شکست آلمان در انتخابات او بود و او ممکن است فقط این کار را انجام دهد

شکست آلمان در انتخابات او بود و او ممکن است فقط این کار را انجام دهد

تأثیر دیگر آقای لاششت آخن ، غربی ترین شهر آلمان است ، جایی که او متولد و بزرگ شده است. آقای لاشکه که در مکانی بزرگ با بلژیک و هلند بزرگ شده بود ، در تمام زندگی خود در ایده آل بزرگتر اروپایی ادغام شد. او هنوز خانه ای در آخن با همسرش سوزان دارد که از طریق گروه کر و گروه جوانان کلیسا با آنها ملاقات کرد. آنها با هم سه فرزند بزرگسال دارند ، از جمله ، Joe Laschet ، یک تأثیرگذار و مد مد در لباس های کلاسیک مردان.

آقای. اولین پست سیاسی لاشچ به عنوان یک مقام شهرداری در سال 1979 بود. او در 1994 در پارلمان آلمان انتخاب شد و سپس ، پنج سال بعد ، به عنوان نماینده پارلمان اروپا به عنوان نماینده منطقه خود انتخاب شد. او در سال 2005 به عنوان اولین وزیر آلمان برای ادغام وارد دولت ایالتی در نوردراین-وستفالن شد-نقشی که بر مهاجران و فرزندان آنها متمرکز بود و باعث شد تا در سراسر کشور به رسمیت شناخته شود.

پس از دموکرات های مسیحی در انتخابات ایالتی 2012 شکست سختی را متحمل شدند ، آقای لاشچت به بازسازی حزب کمک کرد. وی از تصمیم خانم مرکل برای استقبال از بیش از یک میلیون مهاجر در سال 2015 حمایت کرد و دو سال بعد ، وی فرماندار نوردراین-وستفالن شد.

ژانویه امسال ، او مبارزه کرد تا رهبر دموکرات های مسیحی شود و آقای سودر را که در بین بسیاری از آلمانی ها سیاستمدار محبوب تری است ، شکست دهد ، اما اینکه آیا آقای لاشت می تواند خود را نجات دهد ، باید مشخص شود.

او چند موفقیت کوچک کسب کرده است ، از جمله ظاهر تند در اولین مناظره تلویزیونی و برخورد ماهرانه با حریف واکسیناسیون عصبانی که هنگام توقف کمپین به صحنه حمله کرد. آقای لاشچت همچنین تیمی از متخصصان ، از جمله رقبای سابق ، مانند فردریش مرز ، که در میان محافظه کاران حزب محبوبیت زیادی دارد ، گرد هم آورده است تا تلاش خود را برای نشان دادن مهارت های پل سازی انجام دهد. اما هیچ یک از این موارد در شکاف فزاینده با سوسیال دموکرات ها خللی ایجاد نکرده است. به سمت نامزد در حالی که روی پل مشرف به مرز لهستان ایستاده بود ، در مورد نقش آلمان در اروپا اظهار نظر کرد.

شکست آلمان در انتخابات او بود و او ممکن است فقط این کار را انجام دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *