در بریتانیا ، کودکان خردسال در مدرسه از ماسک استفاده نمی کنند

در بریتانیا ، کودکان خردسال در مدرسه از ماسک استفاده نمی کنند

اما قرنطینه برای دانش آموزان و والدین مخرب بود و در اواسط ماه ژوئیه منجر به اخراج بیش از 1 میلیون کودک از مدارس شد ، یا 14 درصد از جمعیت مدارس دولتی. در همان دوره ، حدود 7 درصد از معلمان به خانه فرستاده شدند. لندن در مورد ویروس خود را محتاط تر از پدر و مادر معمولی انگلیسی توصیف کرد. در بهار سال 2020 ، او دختران خود را تشویق کرد تا از ماسک های پارچه ای در خارج از خانه استفاده کنند. بعضی اوقات تابستان گذشته و زمستان گذشته ، او هر دو دختر را از مدرسه دور می کرد تا قبل از بازگشت فرزندانش ، سیاست های ویروس مدارس را رعایت کنند.

بهار گذشته ، در جریان موج دلتا ، او و شوهرش با خوشحالی فرزندان خود را بدون ماسک در مدرسه نگه داشتند.

او گفت: “من کاملا آرام بودم.” “در پایان ، ما فقط تصمیم گرفتیم که به نوعی با آن کار کنیم. ما مطمئن بودیم که این مدرسه رویه های خود را اجرا کرده است. = “https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/community/schools-childcare/k-12-guidance.html” title = “” rel = “noopener noreferrer” target = “_ blank”> جهانی توصیه می کند پوشاندن در داخل ساختمان های مدرسه و CDC توصیه کرده است نقض استفاده از ماسک به احتمال زیاد مسئول برای برخی از شیوع Covid-19 در مدارس آمریکا.

به گفته مرکز بازآفرینی آموزش عمومی ، این توصیه باعث تفرقه شده است و نه ایالت تلاش کرده اند دستورات ماسک مدرسه را ممنوع کنند. ، یک اتاق فکر اما با نرخ پایین واکسیناسیون در بسیاری از جوامع و دسترسی محدود به آزمایش های منظم ویروس در سراسر کشور ، ماسک زدن ممکن است یکی از ساده ترین اقدامات ایمنی برای مدارس آمریکایی باشد. علاوه بر این ، C.D.C. گفته است که دانش آموزانی که در مدارس با ویروس تماس می گیرند نیازی به قرنطینه ندارند اگر هر دو نفر از ماسک های مناسب استفاده کنند.

مکالمه آمریکایی در مورد ماسک ها “بنابراین قطبی شده است ، “آلسادر مونرو ، محقق بیماریهای عفونی اطفال در بیمارستان دانشگاهی ساوتهمپتون ، گفت. “به نظر می رسد که یا به عنوان یک ضرورت اساسی ، غیرقابل مذاکره یا نقض آزادی مادی بسیار ملاحظه می شود.”

در بریتانیا ، کودکان خردسال در مدرسه از ماسک استفاده نمی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *