بریتانیا خود را برای بحران مشاغل آماده می کرد ، نه بحران مشاغل

بریتانیا خود را برای بحران مشاغل آماده می کرد ، نه بحران مشاغل

بنابراین دولت ارتش خود را به اصطلاح مربیان کار دو برابر کرد ، که به افراد با مزایای بیکاری در یافتن کار کمک می کنند. این نیرو 13،500 مربی بیشتر استخدام کرد ، نیرویی بزرگتر از آنچه پس از رکود بزرگ در سال 2008 به کار گرفته شد.

در پایان ، نتایج بسیار شدیدتر بود. پس از تمدید برنامه تعطیلی خزانه داری بریتانیا ، بیکاری در دسامبر به 5.2 درصد رسید و اکنون 4.7 درصد است.

“این یک بازگشت سریع بود” تیلور ، مدیر عامل مورگان هانت ، یک شرکت استخدامی که به پر کردن مشاغل در حدود 600 سازمان ، عمدتا در بخش دولتی کمک می کند.

طی شش ماه ، این شرکت از آقای تیلور گفت: “تلاش برای یافتن شغل برای نامزدهایی که در ما ثبت نام کرده اند در شرایطی که ما نمی توانیم کارکنان ماهر و با تجربه مورد نیاز خود را پیدا کنیم.” “من هرگز ندیده ام که چیزی به این سرعت پیش برود.”

ماه گذشته ، اندرو بیلی ، رئیس بانک انگلستان ، مشکل تغییر وضعیت کشور را برجسته کرد به وی گفت: “چالش جلوگیری از افزایش شدید بیکاری با تضمین جریان نیروی کار به مشاغل جایگزین شده است.” “این یک چالش مهم است.” کامیون های حمل و نقل ، انبار و تدارکات پاداش تا 5000 پوند (نزدیک به 7000 دلار) به افرادی که می توانند شروع کنند بلافاصله. شغل – تا زمانی که یک فروشگاه بزرگ زنجیره ای آنها را پس از ارائه حقوق بسیار بالاتر ، به دست آورد ، آقای تیلور گفت. این یک مشکل ایجاد کرد ، زیرا هنگامی که تمایلی به استخدام کارکنان کم تجربه وجود نداشته باشد ، گسترش سریع نامزد برای شغلی با مهارت بالا دشوار است.

بریتانیا خود را برای بحران مشاغل آماده می کرد ، نه بحران مشاغل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *