چه عواملی باعث سقوط کودک شما می شود؟

چه عواملی باعث سقوط کودک شما می شود؟

childs meltdowns

آیا احساس می کنید که دائماً در نبرد با فرزند خود هستید؟ آیا با طغیان های عاطفی مکرر روبرو هستید – فروپاشی شدید ، سرکشی ، خشم انفجاری یا تجاوز؟

مطمئناً همه بچه ها عصبانیت دارند. اما آیا به نظر می رسد که شرایط روحی کودک شما شدید و شدید است؟

شاید به شما گفته اند که فرزند شما دارای ADHD یا ODD یا اختلال خلقی یا رفتاری است – یا ممکن است فکر کنید که آیا این رفتار با یکی از این اختلالات سازگار است یا نه.

اگر همه چیز را برای کمک به فرزند خود امتحان کرده اید و هیچ چیز به طور مداوم کار نمی کند ، تنها نیستید. بسیاری از والدین نیز چنین چیزی را تجربه می کنند و احساس ناامیدی ، خستگی و ناتوانی می کنند.

هنگامی که کودک شما بر سر چیزی که هیچ چیز به نظر نمی رسد عصبانی می شود ، احتمالاً چه اتفاقی می افتد؟

رفتار شدید را به عنوان نوک کوه یخ تصور کنید. بیشتر این تکه یخ بزرگ در زیر آب قرار دارد. چه چیزی زیر رفتار فرزند شما نهفته است؟

اگر بتوانید علل و محرک های بنیادی جسمی ، عاطفی و رشدی را که مخصوص مبارزات فرزند شما است کشف کنید – و آنها را برطرف کنید

این مجموعه وبلاگ به شما کمک می کند تا علل را بشناسید تا بدانید چه باید بکنید. زیرا هرگونه اقدامی که برای تغییر رفتار انجام می دهید بیهوده است اگر ندانید چه چیزی باعث ایجاد آن شده است.

مهمتر از همه ، راه حل ها را خواهید آموخت.

پازل رفتار قطعات زیادی دارد ، و در این مجموعه ، آن را تجزیه می کنم و آنچه را که باید در مورد هر کدام بدانید به شما می دهم.

در اینجا خلاصه ای از آنچه در هر پست وبلاگ انتظار می رود آمده است:

1. آیا فرزند شما به طور هدفمند نافرمان است یا از نظر احساسی دچار استرس است؟
آیا فرزند شما عمداً تحقیرآمیز و بی احترام است یا اینکه طغیان شدید احساسی یک پاسخ استرس است؟

2. چه چیزی باعث می شود کودکان دچار استرس و انفجار شوند؟
همه می دانیم استرس چیست. اما اگر کودک شما استرس به نظر نرسد چه می شود؟ وقتی کودک شما بر سر چیزی که هیچ چیز به نظر نمی رسد عصبانی می شود ، چه اتفاقی ممکن است در حال رخ دادن باشد؟

3 مسائل جسمی اساسی که می تواند باعث خشم شدید شود
آیا می دانستید که رفتار پرخاشگرانه و تخریب های مکرر می تواند نتیجه عدم تعادل فیزیکی در بدن و مغز باشد؟ این علل احتمالی فیزیکی زمینه ای ممکن است شما را شگفت زده کند.

4. آیا ADHD ، ODD یا اختلال خلقی علت اختلالات روانی فرزند شما است؟
اکثر مردم فکر می کنند که این شرایط تشخیص داده شده علت رفتارهای منفی است. اما وقتی می توانید به زیر آن بروید و علل (جسمی ، احساسی و تکاملی) رفتارهایی را که تشخیص را تشکیل می دهند بفهمید ، آن وقت در مسیر کمک به رشد فرزند خود هستید و می توانید هماهنگی را در خانه خود ایجاد کنید.

سپس به راه حل ها می پردازیم …

5. چگونه کودکان خود را به شنیدن و همکاری وادار کنید
اگر از تلاش برای جلب توجه و همکاری فرزندان خود ناامید و خسته شده اید … اینجا آنچه می توانید انجام دهید این کار را برای شما بسیار آسان می کند.

6. چگونه می توان به کودکان خود در بدترین بحران ها کمک کرد
من به شما یک برنامه 4 مرحله ای می دهم که در آن لحظاتی که کودک شما با احساسات شدید یا حتی پرخاشگری خشونت آمیز رفتار می کند ، چه کاری انجام دهید-و نحوه برخورد بعد از اینکه هر دو آرام شدید.

7. نحوه جلوگیری از فروپاشی و ایجاد آرامش در خانواده
این یک برنامه بلند مدت برای از بین بردن علل زمینه ای و ایجاد ارتباط عمیق با فرزند شما برای ایجاد احترام پایدار است. و همکاری بیاموزید چگونه والدین شوید تا فرزند شما رشد کند و کل خانواده شما احساس بهتری داشته باشند.

خوب ، بیایید شروع کنیم…

به پشتیبانی فردی نیاز دارید؟

اگر از بچه های خود احساس غرور و سرخوردگی می کنید ، یک برنامه رایگان تنظیم کنید با من تماس بگیرید . ما با هم برنامه ای برای تغییر آنچه که کار نمی کند ایجاد می کنیم تا بتوانید در خانواده خود همکاری مسالمت آمیزی داشته باشید.

برنامه ریزی تماس رایگان خود را

چه عواملی باعث سقوط کودک شما می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *