5 ایده برای تزئین خانه با استفاده از چراغ های LED

5 ایده برای تزئین خانه با استفاده از چراغ های LED


با توجه به کارآیی انرژی در تصمیم گیری های مربوط به نور ، روشنایی LED در نظر مردم مورد پسند واقع شده است!

عکس توسط : Unsplash

مردم در حال حاضر متوجه شده اند که می توانند به اندازه لامپ های سنتی مقدار و کیفیت نور را از لامپ های LED دریافت کنند. علاوه بر این ، آنها از صرفه جویی گسترده در هزینه ها لذت می برند. در حالی که هزینه های اولیه ممکن است کمی بیشتر از هزینه ای باشد که برای لامپ های سنتی هزینه می کنید ، نیازهای کم تعمیر و نگهداری و کاهش هزینه های خدمات بیش از جبران این امر است. بنابراین ، چگونه می توانید از روشنایی LED در خانه خود استفاده کنید؟

استفاده از چراغ های LED در خانه

موقعیت یابی چراغ ها هرگز آسان نبوده است ، خواه با چراغ های نوار LED Lepro RGB یا همان موارد قدیمی را انتخاب کنید. اما حدس بزنید چی؟ چراغ های LED تقریباً همانند سایر انواع چراغ ها عمل می کنند. در اکثر اتاقها به سه نوع چراغ نیاز دارید:

  • لهجه ،
  • محیط ، و
  • کار.

همه این چراغ ها کاربردهای متفاوتی دارند و نمی توان آنها را به نفع دیگری نادیده گرفت. چراغ های نوار LED Lepro 50ft RGB به عنوان مثال. این چراغ های LED می توانند کار کنند در نورپردازی شگفت انگیز شگفت انگیز است و همچنین می تواند به وظایف و روشنایی محیط کمک کند. اما معنای همه این دسته ها چیست و چگونه می توانید همه آنها را هک کنید؟

نورپردازی برجسته

نورپردازی لهجه در دسته تزئینی قرار می گیرد و برای جلب توجه به یک نقطه کانونی استفاده می شود. به عنوان مثال ، اگر یک قطعه هنری روی دیوار خود دارید ، می خواهید آن را روشن کنید و اطمینان حاصل کنید که چشم مردم به این قطعه کشیده می شود. برای دستیابی به این جلوه چشمگیر استفاده از وظیفه و روشنایی محیط کافی نیست. در عوض ، شما نوری می خواهید که فقط بر روی اثر هنری متمرکز شده و مناطق اطراف را تحت سایه قرار دهد. به همین دلیل است که نمایش های هنری اغلب هنگام نمایش آثار هنری خود به این نوع نورپردازی تکیه می کنند. این نوع نورپردازی در مجموعه ها ، نمایش ها ، برجسته سازی طرح های معماری و حتی شستن دیوارها رایج است. برای به دست آوردن ظاهر دلخواه می توانید از آن هم در محیط داخلی و هم در خارج از منزل استفاده کنید. کدام LED چراغ آیا می توانید برای نورپردازی برجسته استفاده کنید؟

چراغهای فرو رفته

در گذشته ، بسیاری از مردم به چراغ های فرورفته (همچنین به عنوان چراغ قوطی معروف هستند) به عنوان چراغ سقفی نگاه می کردند. در حالی که اغلب روی سقف یکنواخت می نشینند ، برای قسمت های دیگر اتاق ، از جمله کف و دیوار نیز کار می کنند. برای جلوه شستشوی دیوار ، نمی توانید با این چراغ های LED اشتباه کنید. علاوه بر این ، چراغ های LED حداقل گرمای ساطع می کنند و می توانند در حفره ها بدون آسیب رساندن به قطعات الکتریکی باقی بمانند.

رهگیری چراغ

این چراغ های LED بسیار بیشتر از چراغ های فرو رفته قابل مشاهده هستند. به همین دلیل ، هنگام استفاده از چند قطعه در یک زمان ، می توانید از آنها بیشتر استفاده کنید. زیبایی آنها آنها را از نظر بصری جذاب می کند و در عین حال که می توانند آثار هنری و دیگر فضاها را تقویت کنند ، می توانند به عنوان تمرکز بصری نیز عمل کنند. آنها را در یک اتاق در اتاق دلخواه خود در یک مجموعه قرار دهید. به عنوان مثال ، تنظیم این مکانها در اطراف جزیره آشپزخانه باعث ایجاد یک ناهار خوری ایده آل در خانه شما می شود.

روشنایی محیطی

تقریباً غیرممکن است که با اتاقی روبرو شوید که از نور محیط برخوردار نباشد (معروف به نورپردازی عمومی). این درخشندگی دارد که در اتاق پخش می شود ، تقریباً هر سطحی را لمس می کند و هر جنبه ای را برای چشم انسان قابل مشاهده می کند. به عبارت بهتر ، نورپردازی محیط یک نور طبیعی ایجاد می کند و اغلب مانند نور روز است. این نورپردازی توجه خاصی را به اتاق جلب نمی کند بلکه باعث ایجاد نور یکنواخت در کل فضا می شود. با توجه به تأثیر آن بر کل فضا ، باید مراقب دمای رنگ باشید. هنگام روشنایی اتاق خواب و اتاق نشیمن و سایر فضاهایی که برای استراحت استفاده می شود ، به سمت دمای گرمتر متمایل شوید. اما هنگام روشنایی آشپزخانه ، حمام و دفاتر خانه ، از رنگ های سردتر استفاده کنید که بهره وری را افزایش داده و فضاها را بسیار ایمن تر می کند. می توانید از روشنایی محیط به عنوان راهی آسان برای ایجاد روحیه در فضاها فکر کنید.

گزینه های چراغ LED ، در این مورد ، عبارتند از:

روشنایی آویز

آیا تا به حال دیده اید که آویزها فضا را روشن نکنند؟ این چراغ ها ، که در گزینه های LED نیز موجود هستند ، دارای طیف وسیعی از سبک ها و اندازه ها هستند. حتی می توانید نحوه قرار دادن آنها در اتاق را انتخاب کنید و بر تنوع آنها بیفزایید. برای روشنایی محیط ، از سایه های روشن یا روشن استفاده کنید که اتاق را با نور غوطه ور می کند. از آنها می توانید در آشپزخانه تا اتاق خواب استفاده کنید و آب میوه های خلاقانه شما می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که برای فضای شما مناسب ترین است.

روشنایی سقف

شما می توانید چراغ های سقفی فلاش یا نیمه فلاش را در آشپزخانه ، حمام یا خارج از منزل خود نصب کنید. برای داشتن یک فضای خالی ، می توانید با ظاهری فلاشینگ کار کنید ، یا می توانید تصمیم بگیرید که مسکن نشان داده شود و کمی از زیبایی در زیبایی برخوردار باشد. یک بار دیگر ، برای جذابیت محیط ، از سایه های روشن استفاده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که چراغ های فرورفته و ردیابی نیز به عنوان چراغ های محیطی کار می کنند. با این حال ، برای ایجاد یک ظاهر یکنواخت ، از آنها در سراسر اتاق استفاده می کنید ، بر خلاف نورپردازی برجسته ، که در آن بر روی بخش خاصی تمرکز می کنید.

روشنایی کار

در حالی که نورهای لهجه ای و محیطی از نظر حقوق عالی هستند ، نمی توانند برای انجام وظایف خاص شمعی را برای انجام وظیفه روشنایی نگه دارند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید در اتاق نشیمن کتاب بخوانید ، انجام این کار تنها بر اساس لهجه یا نور محیط دشوار است. در عوض ، شما به نور هدایت شده ای نیاز دارید که روی کتاب تمرکز کند تا خواندن شما راحت تر شود. آشپزی ، نظافت یا انجام هر کار دیگری که نیاز به تمرکز شما دارد نیز به همین ترتیب است. چرا روشنایی کار؟ تحریک مغز! چراغ های LED برای ایجاد کنتراست که به مغز شما نشان می دهد در مورد محیط اطراف خود هوشیارتر است بسیار عالی است. این توجه به جزئیات می تواند به شما در جلوگیری از خطاهای پرهزینه کمک کند. در حالی که همیشه می توانید از چراغ های آویز برای روشنایی کار استفاده کنید ، بیایید یک چراغ LED دیگر را که اخیراً بسیار محبوب شده است در نظر بگیریم:

زیر نورپردازی کابینت

آیا تا به حال برای توجه به آنچه در زیر کابینت آشپزخانه شما اتفاق می افتد مشکلی دارید؟ با توجه به اینکه این بخش اغلب سایه دار است ، منطقی است. چراغ های LED زیر کابینت این گوشه ها را روشن کرده و به شما این امکان را می دهد تا کنترل بیشتری بر کارهای خود داشته باشید. علاوه بر این ، آشپزخانه شما را از نظر بصری جذاب تر می کند.

از بین این پنج ایده ، مایل هستید کدام را امتحان کنید؟

5 ایده برای تزئین خانه با استفاده از چراغ های LED

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *