6 بهترین کتاب استراتژی تجاری برای جلو کشیدن از مسابقه [2021]

6 بهترین کتاب استراتژی تجاری برای جلو کشیدن از مسابقه [2021]

استراتژی تجاری برای جلوتر از رقابت مورد نیاز است. یعنی برنامه ریزی دقیق. با این وجود ، استراتژی بیشتر از برنامه ریزی به تنهایی وجود دارد. استراتژی مستلزم آگاهی از نحوه جمع آوری همه منابع موجود و پیاده سازی آنها برای بهترین نتیجه ممکن است. حتی ممکن است از شما بخواهد به روشهای جدید فکر کنید – یعنی با روشهای کاملاً جدید و مخرب برخورد کنید.

این شش کتاب استراتژی کسب و کار به شما کمک می کند تا جلوتر از رقابت حرکت کنید – و باقی بمانید.

نوشته محمد انور ، کریس پیتر ، فرانک دانا و جف ما

این پرفروش ترین سال 2021 سعی در ارائه راه حل های سریع ندارد. در عوض ، شما را به تجدید نظر در کل رویکرد خود در زمینه تجارت دعوت می کند. برآوردن اهداف ، افزایش درآمد و ایجاد تیم های قوی تر مستلزم این است که آنچه را که فکر می کنید در مورد فرهنگ تجارت .

و فرهنگی که می آموزید ایجاد کنید یکی از بله ، عشق

است

خواندن سرگرم کننده و جذاب ، عشق به عنوان یک استراتژی تجاری سفر شما را در سه مرحله راهنمایی می کند. ابتدا ، می آموزید که چرا عشق برای تجارت خوب است . ثانیاً ، نحوه دارایی هایی مانند گنجاندن ، توانمندسازی و بخشش را بررسی خواهید کرد می تواند برای رشد شرکت شما کار کند. در نهایت ، شما اجرای عملی استراتژی را در هر سطح از سازمان خود یاد خواهید گرفت.

توسط پاتریک بت دیوید

پاتریک برت دیوید ، یکی از تأثیرگذارترین مشاغل ، به عنوان مدیر عامل PHP Agency، Inc ، یک گروه خدمات مالی خدمت می کند. و کانال YouTube او ، ارزش گذاری ، اغلب به صدها هزار نفر می رسد بیننده در هر قسمت.

در سال 2020 پنج حرکت بعدی شما ، برت دیوید استراتژی کسب و کار را به یک مسابقه شطرنج تشبیه می کند-یعنی اگرچه هر حرکت پی در پی انجام می شود ، حرکت فعلی هر بازی بعد را تعیین می کند. به همین دلیل ، او یک رویکرد دقیق و روشمند برای طرح کسب و کار در پیش می گیرد به و اگر طرفدار شطرنج نیستید ، نگران نباشید. این کتاب هنوز خیلی خشک نیست و برت دیوید استعداد قوی در قصه گویی با بسیاری از حکایات بسیار جذاب را نشان می دهد.

توسط W. Chan Kim و Renee Mauborgne

این کلاسیک استراتژی تجاری 1994 امتحان خود را از دست داده است. با ده ها داستان موفقیت بزرگ ، روشهای مورد بررسی در این کتاب بیش از یک نسل بر رشد تجارت تأثیر گذاشته است.

در اصل ، استراتژی اقیانوس آبی از کارآفرینان می خواهد به دنبال “اقیانوس آبی” باشید یعنی مناطقی که هنوز تقاضای مصرف کننده برآورده نشده است. به این ترتیب ، رهبران تجاری برای فضای بازار رقابت نمی کنند. بلکه بازارهای کاملاً جدیدی ایجاد می کنند.

اما این یک فرایند است. نویسندگان کیم و موبورن خواننده را از طریق مراحل تدوین استراتژی ، غلبه بر موانع سازمانی و پیاده سازی راهنمایی می کنند. استراتژی اقیانوس آبی که برای همه رهبران تجاری ، مدیران و کارآفرینان توصیه می شود ، می تواند به شما در تحقق رویاهای شما کمک کند.

توسط کلیتون ام کریستنسن

فناوری های جدید اغلب ارزان تر ، بهتر و سریعتر هستند. آنها زندگی ما را بهبود می بخشند. در عین حال ، آنها محیط کسب و کار را مختل می کنند. شرکتهایی که زمانی رهبری یک صنعت را بر عهده داشتند ، می توانند طی چند سال زمانی که شرکتهای کوچکتر و لاغرتر ایجاد می کنند یا خود را با فناوریهای جدید تطبیق می دهند ، ناپدید شوند.

کریستنسن بررسی می کند که چگونه ویژگیهایی که ما با رهبری قوی برابر می دانیم چگونه می تواند سقوط یک شرکت به عنوان مثال ، گوش دادن به مشتری به طور کلی توصیه خوبی است. اما در مواجهه با فناوری های نوظهور که هنوز به طور گسترده درک نشده است ، مشتری همیشه درست نمی گوید. با در نظر گرفتن چنین مواردی ، کریستنسن یک معضل را نشان می دهد که در آن تصمیمات به ظاهر خوب توسط رهبری می تواند منجر به فاجعه شود. سپس به خواننده وسایل کاربردی را نشان می دهد که سازمان ها می توانند این معضل را برطرف کنند.

فناوری ها برای همه صنایع بسیار مخرب بوده اند و این راهنمای استراتژی به شما نشان می دهد که چگونه از رقبا پیشی بگیرید.

نوشته پیتر بی نیکل

بله ، فناوری ها می توانند هر صنعتی را مختل کنند. اما شما نیز می توانید اختلال ایجاد کنید. و Peter B. Nichol به شما کمک می کند تا با استراتژی های تجاری هوشمند شروع به کار کنید تا به شما در نوآوری بیشتر کمک کند.

نیکول که خود مبتکر است و دارای سابقه فنی قوی است ، خواننده را دعوت می کند تا روشهای جدیدی را در زمینه خلق ایده بیاموزد. شما روشهای کاربردی برای کنترل تعصبات خود را بیاموزید و واقعاً ارزشهایی مانند تفکر اصولی را برای ایجاد یک ذهنیت رشد . علاوه بر این ، نحوه اجرای چنین ارزشهایی در سراسر سازمان و پاسخگویی به تهدیدات مخرب از خارج را خواهید آموخت.

در دنیایی که به سرعت در حال تحول است ، این راهنمای 2021 برای هر رهبری که می خواهد در لبه برش باقی بماند ، توصیه می شود.

نوشته مایکل مارکینگ

ممکن است به نظر برسد که این راهنمای استراتژی تجاری بر روی یک موضوع متمرکز شده است. و با این وجود ، استراتژی تجارت دیجیتال بیشتر استراتژی های بازاریابی را به خود اختصاص داده است. مطمئناً رسانه های اجتماعی ، بازاریابی ایمیلی و دیگر بازاریابی دیجیتال برای تقریباً ابزارهای ضروری شده اند همه صنایع.

در واقع ، دامنه کتاب برندینگ به طرز شگفت آوری گسترده است. بله ، شما استراتژی هایی را برای پلتفرم های خاصی مانند فیس بوک و اینستاگرام خواهید آموخت. و حتی خواهید آموخت که چگونه با تأثیرگذارهای برتر شریک شوید تا دسترسی خود را گسترش دهید. اما شما همچنین جاه طلبی ها ، استراتژی های تجاری جهانی را یاد خواهید گرفت تا این تلاش ها را با هم جمع کنید. اگر سازمان شما عمدتا بر فروش مشاغل و مصرف کنندگان تمرکز دارد ، این کتاب برای از بین بردن برنامه بازاریابی دیجیتال شما مفید نیست.

عکس توسط KucherAV

Bryan Lindenberger

برایان لیندنبرگر عاشق یک چالش است. او به عنوان اولین متخصص ارتباطات برای موسسه کارآفرینی Arrowhead در کالج تجاری دانشگاه ایالت نیومکزیکو با بودجه SBA خدمت کرد. او از آن زمان در زمینه بازاریابی ، ارتباطات و توسعه برای پروژه های علمی ، مهندسی و تجاری کار کرده است. مشتریان او شامل ناسا ، دیزنی ، م institutionsسسات آموزشی دولتی و چندین شرکت و غیر انتفاعی هستند. برایان ، بازیگر سابق رایانه ، از پیاده روی ، عکاسی آماتور و جستجوی کتابهای تاریخ لذت می برد.

6 بهترین کتاب استراتژی تجاری برای جلو کشیدن از مسابقه [2021]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35