براوو ، لوسی کلاوی ، برای تغییر میانسالی شغل ( ترک فرسودگی شغلی : درد و لذت شروع کار جدید در 50 سالگی ، 14 ژوئیه). من فکر می کنم شروع آتش سوزی ، به ویژه در مدارس متوسطه. من نیز تقریباً 25 سال پیش وارد عمل شدم و در سن 50 سالگی ، هنگامی که آخرین فرزندم وارد مدرسه شد ، وارد آموزش ابتدایی شدم. در پایان ترم نکات مثبت-چقدر وقت دارید؟ پرورش و آموزش یک کودک با نیازهای ویژه یک امتیاز است و آموزش نحوه نوشتن داستان (تقریباً به اندازه داستان جی کی رولینگ) به کودک جادویی است.

و سپس آنجا هدایای ناملموسی هستند که از طریق تدریس دقیق دریافت می کنید. از یک بنفشه کوچک ، من قاطع شدم ، صدای آرام من می تواند نظم و انضباط را در نظر بگیرد (کلاس درس 30 کودک را در یک روز بارانی در نظر بگیرید).

خوب برای شما خوش شانس ، لوسی-شما قبلاً زندگی جوانان را به نحو احسن تغییر داده اید و خاطرات تا ابد باقی می مانند.
ماری دیویس
پیتربورو

من حرفه ای را ترک کردم در خدمات دولتی در 49 برای آموزش مجدد به عنوان معلم انگلیسی متوسطه. مانند لوسی کلاوی ، من با شک و تردید همکاران و دوستان روبرو شدم و همچنین فکر می کردم اعتماد به نفس و تجربه زندگی من را به یک معلم الهام بخش تبدیل می کند. برخلاف او ، من اشتباه کردم. من خیلی سریع متوجه شدم که تدریس برای من نیست و بعد از دو ماه ترک کردم. ، که بسیار نزدیکتر به کاری است که من در خدمات دولتی انجام می دادم ، در حالی که هنوز به اندازه کافی متفاوت برای تغییر محسوب می شدم.

من کاملاً موافقم که باید در مورد واقعیتهای زندگی کاری طولانی تر ما اگر کسی از من در مورد شروع تدریس در زندگی مشاوره بخواهد ، مطمئناً او را دلسرد نمی کنم ، اما تأکید می کنم که چقدر مهم است که بفهمیم دقیقاً چه چیزی در این مورد وجود دارد.
Jason Jawando
ولورهمپتون

لوسی کلاوی ادعا می کند که طرح Now Teach او می تواند “کوهی از استعدادهای سالخورده و بدون ریشه” را برای پر کردن جای خالی مدارس بریتانیا تأمین کند. کار در فایننشال تایمز.

متأسفانه ، همه ستون نویسان صفحه گسترده در جهان با این مشکل مطابقت ندارند. خواسته های تدریس به این معناست که ما از هر 10 کارآموز جدید ، چهار نفر را در مدت پنج سال از دست می دهیم و یک سوم همه معلمان قصد دارند ظرف پنج سال آینده ترک کنند. در حالی که تعداد دانش آموزان در حال افزایش است ، تعداد پرسنل در حال کاهش است. مانند کودکان و مسکن و برای حقوق ثابت خود اهمیتی قائل نشوید ، ممکن است برای آموزش یک چالش جالب دست به کار شوید. شما حداقل نادر خواهید بود.
مت کول
بیرمنگام

لوسی کلاوی می گوید “من امیدوارم که شاهد طرح های کپی برای پرستاران و افسران پلیس (و شاید یکی برای روحانیونی که می توان آنها را اکنون موعظه کرد) “. کلیسای انگلستان در حال حاضر طرحی برای آموزش افراد مسن به عنوان روحانی دارد. من در 65 سالگی منصوب شدم و هنوز در 76 سالگی کار می کنم ، هر چند نیمه وقت و کمی کندتر ، و من تنها کسی نیستم.
Rev Jennifer Hall
بریستول

The کلیسای انگلستان از تشویق حرفه های قدیمی برای دهه ها خوشحال بوده است. در محله من ، یک کشیش در حال حاضر در 90 سالگی بیش از چهار دهه پیش منصوب شد (در حالی که هنوز معلم بود) ، و من یک همکار دارم که چند سال پس از بازنشستگی به عنوان وزیر بدون حقوق منصوب شده است. تعداد کمی از آنها در 50 سالگی ممکن است هنوز به خدمت با حقوق بپردازند.
Rev Paul Hutchinson
سنت نئوتس ، کمبریجشیر

من یک استاد هنری درخشان داشتم ، آقای اسمارت ، در مدرسه Sloane ، چلسی ، در 1950s. در کلاسهای “آهنگسازی رایگان” ، او به طراحی شما نگاه می کرد و می گفت: “تو اینجا فاصله داری ، پسرم ، چرا کمی بوته نگذارید!” او به همه پسرها همین را گفت. “کمی بوته” نام مستعار او شد. من هنوز از توصیه های او تا امروز پیروی می کنم.
جیمز کلسو
واتلینگتون ، آکسفوردشایر

در مورد هر چیزی که امروز در گاردین خوانده اید نظری دارید؟ لطفا email نامه خود را برای ما ارسال کنید تا برای انتشار در نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *