نحوه حفظ سلامت روح  در فاصله اجتماعی

فاصله گذاری
فاصله گذاری اجتماعی

عدم اطمینان و اضطراب بسیاری از ما در حال حاضر عادی است ، اما این کار را آسان نمی کند.بلکه باعث به خطر افتادن سلامت روح و روان شما می شود. یادگیری کنار آمدن با فاصله گذاری اجتماعی ، انزواطلبی و سایر اقدامات حفاظتی در طول COVID-19 چالش برانگیز است و زمان می برد

با این حال ، مهم است که با خود هماهنگ باشید و روحیه خود را حفظ کنید.

با دیگران در ارتباط باشید تا سلامت روح خود افزایش دهید. ورود به سیستم می تواند به شما کمک کند تا فعالیت های روزمره خود را در جریان نگه دارید.

یکی از راه های پیگیری ، روزنامه نگاری است. به پاسخ های خود در مورد موارد زیر نظارت کنید: امروز چه احساسی دارم ، آیا غذای خوشمزه خورده ام ، آیا باید قدم بزنم ، آیا باید با دوست یا یکی از اعضای خانواده خود تماس بگیرم؟

اگر احساس انزوا یا اضطراب می کنید ، قدرت پیدا کنید تا پشتیبانی مورد نیاز خود را بیابید. در اینجا چند راه برای کمک به شما در کنار آمدن وجود دارد.

مدیتیشن:

ذهن آگاهی و ثابت شده است که روشهای مدیتیشن به آرامش اضطراب و تقویت مهارتهای مقابله ای کمک می کند. ها تن از منابع و ابزار مراقبه رایگان برای کمک به شما برای شروع وجود دارد.مدیتیشن کمک زیادی به سلامت روح میکند .

ورزش:

فعالیت بدنی برای سلامت کلی شما بسیار مهم است. پیاده روی یا تمرین یوگا روشهای کم اثری برای تحریک ذهن و بدن است.

روابط:

اگرمتاهل هستید ، ممکن است زمان خوبی برای بررسی مشورت با شریک زندگی شما باشد. شاید بتوانید با هم ورزش کنید ، هفته ای یک شب بازی داشته باشید ، با اعضای خانواده خود ارتباط برقرار کنید.فیلم ببینید و از کنار هم بودن استفاده کنید.

خلاقیت:

یک پروژه جدید برای بهبود خانه انتخاب کنید ، رنگ بزنید ، با خانواده خود بازی کنید ، یک معما حل کنید ، یا یک کار جدید در خانه  شروع کنید.

روال معمول:

 یکی از راه های کمک به سلامت روح رعایت روال عادی به شما کمک می کند تا روز خود را تا حد ممکن “معمولی” نگه دارید. بیدار شدن زود هنگام ، پیاده روی ، ورزش صبحگاهی و آماده سازی وعده های غذایی در طول هفته راههای مفیدی برای مشغول نگه داشتن خود و حفظ سطح عادی است.

سازماندهی:

احاطه شدن با بی نظمی می تواند باعث حواس پرتی و افزایش عدم تمرکز شود. سعی کنید یک روز را برای مرتب کردن خانه  خود تعیین کنید.این باعث سلامت روح شما می شود.

تماس های تصویری:

مکالمه تصویری
تماس تصویری

با دیگران در ارتباط باشید. زمانی را اختصاص دهید تا با خانواده و دوستان خود مشورت کنید تا روحیه شما را بالا ببرند و اطمینان حاصل کنند که حال شما خوب است.

برنامه مهمانی خانگی ، که به شما امکان میزبانی یک شب بازی مجازی را می دهد ، برای گذراندن وقت و تفریح ​​با افرادی که به آنها اهمیت می دهید بسیار عالی است.

رسانه های اجتماعی:

رسانه های اجتماعی می توانند باعث مشکل باشند. اطلاعات زیادی وجود دارد که می تواند غیرمولد باشد . اما می تواند منبعی باشد که شما را در ارتباط با سیستم پشتیبانی خود قرار داده و از دنیای اطراف خود مطلع شود.ارتباط با دنیای اطراف باعث حفظ روحیه و سلامت روح میشود .

برای خودتان وقت بگذارید:

همه چیز در طول زمان تغییر می کند و وضعیت کنونی جهان از بین می رود. به خاطر داشته باشید که وحشت و نگرانی چیزی را تغییر نمی دهد. آنها فقط باعث سردرگمی و خستگی بیشتر می شوند و سلامت روح شما را به خطر می اندازند.

روشهای جدیدی برای مشغول کردن ذهن خود پیدا کنید ، در حالی که از وقت اضافی در کنار خانواده ، دوستان و طبیعت لذت می برید.

 

حفظ سلامت روحی در فاصله گذاری اجتماعی covid-19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *