خبرهای خوب در سفر و گردشگری آگوست 2021

خبرهای خوب در سفر و گردشگری آگوست 2021

'Forest bathing'. No water necessary. By Motoki Tonn via Unsplash. https://unsplash.com/photos/X00q3RXcyZ4

"Good Tourism" Premier Partnership is for a leading brand in travel & tourism

“اخبار خوب در سفر و گردشگری” یک ماه “گردشگری خوب” و “GT” اخبار سفر ، بینش ، نکات و توصیه ها را در بر می گیرد.

با “GT” ادامه دهید

اگر “GT” را دوست دارید و نمی خواهید چیزی را از دست بدهید ، مشترک خبرهای الکترونیکی هفتگی “GT’s” شوید:


“GT” Travel: الهام آگاهانه و نکات مهم برای مسافران

وبلاگ مسافرتی “GT” ما> خودآموزان گردشگری را تشویق می کند تا کلاه های حرفه ای خود را کنار بگذارند ، تعصب مسافرتی خوش پوش (یا نادیده گرفته شده) را بردارند و حکایات ، نکات و پیشنهادات خود را با مسافران فهیم به اشتراک بگذارند. پست های “GT” Travel مربوط به ماهی که:

بود

شکستن رپ بد سرزمینی

“من از حمایت از مقاصد” تبهکاران “جهان لذت می برم. […] Rancho El Aribabi در شمال سونورا ، مکزیک ، درست در جنوب مرز آمریکا و مکزیک . در حالی که این مکان شگفت انگیز چیزهای زیادی برای ارائه دارد ، اما به دلیل توجه منفی رسانه ها به این منطقه ، برای جذب گردشگر تلاش می کند. ” _ کانر کلارک ، نامزد دکتری

کانر کلارک و Nguyễn Thị Thu Thảo

دور و بر: با الهام از hoa sữa هانوی

«عطر شیرین و شیرین آن هوآ سیا […] در گوشه گوشه شهر پخش می شود. [ مدرسه Hoa Sữa برای جوانان محروم در هانوی ویتنام به این نام] با این امید که پس از فارغ التحصیلی دانش آموزان ، آنها دور و بر خواهند رفت و زندگی را با حضور آنها زیباتر می کنند. ” _ Nguyễn Thị Thu Thảo ، ASSET ‑ H & C

‘دلایل بسیار زیادی’ برای سفر به تانزانیا در فصل خاموش

با توجه به Off Season Adventures ، “دلایل زیادی برای سفر در فصل های خالی وجود دارد.” در تانزانیا ، بارش های کوتاه باران “مناظر سرسبز و چشم اندازهای زیبا [و آسمان] را ایجاد می کند که درخشان ترین چشم اندازهای راه شیری را که تا به حال مشاهده کرده اید ، فراهم می کند.” پنج دلیل دیگر . و تجربه لیندسی بوت (قبل از مدیرعاملی).

نکاتی در مورد مسافرت با سگ

از حیوانات خانگی در Anurak Community Lodge استقبال می شود. شریک “GT” نکاتی معقول برای مهمانان سایر مناطق تایلند در مورد چگونگی بهترین سفر با سگ های خود دارد. پست فیس بوک .

بازگشت به منو^

“GT” بینش: چشم اندازهای آگاه در صنعت

وبلاگ “گردشگری خوب” نظرات آگاهانه ای درباره مسائل پیش روی صنعت ما ، مشاغل همه منتشر می کند. “GT” بینش ها دیدگاه های متنوعی است که توسط ، برای و در مورد بخش سفر و گردشگری نوشته شده است. در اینجا جدیدترین ماه مربوط به ماه زیر است:

یک ساحل در یک زمان: اقدامات محلی می تواند به تغییر روند پلاستیک دریایی کمک کند

به گفته کریستینا Eleftheriou-Hocsak ، نامزد دکترا ، حتی کوچکترین گامی که توسط ذینفعان سفر و گردشگری برای مقابله با تهدید جهانی آلودگی پلاستیک اقیانوس ها برداشته شده است ، مهم است. در این بینش” گردشگری خوب ” اقدامات محلی انجام شده توسط یک سازمان غیرانتفاعی در قبرس را مورد بحث قرار می دهد.

Krisztina Eleftheriou-Hocsak و Jim Butcher (در کنار فیلسوف مارکسیست آنتونیو گرامشی)

چرا بدخواهی از گردشگری گسترده

غیر انسانی است

تقریباً همه می خواهند از روزمرگی خود فرار کرده و به تعطیلات بپردازند ، از جمله افراد شاغل با بودجه کم و زمان محدود. آیا این بدان معناست که آنها و کسانی که به آنها رسیدگی می کنند ، افراد وحشتناکی هستند؟ جیم باچر اینطور فکر نمی کند. در سومین بینش “GT” خود ، او گردشگری انبوه را در نور مترقی ترسیم می کند و از گردشگر انبوه دفاع می کند .

زیارت سلامتی: فرصت گردشگری پس از COVID برای اماکن مقدس

بسیاری از مردم وقتی به انتهای تونل های COVID-19 می رسند ، مشتاق سفر برای سلامتی ، شاید حتی روشنگری هستند. ریکاردو نیکولاس پروگانو ، مدرس دانشگاه به احتمال زیاد مقاصد روستایی با میراث مقدس ، معنوی یا مذهبی اشاره می کند به تقاضای گردشگری تندرستی خسته شده ضربه بزنید.

Ricardo Nicolas Progano

بازگشت به منو^

پشتیبانی از “GT”

از طریق بینش های “GT” ، وبلاگ “گردشگری خوب” چشم اندازهای متنوعی را در دسترس از سال 2017 یک مخاطب رو به رشد در صنعت سفر و گردشگری در حال حاضر است. هیچ دیوار پولی وجود ندارد ، به این معنی که محتوا “GT” برای همه ذینفعان در دسترس است . و نه تنها نویسندگان مهمان هزینه امتیاز را پرداخت نمی کنند (و نه پولی دریافت می کنند) ، آنها از ویرایشگر کپی حرفه ای از ناشری که “GT برای وی پشتیبانی می کند ، پشتیبانی می کنند. ”یک نگرانی تمام وقت است. به همین دلیل پشتیبانی مداوم شما به عنوان “GT” Partner یا حامی بسیار قدردانی می شود.

اگر “GT” را الهام بخش ، جالب ، تا حدودی سرگرم کننده یا حداقل متفاوت می دانید ، مطمئناً ارزش کمی برای شما دارد.

به معنای بزرگ به “GT” است. از کسانی که کمک مالی کرده اند بسیار سپاسگزاریم.

خبرهای خوب از دوستان

خبرهای خوبی در سفر و گردشگری از سازمان های فوق العاده ای که “GT” را ممکن می سازند. در اینجا برخی از آنچه در این ماه در شبکه “گردشگری خوب” اتفاق افتاده است آورده شده است:

فرصتهای شغلی در سازمانهای غیردولتی کامبوج و شرکتهای اجتماعی
آموزش و توسعه بایون کامبوج به دنبال مدیر اجرایی جدید . سازمان غیردولتی همچنین مدیر جدید برای مدرسه نانوایی و شیرینی بایون ، که یکی از اعضای ASSET ‑ H&C است و مورد a” GT “post travel . کلمه را پخش کنید تا به آنها در یافتن بهترین نامزدهای ممکن کمک کنید.

گربه پلنگ تازه متولد شده از حمله مورچه ها در کمپ چادری هل نجات یافت
یک آشپز کمپ چادری هل گریه ها را از نزدیک خانه کارکنان شنید. فریادهای ناامیدی از توله گربه پلنگی تحت حمله مورچه های بزرگ درخت قرمز. ببینید نوزاد چقدر کوچک بود وقتی او را نجات داد در این ویدیو از 12 آگوست. و روز بعد . هل به روزرسانی هایی را در رسانه های اجتماعی ارسال می کند.

ملاقات با “قهرمانان دامپزشکی” که از فیلهای گردشگری تایلند مراقبت می کنند
“فیلهای اسیر تایلند همچنان در بلاتکلیفی به سر می برند زیرا همه گیری مجدداً بدون هیچ تاریخ پایان قابل پیش بینی افزایش می یابد” ، Hollis Burbank-Hammarlund Work for Wild Life می نویسد. “و بنابراین ، کار سخت بسیاری از دامپزشکان تایلندی و پرستاران دامپزشکی که حقوق آنها [ما] حمایت می کنیم ، ادامه دارد.” .

سه نفر از دامپزشکان و پرستاران دامپزشک تایلندی سخت کوش. بریده ای از .

شادی سیاره “گفتگوی جهانی سطح بالا” (و خلاصه)
سیاره خوشبختی “افراد و آژانس های با دقت انتخاب شده و پیشرو” را به “بحث رهبری در سطح بالا” در 19 جولای دعوت کرد در مورد بهبود بخش سفر و گردشگری پس از بهبود کروناویروس. خلاصه ای از بحث ها در اینجا موجود است

موارد جدید گردشگری CABI
موارد موردی جدید مربوط به گردشگری این هفته از سازمان بین المللی CABI (اشتراک برای دسترسی ضروری است): نحوه رشد گردشگری 10 برابر (ترنتینو ، ایتالیا) ؛ نحوه استفاده از ‘گردشگری آهسته’ برای ضربه زدن به بازارهای نزدیک (الزاس ، فرانسه) ، و ؛ نحوه همکاری برای حفاظت از سنت ها (کارولینای شمالی ، ایالات متحده)

برای “بازسازی بهتر” ، “بهتر” به چه معناست؟
برنامه SUNx با Sibylle Riedmiller از پارک مرجانی Chumbe Island در تانزانیا ، که “یکی از اولین شرکتهایی که به اصول سفرهای دوستدار آب و هوا از طریق دفتر ثبت جاه طلبی های CFT 2050 پایبند هستند. ” “Chumbe جزیره: گردشگری و حفاظت در هماهنگی ”

ASSET ‑ H & C مفتخر است که از کارآفرینان تازه کار حمایت می کند
از طریق چالش کارآفرینان ، EHT Paul Dubrule ، عضو ASSET ‑ H&C از فارغ التحصیلانی که مایل به راه اندازی کسب و کار خود هستند پشتیبانی می کند. در روز جهانی کارآفرینان ، 21 آگوست ، ASSET ‑ H&C گفت که سه نفر نهایی یک برنامه آموزشی یک ماهه .

‘همکاری عالی’: کارآموزی از راه دور موفقیت آمیز در ASSET ‑ H & C
سوفی هارتمن از AS & AS & H & C از شاگردان بریتانیایی جیمز برن و رینکال راوینکومار پاتل که به تازگی کارآموزی خود را به پایان رسانده اند قدردانی کرد. به این زوج “با استعداد” با ASSET ‑ H&C همکاری کردند تا فیلم های آموزشی الکترونیکی در مورد شیوه های مسئولیت پذیر محیط زیست در مهمان نوازی تهیه کنند. پست فیس بوک .

بازگشت به منو^

اهمیت مشارکت های خوب

بسیاری از مفسران دوست دارند مقاصد بهبود یافته از افسردگی COVID-19 بر کیفیت متمرکز شوند تا کمیت. البته اگر جوامع میزبان بخواهند خوب است. با این حال ، برخی یا بسیاری از ذینفعان گردشگری موجود احتمالاً از تجارت خارج خواهند شد. اجازه ندهید یکی از آنها شما باشید.

به دنبال مشارکت خوب با کسانی باشید که شما را در اولویت قرار می دهند.

“GT” شریک خوبی است. لطفاً آن را با “GT” تأیید کنید. شریک و سپس در مورد فرصتهای همکاری . فرصت مشارکت برای همه – بزرگ یا کوچک ؛ دولتی یا خصوصی ؛ تجاری یا غیر انتفاعی-زیرا سفر و گردشگری کار همه افراد است. همه شرکای “GT” لذت ببرید: دکمه 85 85 85 “شریک خوب” ؛ ورود به فهرست “GT” از دلایل خیریه شایسته ” دوستان واقعاً “ ؛ و فرصت فوق العاده هر هفته برای کمک به اخبار مثبت در خبرنامه” GT “ .

چرا نقل قول های ترسناک (“”) در اطراف “Good Tourism” و “GT” وجود دارد؟

در این مورد از خبرنگار شما سوال شده است. دو دلیل وجود دارد که هیچ یک از آنها نباید شما را بترساند . ?

اولاً ، “خوب” بسیار در نظر بیننده است. آنچه برای “گردشگری خوب” به معنای مشاغل و مشاغل محلی است ، ممکن است توسط دیگری که فقط مشکلات فرهنگ محلی را می بیند ، “گردشگری بد” تلقی شود. در جایی که دوستداران طبیعت گردی مایلند چیزی جز رد پا باقی نگذارند ، طرفداران دسترسی ممکن است بخواهند رمپ بسازند. علاوه بر این ، آنچه در حال حاضر به عنوان “گردشگری خوب” در نظر گرفته می شود ، ممکن است عواقب ناخواسته ای در آینده داشته باشد.

عدم قطعیت به این دلیل است که “GT” مصمم است برای همه چشم اندازهای سفر و گردشگری باز باشد. اگر “GT” تا به حال شما را با محتوای خود اشتباه گرفته است ، به همین دلیل است. (“GT” به همین دلیل خوانندگان خود را از دست داده است.)

The "Good Tourism" Blog at www.GoodTourismBlog.com
به هیچ وجه ترسناک نیست. وبلاگ “گردشگری خوب” در www.GoodTourismBlog.com

اگر بخواهید با هر چیزی که تحت عنوان “GT” منتشر شده موافقت کنید ، من شکست می خورم. (من با همه چیزهایی که توسط “GT” منتشر شده موافق نیستم و من ناشر آن هستم!)

لطفاً انتظار نداشته باشید که “GT” علیرغم انگیزه های تجاری برای انجام این بازی ، بازی اتاق اکو را انجام دهد. در حال حاضر بیش از حد در رسانه ها و الگوریتم های فناوری در حال انجام است. ناسالم است.

بر خلاف دیگران که کلمه “خوب” را در نام خود دارند ، مأموریت “GT” این نیست که به شما بگوید که خوب چیست و همچنین بازتاب پیش داوری های شما نیست. بلکه “GT” برای شما وجود دارد تا دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید و/یا در معرض دید دیگران قرار دهید.

دومین دلیل نقل قول های ترسناک؟

فقط به این دلیل که من تصور نمی کنم که وب سایت من خوب است! وبلاگ گردشگری خوب (بدون ””) ممکن است دلالت بر این داشته باشد. وبلاگ “گردشگری خوب” از طرف دیگر ، یک وبلاگ درباره “گردشگری خوب” است ، هر معنی

به هر حال ، امیدوارم محتوای “GT” به اندازه کافی خوب باشد که گهگاه به اشتراک گذاشته شود. لطفاً انجام دهید.

بازگشت به منو^

دوستان واقعاً

“دوستان واقعاً” جمع آوری کمک های ارزشمند صنعت گردشگری و گردشگری و اهداف خیریه که با “GT” شرکا و دوستان مرتبط یا پیشنهاد شده است. لطفا در صورت امکان به آنها کمک کنید. صفحه را با شبکه های خود به اشتراک بگذارید. و از وب سایت خود به آن پیوند دهید.

بازگشت به منو^

گردشگری کار همه است. سفر لذت همه است

آزادی حرکت یک حق اساسی بشر است. و صنعت گردشگری کار همه است. “همه” نه تنها شامل کسانی است که از صنعت مسافرت و گردشگری امرار معاش می کنند ، بلکه افرادی را که مسافرت می کنند و افرادی که در مکان هایی زندگی می کنند که به آنجا رفت و آمد کرده اند ، شامل می شود. هر کس. لطفاً «خبرهای خوب در گردشگری» و “GT” Travel با دوستان و همکاران خود. و عمیق تر به «گردشگری خوب» بینش برای ایده هایی در مورد چگونگی بهبود گردشگری پایدار و سفرهای مسئولانه … برای شما ، برای مردم و محل شما. زیرا آنها مردم شما هستند. و جای شماست.

سالم بمانید ، لبخند بزنید ، هفته خوبی داشته باشید … و هنگام سفر ، به یاد داشته باشید:

It's not 'no'. It's 'know.' A
” نه “نیست به این یک “مسافرت خوب” است. مشاوره سفر برای گردشگران و مسافران مسئول.

این “نه” نیست. این “می دانم”.

باید بروی؟ سپس بروید!
اگر وقت دارید ، آهسته پیش بروید
اگر اینطور نیست ، کم تلاش کنید
آنچه را که می دانید خوب است انجام دهید
و بدانید که چیزهای بیشتری برای دانستن وجود دارد

تصویر ویژه (بالای پست): “حمام در جنگل”. آب لازم نیست توسط Motoki Tonn از طریق Unsplash .

بازگشت به منو^

اهدا ، تنوع ، افشا

برای کمک به خبرنگار در روشن نگه داشتن چراغ های کم مصرف خود ، لطفاً یک هدیه یکبار خصوصی یا اهداء مداوم در نظر بگیرید. با تشکر از کسانی که دارند! ?

شما یک ذینفع گردشگری هستید – بله ، شما! – پس نظر شما چیست؟ آیا با هر چیزی که در “GT” خوانده اید موافق نیستید ؟ به مکالمه بپیوندید. نظر زیر یا بینش های” گردشگری خوب “ خود را به اشتراک بگذارید > . تنوع فکری در وبلاگ “گردشگری خوب” خوش آمدید. و شما از یک ناشر مستقل با محتوای اصلی شما.

توجه: افشای کامل محتوای شریک/حامی سیاست “GT” است. اگر موردی به عنوان شریک یا حامی مالی فاش نشود ، یا مورد فراموشی قرار گرفته است یا محتوا با روشهای ارگانیک دیگر توجه GT را به خود جلب کرده است. شریک” GT “ . می دانید که می خواهید.

خبرهای خوب در سفر و گردشگری آگوست 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *