5 راه برای بیرون رفتن (و چرا باید)

5 راه برای بیرون رفتن (و چرا باید)

یک روز حدود 10 سال پیش ، من یک شنبه نادر را در تقویم خود دیدم که کاری نداشت. زن و بچه هایم رفته بودند و من گرفتار کار بودم. از یکی از دوستانم ، همکار اخبار ورزشی به نام رایان ، پرسیدم فگان ، که همیشه داستانهای شگفت انگیزی از ماجراهای بیرون ، تا مرا به یک سفر یک روزه ببرید.

او موافقت کرد و آن روز زندگی من را تغییر داد.

او مرا قبل از سپیده دم برد ، و ما روز را در کوهپیمایی و ماهیگیری در دره لینویل کارولینای شمالی گذراندیم ، که من می دانم اکنون یکی از ناهموارترین نقاط ساحل شرقی است. شاید نمی دانستم که چقدر ناهموار است. نیم بار دیگر تقریباً زمین خوردم و خودم را تکه تکه کردم. اما من زنده ماندم.

فگان من را تا این حد تحت فشار قرار داد و بیرون آورد zone/”> منطقه راحتی که من در طول روز مقدار زیادی اندورفین داشتم. در راه خانه در یک پمپ بنزین توقف کردیم. برای گرفتن کوکاکولد دست به کولر زدم و به ذهنم رسید که تمام روز به کار فکر نکرده بودم ، این باور نکردنی بود زیرا ما همکار بودیم و معمولاً همیشه در مورد سیاست های اداری یا داستانهایمان صحبت می کردیم.

اما در این روز ، تمرکز ما به آنچه در اطراف ما بود تغییر کرد. برای بیان عنوان کتاب اسکات ام اونیل ، ما همان جایی بودیم که پایمان بود. کوکا را گرفتم ، کولر را بستم ، برگشتم و به رایان گفتم که تمام روز به کار فکر نکرده بودم.

“حالا فهمیدی چرا اینقدر این کار را می کنم؟” او گفت.

انجام دادم از آن زمان ، او مربی خارج از من شد. ابتدا با او و بعداً به تنهایی ، تا آنجا که می توانم تفریحات بیرون را دنبال کرده ام. من به یک پیاده روی و دوچرخه سوار مشتاق تبدیل شده ام و مدافع این هستم که حداقل یک بار هر ماجراجویی در فضای باز را امتحان کنم.

همانطور که فگان می خواست عشق خود را در خارج از منزل با من در میان بگذارد ، من نیز می خواهم عشق خود را با شما در میان بگذارم. من می خواهم آنچه من دارم از فضای باز بیرون بیایم ، حتی اگر طعم کمی داشته باشد.

من می توانم 100 داستان در مورد احساس خوبم در پایان پیاده روی یا دوچرخه سواری طولانی بنویسم یا ساعت ها در مورد ایده های فوق العاده ای که در اعماق جنگل به دست می آورم صحبت کنم. اما این فقط تجربه شخصی من است. این علم پشت سلامتی و خارج از منزل است که باید باعث شود کامپیوتر خود را خاموش کنید ، بیرون بروید و بگذارید خورشید شما را در جلال خود غسل دهد یا باران شما را از نگرانی شما دور کند.

مزایای سلامتی بسیار گسترده است. قرار گرفتن در معرض خورشید ویتامین D شما را افزایش می دهد ، که برای استخوان ها ، سلول های خونی و سیستم ایمنی مهم است. WebMD می گوید برای به دست آوردن مزایا ، حداقل پنج تا 15 دقیقه ، دو یا سه بار در هفته ، کافی است.

بر اساس دوچرخه سواری ، یک مطالعه جدید نشان می دهد ” بیرون بودن در واقع حجم ماده خاکستری را در قشر راست پشت – پیشانی (DLPFC) ، که بخشی از مغز است که با عملکردهای اجرایی مانند حافظه فعال مرتبط است ، افزایش می دهد. برنامه ریزی و توجه انتخابی. “

یک مطالعه توسط محققان در کرنل نشان داد که International Journal of Environmental Health Environment Research نتیجه مشابهی در مورد جمعیت وسیع تری گرفت.

به همان اندازه که افراد با آن علاقه دارند ، راههای زیادی برای یافتن علاقه به فضای باز وجود دارد. اگر دوستی مثل رایان ندارید که شما را راهنمایی کند ، چگونه می توانید شروع کنید؟ من از متخصصان راهنمایی خواستم.

پیاده روی کنید.

جینی یوریچ ، مدیر 1000 ساعت خارج با همسرش. تلاش آنها برای دور کردن ما از صفحه نمایش و زیر نور خورشید در The Today Show ، OutsideOnline.com و دیگران نشان داده شده است. همانطور که اسکات سامپسون در می گوید: “طبیعت همه جا هست ،” از شکاف پیاده رو بیرون می آید “. چگونه می توان یک کودک وحشی را بزرگ کرد . مهم نیست که کجا هستید ، اگر فقط بیرون بروید ، مناظر ، صداها ، بوها و بافتهای طبیعت به استقبال شما می آیند. “

محلی های همفکر خود را بیابید.

تقریباً در هر شهر گروه هایی پر از افرادی وجود دارد که می خواهند اشتیاق خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. پیدا کردن آنها آسان است فیس بوک ، تابلوهای پیام آنلاین ، حتی تابلوهای پیام قدیمی کاغذ و چسب در کافی شاپ ها را بررسی کنید. « Meetup.com و دیگر سایت های شبکه های اجتماعی دارای گروه های محلی هستند که پیاده روی و فعالیتهای خارج از خانه را سازماندهی می کنند جیسون بوکارو ، استاد گروه پارکها ، تفریحات و گردشگری در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی می گوید. آنها همچنین می توانند تخصصی باشند (بر اساس جنسیت ، سن ، مبتدی). این همچنین می تواند به شما این فرصت را بدهد که با دوستان جدید آشنا شوید و همچنین بیرون بروید و اغلب پیاده روی کنید تنظیم شده اند ، بنابراین نیازی به برنامه ریزی نیست. ”

کایل ریچ ، استادیار گروه مطالعات تفریحی و تفریحی در دانشگاه براک در سنت کاترینز ، انتاریو می گوید: “مهم نیست که در کجا زندگی می کنید ، جامعه شما احتمالاً دارای پارک ، مسیرهای پیاده روی ، سواحل یا سایر امکانات در فضای باز است.” “متأسفانه ، ما تمایل داریم این مکانها را نادیده بگیریم اگر آنها در کارهای روزمره ما دخیل نباشند. به دنبال امکانات و امکانات تفریحی محلی (به عنوان مثال ، وب سایت ها ، راهنمای اوقات فراغت ، فهرست سازمان های جامعه و غیره) باشید. اینها اغلب برای ارتباط مردم با انواع فرصت های محلی طراحی شده اند. سپس ، به از مکان جدیدی دیدن کنید یا با گروه جدیدی ارتباط برقرار کنید- حتی اگر شامل کمی دور شدن از راه شما باشد. هرگز نمی دانید که روال جدید خود را در کجا پیدا خواهید کرد ، علاقه جدیدی را برانگیخته اید یا جایی را پیدا خواهید کرد که عاشق آن شده اید. ”

کارهای داخلی را در خارج انجام دهید.

ریچ کریستیانا ، استادیار گروه بهداشت و علوم ورزشی در دانشگاه ایالتی آپالاچی می گوید: “این که در طول روز از خود بپرسید که آیا آنچه که در حال انجام در خانه هستید می توانید در خارج انجام دهید ، شروع خوبی است.” “راههای بسیار خوبی برای گذراندن زمان بیشتر در خارج از منزل حتی هنگام کار وجود دارد ، مانند حضور در بزرگنمایی جلسات در خارج از منزل ، داشتن” جلسات پیاده روی “حضوری در خیابان سبز محلی یا پیست در فضای باز ، یا صرف ناهار یا استراحت میان وعده در خارج از منزل. و البته ، بسیاری از تمریناتی که ممکن است فرد در داخل خانه انجام دهد ، می تواند در خارج از منزل انجام شود. ”

عکاسی در فضای باز را امتحان کنید.

این از تارا شاتز ، وبلاگ نویس Back Road Ramblers آمده است که “هدفش کمک به مردم برای ارتباط با جهان و یکدیگر با بیرون آمدن از درهای ورودی آنها و شروع به سفرهای بزرگ و کوچک است.”

بدون توجه به این ، تلفن خود را با خود می برید ، درست است؟ شاتز می گوید: “در طول بیماری همه گیر ، من خودم را به چالش کشیدم تا هر روز یک عکس متفاوت در فضای باز بگیرم و سپس آن را فقط برای سرگرمی با دوستان و خانواده ام به اشتراک بگذارم.” “من در باغ خود از گلها ، غروب های زیبا و آبشارها عکس گرفتم. در پایان یک ماه عکاسی ، تصاویر من به طرز چشمگیری بهبود یافته بود و من از زیبایی دنیای طبیعی قدردانی جدیدی کردم. عکاسی همچنین راهی عالی برای هدایت خلاقیت شما و کشف موارد جدید است مکان ها. ”

عکس توسطleggybirdphotos

Matt Crossman

مت کراسمن نویسنده ای است که در سنت لوئیس مستقر است. او درباره ورزش ، مسافرت ، ماجراجویی و پیشرفت حرفه ای می نویسد. به او در [ایمیل محافظت شده]

ایمیل کنید

5 راه برای بیرون رفتن (و چرا باید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *