ایمیل پاسخ خودکار لوسی موریسون بی رحمانه و قابل تامل است:

“بابت ایمیل شما متشکرم. با توجه به محدودیت های فعلی در ویکتوریا ، من ساعات کاری کمتری دارم و ممکن است بیشتر از حد معمول طول بکشد تا پاسخ دهم.

از درک شما متشکرم.

لوسی. ”

آنچه که تمام وقت دانشگاه ملبورن شامل آن نشده است جزئیات دقیق تری است: تحت محدودیت های جدید ویکتوریایی ، کودک سه ساله او پسر رفیع در حال حاضر واجد شرایط برای حضور در مراقبت از کودکان نیست. موریسون و شوهرش ، ایوت ژان ، که کارگر تمام وقت بودند ، در سال اول مدرسه ، پسر دیگرشان اطلس را از طریق آموزش از راه دور راهنمایی می کردند. موریسون می گوید: “در زمان های عادی” رفیع معمولاً “پنج روز در هفته در هفته ، در مرکز یادگیری اولیه خود شرکت می کند.” همه اینها بدان معناست که خانواده اکنون به خوبی و به طور واقعی وارد هرج و مرج شده اند. هفته ای برای دسترسی به مراقبت از کودکان لازم است ، که محدودیت های سال گذشته در ملبورن را منعکس می کند. تا کنون ، نیو ساوت ولز الزامات مجوز مشابهی را اعمال نکرده است ، اما والدین در ایالت بدون پایان قرنطینه در حال بررسی مدل عصبی ویکتوریا هستند زیرا دکتر کری شانت ، مسئول بهداشت NSW ، والدین را ترغیب کرده است که کودکان را در خانه نگه دارند. هرجا که ممکن است. = “quote-icon” class = “dcr-u6yq9m”>

من آن را موجودی توصیف می کنم خستگی

لوسی موریسون

موریسون می گوید “فقط مدیریت” می کردند قبل از تغییر مراقبت از کودک “یک کودک سه ساله اساساً قادر نیست بیش از 10 تا 15 دقیقه خود را سرگرم کند. حتی تلویزیون فقط می تواند او را برای مدت طولانی سرگرم کند. ” “راف می خواهد از کلاس مدرسه اطلس جاسوسی کند اما نمی تواند بفهمد که باید سکوت کند و دور از دوربین بماند-مخصوصا اگر شلوار نپوشد-بنابراین عصبانی می شود و باید او را به اتاق دیگری ببرند تا تماشا کند. با هدفون نشان داده شود این بدان معناست که 1.5 ساعت «یادگیری در خانه» به دو والد نیاز دارد. با سقفی بالای سرشان با این حال ، این واقعیت را که او هنوز خسته است ، دور نمی کند.

سخت ترین کار برای بسیاری از والدین در ویکتوریا این واقعیت است که آنها قبلاً این کار را انجام داده اند. اوت 2021 همان ماه 2020 را منعکس می کند – اما این بار ، سخت تر است. “هر هدفی که قبلاً داشتیم به نظر می رسد خیالات ساده لوحانه است. موریسون می گوید: “من آن را به عنوان فرسودگی وجودی توصیف می کنم.” … من واقعاً برای بچه هایمان احساس می کنم. زندگی آنها این گونه نیست ، آنها لیاقت بسیار بیشتری دارند. ”

Brunswick parents Lucy Morieson and Evet Jean struggle to juggle working from home amid the chaos of home schooling their two sons - Atlas, 5, and Raphael,3.
والدین برانزویک ، لوسی موریسون و ایوت ژان ، تلاش می کنند تا در میان هرج و مرج آموزش خانه در دو خانه فرزندان خود – اطلس ، 5 ساله و رافائل ، 3 ساله – از خانه کار کنند. عکس: کریستوفر هاپکینز/نگهبان

تینا پاپا ، مدیر یک مرکز کودکان تحت مدیریت اجتماعی در شمال ملبورن می گوید: “من فکر می کنم همه به اندازه کافی سیر شده اند.” “قرنطینه پنج نفر چند نفر را به حاشیه برد و من فکر می کنم قرنطینه شش نفر تازه شروع به شکستن مردم کرده است … شما می توانید این را در صدای آنها بشنوید.”

بابا یک آخر هفته پر هرج و مرج را سپری کرد اطمینان بخشیدن به کارکنان و والدین پس از اشتباه گرفتن پیامهای دولت اندروز در مورد صلاحیت مجوز. در این بین ، برای دومین سال پیاپی ، او این مرکز را آماده کرد تا هفته کتاب را در قرنطینه جشن بگیرد. ccb217e3f340 “class =” dcr-1mfia18 “/>

پاپا به مدت چهار دهه در این بخش کار کرده است ، و هرگز والدین را تا این اندازه استرس ندیده است. “آنها بسیار تلاش کردند تا در مورد آموزش از راه دور مثبت باشند اما … من فکر می کنم تا حدودی نگرانی از راه دور از راه دور ایجاد شده است.”

پاپا خانواده ها را در آنجا می بیند آسیب پذیرترین آنها – اما جدا از ارسال بسته های آموزشی خانگی و وعده های غذایی گاه به گاه ، ایجاد گروه های خانوادگی WhatsApp و ارائه گپ و گفتگوی Facetime ، او کاملاً آگاه است که او و کارکنانش نمی توانند به طور مستقیم در بارگیری کمک کنند.

‘نامرئی بودن بیش از حد’

در همین حال ، کارفرمایان در خطر از دست دادن نظارت بر سلامت روان و ظرفیت کارکنان خود با فرزندان خردسال هستند.

“در حال حاضر هنوز نامرئی بودن بیش از حد وجود دارد-مردم به معنای واقعی کلمه دوربین های خود را در جلسات خاموش می کنند تا آنچه را که در حال رخ دادن است پنهان کنند ، آنها سعی می کنند استرس ها را جذب کنند.” یک متخصص مردم و فرهنگ که در بخش های ساختمانی ، رسانه ای و حقوقی کار کرده است. در طول موج دوم موج قرنطینه ملبورن در سال گذشته ، گراند ترتیبات انعطاف پذیری را برای والدین برای یک موسسه حقوقی ملی-همه در دوران بارداری و کودک نوپا در خانه-پیاده کرد. در ویکتوریا برای مدت طولانی ، به راحتی می توان این ذهنیت را در پیش گرفت که باید کار خود را به طور عادی انجام دهید ، و همچنین ارائه آموزش کامل در خانه یا مراقبت از کودک برای یک یا چند کودک ، علاوه بر دویدن روزانه از یک خانواده گرند می گوید هیچ یک از اینها در این سطح طبیعی یا پایدار نیست. “viewbox =” 0 0 35 25 “data-testid =” quote-icon “class =” dcr-u6yq9m “> هرچه بیشتر ما عادی سازی کرده و تجربه ای را که همه ما تجربه می کنیم نشان دهید ، افراد شما در انجام همان کار راحت تر خواهند بود

Shauna Gerrand

آخرین تعطیلی مهد کودک در سراسر ویکتوریا یادآوری این نکته است که کارفرمایان چقدر اجتناب از اصلاحات سریع به امید بازگشت همه چیز ضروری است. گراند می گوید به زودی عادی می شود و تغییرات را در سطح سیاسی و فرهنگی ایجاد می کند.

“رهبران خوب و کارفرمایان نیاز دارند شروع گفتگو و ایجاد یک فضای امن که در آن پذیرفتن اینکه همه چیز تحت کنترل شما نیست به عنوان یک نقطه ضعف تلقی نمی شود. اگر جنگ جهانی سوم در اتاق نشیمن بین بچه های شما در جریان است ، سعی نکنید آن را بی صدا کنید یا آن را بپوشانید ، در واقع توجه را به آن جلب کنید. “

” شما می توانید هر سیاستی را در جهان داشته باشید که می گوید از کارکنان خود حمایت می کنید ، اما اگر در محیطی آرام و با سابقه بکر نشسته اید که هیچ مشکلی پیش نمی آید ، نشسته است ، این کار را برای یک کارمند بسیار سخت می کند و بپذیرید که آنها در حال تلاش هستند … صادق باشید اگر در حال برنامه ریزی جلسات در زمان خواب ، بزرگنمایی مدرسه یا مراقبت از خود مانند پیاده روی هستید. هرچه بیشتر تجربه عادی خود را عادی کنید و نشان دهید ، افراد شما در انجام این کار راحت تر خواهند بود. ”

در سطح عملی ، کارفرمایان باید پیشنهاد دهند گراند می گوید ساعات کار اصلاح شده یا مرخصی اضافی. “مردم نمی خواهند از مرخصی سالانه خود برای ماندن در خانه 22 ساعت در روز استفاده کنند ، بنابراین هیچ مرخصی نمی گیرند.” بررسی های منظم با کارکنان در مورد اینکه چه وظایفی باید در اولویت قرار گیرند و چه چیزی باید منتظر بماند نیز در حال حاضر بسیار مهم است.

موریسون خود را خوش شانس می داند. “من در موسسه ای کار می کنم که شروع به خسته شدن کارکنان می کند و آنها باید در این مورد کاری ملموس انجام دهند. رئیس من می داند که من بچه های کوچکی دارم و بلافاصله از من حمایت کرد. ”

Melbourne parent Lucy Morieson
“هر هدفی که قبلاً داشتیم به نظر می رسید خیالاتی ساده لوحانه” – لوسی موریسون ، والدین ملبورنی عکس: کریستوفر هاپکینز/گاردین

دانشگاه او به کارکنان پنج روز “مرخصی خوب” داده می شود و هفته آینده در تعطیلات نیمسال ترم برای “کند شدن” سطح موسسه تلاش می کند. موریسون می گوید: “بنابراین این کمک می کند.” “اما آیا واقعاً مرخصی بهزیستی خواهد بود؟ قطعا نه. تنظیمات فعلی غیرقابل دوام است. این کاری نیست که بتوانید در حالی که “به صورت انعطاف پذیر در خانه کار می کنید” انجام دهید. “

یک بحران متفاوت

البته ، امسال یک تفاوت اساسی وجود دارد. تقریبا 150 مرکز مراقبت از کودکان در سراسر کشور تحت اقدامات اضطراری به دلیل “خطر فوری” برای کودکان ناشی از شیوع دلتا در سراسر کشور بسته شده است. این امر انتخاب والدین ویکتوریایی را “به اندازه کافی خوش شانس” برای داشتن مجوز-کارگران ضروری و والدین کودکان آسیب پذیر-در دیدگاه شیطانی قرار می دهد.

“نگرانی واقعی بین والدین و کارکنان وجود دارد. در مورد نوع جدید که کودکان را آلوده می کند و بچه ها بزرگسالان را آلوده می کند. ” “بسیاری از خانواده ها هستند که می توانند به مجوزهایی دسترسی داشته باشند که تصمیم به عدم دسترسی به آن می گیرند. والدین یک کودک هر دو دانشمند هستند ، آنها تمام وقت در خانه کار می کنند ، دارای سه فرزند مدرسه ای و یک کودک نوپا هستند و می گویند ، “ما می خواهیم کار درست را انجام دهیم ، ما می خواهیم با به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض و با حفظ خود به شما کمک کنیم. خانه کودک ‘. ”

به عنوان مدیر یک مرکز ، بابا از این که دولت ویکتوریا درخواست محدود کردن مراقبت از خانواده های کارگران مجاز را کرده است ، احساس آرامش می کند ، زیرا این امر وظیفه والدین تحت فشار را تحت فشار قرار می دهد و کارکنان آموزش اولیه را از بین می برد ، اما او همچنان تعادل میان حمایت از تقاضای خانواده و حمایت از نیازهای پرسنل را دشوار می داند. .

سال 2021 برای والدین و کارکنان مراکز آموزش اولیه در ویکتوریا بسیار سخت بوده است ، زیرا آنها سعی می کنند نوزادان کوچکی را که فقط قرنطینه را شناخته اند ، معاشرت کنند. موج بیماری پاپا می گوید: “بسیاری از نوزادان و کودکان نوپا به تازگی شروع به استقرار کرده اند ، به تازگی احساس تعلق خاطر کرده اند و اکنون نیز این احساس را دارند.” “هیچ یک از آنها [مصونیت از ویروسهای عادی دوران کودکی] به دلیل سال گذشته در انزوا ندارند ، بنابراین بچه ها تازه بعد از یک ماه معده برگشتند و سپس دوباره در قرنطینه قرار گرفتیم.”

بدون پیروزی ، بدون پایان

برای موریسون ، سخت ترین قسمت این است که “احساس بدبختی در همه چیز” انجام شود.

“من احساس می کنم که همیشه کار بدی را در زمینه کار ، والدین انجام می دهم ، خانه به هم ریخته است ، حوصله آشپزی ندارم ، بدنم درد می کند. در حال حاضر هیچ بردی ندارم و هیچ پایانی در چشم نیست. “

برای ژان ، این خانه است. وی گفت: “این فقط برای مراقبت از کودکان ، مدرسه ، دفتر و سپس خدمت به هدف اصلی خود به عنوان یک خانه ساخته نشده است. به سختی می توانید روز کاری خود را به پایان برسانید و برای تهیه شام ​​انگیزه پیدا کنید ، زمانی که برای اولین بار باید فکر کنید “حالا در کدام قابلمه کمترین میزان رنگ انگشت روی آن وجود دارد؟” “

نگرش فعلی ژان پذیرش هرج و مرج است. این شامل کمترین موسیقی کودکانه ای است که می توانم پیدا کنم ، اخیراً Amyl و The Sniffers بوده اند ، آن را تا آنجا که ممکن است پخش کرده و اتاق نشیمن را به یک گودال مشکی تبدیل کرده اند. در مورد خواندن «امنیت! بگذارید با بچه سه ساله ای که آن را بلندتر از من فریاد می زند وارد میخانه شما شوم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *