هم غذا خوردن را با شما به اشتراک بگذاریم. لطفا تا انتهای این مطلب همراه مجله اینترنتی برسن باشید.

ما به عنوان یک خانواده سعی کرده ایم باهم غذا بخوریم. دلایل زیادی وجود دارد. اول و مهمترین چیز برای من این است که این تنها کاری است که می توانیم به عنوان یک واحد خانوادگی انجام دهیم.

فرزندان ما چهار سال با هم اختلاف سن دارند ، بنابراین کارهایی که دختر 6 ساله ما می تواند انجام دهد وجود دارد ، از اسکی ، اسکیت و شنا تا دیدن فیلم در مدرسه که فرزند  2 ساله ما پشت سر می گذارد.

از نظر شوهرم ، ساعاتی که والدین به هنگام غذا خوردن با هم به دست می آوریم بسیار ارزشمند است. این که آیا ما پرداخت های خود را انجام می دهیم ، برنامه ریزی یک سفر خانوادگی را انجام می دهیم یا رنگ برای دفتر انتخاب می کنیم ، تمام زمان های گرانبها برای یک خانواده والدین است. و پیامدهای سلامتی برای همه ما دارد. من و همسرم هر دو وقتی که با بچه ها غذا می خوریم سالم تر غذا می خوریم و کمتر غذا می خوریم.

عالی به نظر می رسد ، درست است؟

غذا خوردن با کودک نوپا که سعی می کند شیطنت کند ولی این طور نیست که او غذا را دوست ندارد. و او تغذیه کاملی دارد. او بیشتر از سایر بقیه خانواده ها سبزیجات می خورد ، و انواع و اقسام گزینه های تند ، غلیظ ، قارچ ، سس ، ترشی را می خورد. او با اشتیاق فراوان به میز شام می آید.

اما با این وجود ، ما سعی می کنیم از طریق آن انرژی بگیریم. “این نیز می گذرد” به خودم فکر می کنم وقتی تصور می کنم روزی که او به اندازه کافی پیر است که باید بنشیند و همه ما از روزگار ما حکایات مشترک داریم و از بهترین رفتارهای خود استفاده می کنیم.

موارد مورد علاقه من زمانی را شامل می شود که به بچه ها اجازه می دهم در آماده سازی غذا کمکم کنند . از جمله بریدن سبزیجات به شکل ستاره ها و قلب ها است.

زمانی که کودکان در اماده سازی غذا نقش دارند با انگیزه تر غذا می خورند و می توانند وعده غذایی را به شکل دلخواه خود درست کنند.

ما همیشه به فرزندان خود اموزش می دهیم که کنار هم غذا خوردن بسیار مهم است.

.

توصیه مادران درباره اهمیت کنار هم غذا خوردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35