کارگر می گوید کار انعطاف پذیر را به “عادی جدید” تبدیل می کند

کارگر می گوید کار انعطاف پذیر را به “عادی جدید” تبدیل می کند

قانون کار را منعطف می کند تا انعطاف پذیری کار را پیش فرض قرار دهد-از جمله کار در خانه یا در محیط مدرسه-به طوری که “کار به جای دیکته در زندگی مردم متناسب باشد. زندگی آنها ”، آنجلا راینر اعلام کرده است. “data-component =” auto-linked-tag “data-link-name =” in body link “> Labor می گوید که این امر تعریف کار انعطاف پذیر را گسترده می کند و مسئولیت قانونی کارفرمایان را در قبال آن بر عهده می گیرد مگر اینکه آنها بتوانند نشان دهید که قابل اجرا نیست. ساعات کاری ، مانند هفته های چهار روزه ، وظیفه جدید کارفرمایان ساعات فشرده و پرواز را پوشش می دهد مهارت در انجام وظایف مراقبت ، از جمله بردن کودکان به مدرسه یا مراقبت از آنها در تعطیلات مدرسه. مزایای کار انعطاف پذیر ، از تعادل بهتر کار و زندگی گرفته تا زمان کمتر رفت و آمد و زمان بیشتر با خانواده. ” وی افزود: یک قرارداد جدید برای همه افراد شاغل بر اساس انعطاف پذیری ، امنیت و تقویت حقوق در محل کار است. ” ، اما حزب کارگر می خواهد انعطاف پذیری بیشتری برای کارکنان سایر مشاغل ایجاد شود.

راینر همچنین خواهان پایان “انعطاف پذیری یک طرفه” است ، جایی که کارفرمایان قادر به انجام آن هستند. ساعاتی را به کارکنان در زمان کوتاهی مقرر کنید. او گفت که همه کارکنان باید ساعات کار و الگوهای قابل پیش بینی داشته باشند تا بتوانند زندگی خود را برنامه ریزی کنند. ، همانطور که Keir Starmer به دنبال تغییر تمرکز از مقابله با دولت در مورد همه گیری ، به مسائل مربوط به نان و کره است.

در طول تابستان ، این حزب همچنین امیدوار است که بر جنایت ، جایی که حزب کارگر معتقد است دولت با وجود نخست وزیر آسیب پذیر است as-part-of-Crime-plan “data-link-name =” in body link “> اعلام یک استراتژی جدید در این هفته .

استراتژیست های حزب با کاهش اخیر در نظرسنجی محافظه کاران ، تشویق شد. نظرسنجی Survation که هفته گذشته انجام شد ، حزب بوریس جانسون را با 39 درصد از حزب کارگر تنها دو درصد عقب نشان داد و نشان داد که احتمالاً “جهش واکسن” کم رنگ شده است.

مانیفست محافظه کاران در سال 2019 قول داد کار انعطاف پذیر را به طور پیش فرض انجام دهد ، اما دولت هنوز هیچ پیشنهاد رسمی برای این کار ارائه نکرده است.

راینر عنوان وزیر امور خارجه سایه را برای آینده کار در جابجایی ماه مه به دست آورد و در کنار اندی مک دونالد ، همکار اصلی خود ، برای تهیه لیستی از اصلاحات حامی کار ، با حمایت توسط اتحادیه های کارگری.

مک دونالد در مقاله ای در LabourList روز سه شنبه گفت که حزب کارگر متعهد به لغو قوانین ضد اتحادیه است ، در حالی که راینر بر اتحادیه ها فشار می آورد تا اجازه دسترسی به همه کارگران ، از جمله کارگران خانه. اعضای خلوت که می ترسیدند استارمر در حال آماده سازی برای جبهه گیری از جناح راست از نظر سیاسی باشد. ، با حقوق کامل در محل کار از روز اول.

کارگر می گوید کار انعطاف پذیر را به “عادی جدید” تبدیل می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *